Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
1. dub 2010

teeeda tady se takhle volní všude jo? 😉

val123
autor
1. dub 2010

ahojky ali, jj tuhle dovču jsem měla naplánovanou už od konce ledna, sem se nemohla dočkat.

alienka24
1. dub 2010

tak to věřím 🙂 takže já tu budu dneska zase sama? no to je pěkný teda
no a u nás se to začíná zatahovat 😠

alienka24
1. dub 2010
https://www.youtube.com/watch?v=uShJLvfOSlI

jedna z mých oblíbených 🙂

darkwitch
1. dub 2010

tak ja jsem v posteli tak muzu povidat

alienka24
1. dub 2010

no vida 🙂 aspoň někdo 🙂

darkwitch
1. dub 2010

teda kdyz zrovna nespim, ale ted jsem se na chvili probudila 🙂

alienka24
1. dub 2010

no já už vyluxovala celej byt a ted si tak poslouchám cd Tomáše Kluse 😉 ale nesmím to moc přehánět, v práci se dneska nadřu až dost

jo a něco málo z novinek...vyšel nový W.Smith, nový dick francis...poslední kniha jeho, robertsová...to je prej moc pěkný, pak nový petterson...........a já se pustila do Květ pouště ...je to ted i v kinech

darkwitch
1. dub 2010

to sem videla, ze vyslo, to budu muset pockat az se mi dostane doknihovny 🙂

alienka24
1. dub 2010

kdybys bys byla někde blíž tak bych ti ty knížky půjčila 😉

darkwitch
1. dub 2010

ted jsem se koukla a vysly mi dalsi dily hadi sagy 🙂 a ma vyjit dalsi muchamore 🙂 zase utratim majlant za knihy

alienka24
1. dub 2010

🙂 no to věřím, já tam nechávám taky majlant a to to mám se slevou 😅 😕

darkwitch
1. dub 2010

skoda, ale jednou az budu bohata tak si poridim male knihkupectvi s kavarnou, budu tam mit sefovou a sama tam budu prodavat na polovicni uvazek 🙂

alienka24
1. dub 2010

tak já ti budu dělat šéfa jestli chceš 🙂))

chjo už mě zas píchá, ted napravo..

darkwitch
1. dub 2010

chci 🙂 tak ted jen sehnat potrebny kapital a vystipat kanzelsbergra z mesta 😀

darkwitch
1. dub 2010

teda ty uz si jak stara babka, porad te nekde picha...

alienka24
1. dub 2010

viď? 🙂 no manžel by mi k tomu pronesl jinou poznámku 🤐 😎

tereza1980
1. dub 2010

cell:....................2 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:..............5 DC......kortyhel
janička88:........5 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
lichtakova.........8 DC
mirenkam:........9 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mirkf:.................15 DC....... na 2 cykly Duphaston od 20DC, pokud nic, tak se přidá clostyl. 5-10DC
eustoma ..........18 DC..... 9DC 1 folikul, ked to nahodou nevyjde stimulacia na IVF (menopur+orgalutran)
tereza1980:......24 DC/11DPO....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, 19.3.pregnyl, potom utrogestan, pokud neklapne IVF alienka24.........28 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: ........32 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
eimmy:..............36DC.. léčba v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mysycka:...........38 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
bonifac............. ? DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........33 DC....zensky caj,BABYPLAN,kotvicnik (vytazek z pupenu v 1/2 a v 2/2 kotvicnik vyt.z rostliny)

darkwitch
1. dub 2010

darkwitch: ........ 1 DC......prirodzene snazeni - gyn.caj
cell:....................2 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:..............5 DC......kortyhel
janička88:........5 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
lichtakova.........8 DC
mirenkam:........9 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mirkf:.................15 DC....... na 2 cykly Duphaston od 20DC, pokud nic, tak se přidá clostyl. 5-10DC
eustoma ..........18 DC..... 9DC 1 folikul, ked to nahodou nevyjde stimulacia na IVF (menopur+orgalutran)
tereza1980:......24 DC/11DPO....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, 19.3.pregnyl, potom utrogestan, pokud neklapne IVF alienka24.........28 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
koblizek:........33 DC....zensky caj,BABYPLAN,kotvicnik (vytazek z pupenu v 1/2 a v 2/2 kotvicnik vyt.z rostliny)
eimmy:..............36DC.. léčba v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mysycka:...........38 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
bonifac............. ? DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

darkwitch
1. dub 2010

ahoj terry jsem to trochu opravila 🙂

tereza1980
1. dub 2010

ach jo dark, čas letí a pořád nic, ale za chvíli už máte ten gennet a pak se to určitě pohne, uvidíš 😀
já MS zatím nic, ani náznaky, utroš beru pořád tak uvidím 😉

alienka24
1. dub 2010

terez....a dokdy máš brát utroš?

darkwitch
1. dub 2010

to je jedno, zitra jedu do gennetu na hormonalni profil, a ve stredu tam jede manza na spermio... takze se to pekne hne 🙂

alienka24
1. dub 2010

to je dobře dark 😉

darkwitch
1. dub 2010

ali a pak nic nezjisti a budeme tam co jsme 🙂 budeme se rozmyslet jestli s tim budeme neco delat nebo jeste vydrzime

alienka24
1. dub 2010

dark...nebo naopak zjistí, přeléčí a bude to tam 😵

darkwitch
1. dub 2010

ali a nebo bude stacit, ze zacnou zjistovat a nez se do gennetu dostanu budu tehu 🙂

tereza1980
1. dub 2010

ali, mám ho brát až do MS, ale neptala jsem se, jak to bude když budu mít zpoždění? dnes jsem 11DPO, tak ještě počkám a zítra tam zavolám a zeptám se.

alienka24
1. dub 2010

taky možnost 🙂 a dark vy teda nemáte vůbec žádné vyšetření?

mysycka
1. dub 2010

ahojte kočky, tak jsem dnes byla zase u doktora. Dostala jsem opět vyvolávací injekci a navíc nás poslal do Olomouce do fertimedu. Mám se tam obědnat jakmile přijde MS tak jsem zvědavá.