Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
7. dub 2010

ahojik vall strašně se bojim 😖

val123
autor
7. dub 2010

neboj bude to dobrý. Jak se cítíš? A už to všechno špatné přestalo?

asus
7. dub 2010

no tři dny už ani nešpinimm 🙂 🙂 ale třeba je vše v haji už ježiš takovej strach snad nemam ani se zubaře ☹

val123
autor
7. dub 2010

kdyby bylo vše v háji tak odezní i těhu příznaky

asus
7. dub 2010

no v to taky doufam prsa mě furt boli a rano krkam jak přejezený čuně 😀

val123
autor
7. dub 2010

no vidíš,tak nestresuj. Teď jsi v 7 tt?

asus
7. dub 2010

no podle propočtu ano dnes by mělo bejt vidět srdičko když ne tak je vše v haji 😨

val123
autor
7. dub 2010

není, srdíčko může naskočit i trošku později, rozodující je,zda plod roste a HCG stoupá

asus
7. dub 2010

val hm bože ja jsem ze strachu cela zmrzla studena ve mě snad ani krev nejde 😔

val123
autor
7. dub 2010

jenže to právě nesmíš, stres je nejhorší, dej si kus čokolády a hoď se trošu do klidu, mysli na to,že v tuhle chvíli je takový stresový nápor to nejhorš co může být

asus
7. dub 2010

ja vim no je to šilený 😒 nemam ani na nic chut trochu sem se najedla ale už nic nepozřu semnou to asi švihne až mě doktor řekne je to v haji 😨

asus
7. dub 2010

Vall zda to všechno přečkam v pohodě dnes tak se važně musime sejit a podrbat 😉

alienka24
7. dub 2010

dobré ránko holky 🙂
asus hlavně klid jo? doktor ti řekne že je to v pořádku a ne nic jinýho a nezlob mě! 😉

asus
7. dub 2010

ali ahojik no v klidu moc nejsem kdyby mě nikdo řiz tak snad nemam ani krev 😒

val123
autor
7. dub 2010

asus když si budeš říkat, že je to v háji,tak to v háji bude, Ty máš to malé povzbuzovat a říkat mu jak je chtěné a ne takové závěry. To je na ...... no nemůžu být sprostá. Si mě tím fakt naštvala, jak si to prostě a jednoduše hodila za hlavu, místo aby si využila šance, která zatím ještě je a hodně moc veliká.Tak se laskavě seber, pohlaď bříško a ukaž tomu maličkému, že o něj opravdu stojíš a budeš bojovat. 😠

eustoma
7. dub 2010

krasne ranko holky, tak uz zase dnes v prai 😢. som uplne ocapena, v noci sme cestovali, dorazili sme rano a chcela som vas prv docitat, kym vam odpisem, ale nejak som pri tom zaspala, tak vas docitam neskor.
asus: juj co sa stalo? nejake drobne komplikacie? kocko drz sa.

alienka24
7. dub 2010

asus.....neboj, určitě to bude dobrý a uleví se ti a bude dobře, fakt věř mi 😉

val123
autor
7. dub 2010

ahojky ali, tak co teploměr, stávkoval?

asus
7. dub 2010

valll jejda sem se vyděsila uplně 😕 😕 😕 😕 tak jo jsem v pohodě mimi tam je a je v pohodě jdu se na něj jen podivat 😉

alienka24
7. dub 2010

nestávkoval, ale naměřil 36,8

val123
autor
7. dub 2010

ahojky eus

asus
7. dub 2010

ali jo co teploměr?? 😀 😀 😀

val123
autor
7. dub 2010

super, pokud včera byla teplota níž, tak dnes zase stoupá, to je moc dobře 🙂

asus
7. dub 2010

eust ahojik jojo krvacela jsem tak dnes jdu na kontrolni ultrazvuk 😒

val123
autor
7. dub 2010

asus Ty musíš bojovat a prát se se šancí kterou máš a ne se bát, stresovat a nevyužívat šanci 😠

eustoma
7. dub 2010

koc ko drz sa. ale ked si spominaj aj ajka krvaal, myslim ze dokonca aj dvakrat a vsetko zvladli super. takze klud, to nebude nic vazne, len sa maly ozyval. a presne ako pise val pohodicku, klud a cokoladku 😉

asus
7. dub 2010

val tak ja bojuji diky za nakopnuti budu se držet tvejch slov a řikam si že je vše ok 🙂

eustoma
7. dub 2010

kocky vy ste nakecali viac nez 30 stran, to vas kedy stihnem docitat. ah jo. obednajsia pauza asi stacit nebude 😢

alienka24
7. dub 2010

no já nevim no, včera jsem měla i růžovej výtok, ale dneska ráno zatím nic 😉

asus...ano krvácela jsi, už nekrvácíš a jdeš se podívat jak mimi vyrostlo, tak nás nezlob a nenervuj se tím že je to v háji, ju?

asus
7. dub 2010

holky dobra už jsem hodna 🙂