Vtipné hlášky vašich dětí nebo vtipné situace

janabrozova
7. zář 2016

ahojte maminky, nechcete se podělit o zážitky, kterými vás vaše zlatíčka pobavila nebo v danou chvíli potrápila a vtipné to je až s odstupem času? 😃😉

andryyysssek
7. zář 2016

@janabrozova ahoj,tak třeba moje dcera,když jsme jely výtahem na nádraží,a ve výtahu se ozval automat "kabina jede nahoru",prohlásila po zamyšlení:já přece nejsem kabina 🙂

marketmax
7. zář 2016

Já teda nemám ted nic vtipného až tak od mého 2 syna ,ale pobavila mě moje neteř ted má 4 roky.A jednou si tam sedíme na zahradě a grilujeme a všeci někam odešli a já tam zůstala se všema prdolatama.A tak jsem si dělala srandu ,že půjdeme všeci v noci na diskotéku a budeme tancovat a budeme si to užívat..a naše Maruška s jásotem a jiskřičkama v očích řekla: a pak se Napijeme a budeme štastní :D 😀 😀 😀

olga_
7. zář 2016

Mě dnes zbořil hned po ránu můj téměř dvouletý syn. Přišel si ke mně do postele na kojení, vyhrnul pyžamo, soustředěně se zadíval, ukázal na prso a prohlásil: "Satelit toto." Já na něho zírám, on se podívá na druhé a dodá: "Anténa tam schovaná." 😀

sara84
7. zář 2016

Mladsi syn- mela jsem total blokadu patere,manzel mi to vzdy vecer mazal dolgitem a mimin ( 16m) za chvili prisel, nasteloval se a v ruce krem, at ho taky namazem 🙂 a starsi syn ( tehdy cca 2-2,5r) u vytahu stala elegantni starsi dama a syn na ni kouka a pta se- pani mas pindika? Pani se zakucka a s odpovi ne,nemam- a maly na to- tak to si holka! No pani s. Smala a ja rudla...

janabrozova
autor
7. zář 2016

@sara84 to kdyby paní nevěděla co je, tak ji to ujasnil 😀😀😀

majkoz
7. zář 2016

Je toho strašně moc a je mi líto, že jsem si to nezapisovala. Občas si díky nějaké situaci vzpomenu na nějakou super hlášku našich dětí, nebo něco mi připomenou třeba příbuzní, tak se zasmějeme... Ale zrovna jsem si vzpomněla na výrok kamarádčina syna na adresu jisté vyfintěné krasavice, nutno podotknout, že na lesní cestě z vyhlídky působila ve vysokých podpadcích a v luxusních hadříkách trochu "zvláštně", ale zavěšena do svého partnera si jistě připadala vyjímečně, alespoň podle toho si vykračovala. No a ten mrňous, tehdy asi čtřletý, prohlásil a to dost nahlas (a to jsme šli tak 3 m za nimi): Mamí, ta paní před námi má ale strašně ošklivý nohy! Takhle jsem v sobě smích snad nikdy nedusila 😀
A nebo mamka mi pobaveně vyprávěla, jak po cestě autem hráli s klukama( tehdy 8 a 5) slovní fotbal, načež na Danka(5), vyšlo písmeno "T". Dlouho přemýšlel, ale nic kloudného ho nenapadalo, až prohlásil, že by věděl, ale že je to strašně sprostý, tak to nemůže říct. No naši prej se oba tak zamysleli, a protože je samotné nic sprostého na T nenapadlo, tak to z něj nakonec vydolovali, bylo to "Tyvole" 😀

janabrozova
autor
7. zář 2016

@majkoz 😀😀😀 to s tou paní nemá chybu, adi bych rychlé někam odbočila s malým mudrcem 😀😀😀

sft
8. zář 2016

Můj synovec (rok a 9 měsíců) vždy, když štěká pes, tak říká "haf haf", jakože ví, že ten pes dělá haf. A umí i kočičku - mnáu (dycky se ptám několikrát střídavě). Asi předevčírem ale řekl "kanc" místo "haf" a když jsem se ho ptala, jak dělá pejsek, tak mi znovu odpověděl "kanc". Tak jsem se ho ptala, jak dělá kočička a to řekl "mnáu" tak jsem se znovu zeptala, jak dělá pejsek a on zase: "kanc" a já zase a jak dělá kočička? a on: "kanc" 😀 😀 Někdy si vymyslí prostě jiný slovo, třeba kalhotům říká kakáty a z "teto" se později stalo "tetí" a potom "tetů". Ted, když mě vidí, tak jenom říká "teta" 😀 Dycky jsem ho opravila "teto" a on zase "tetí" 😀 A moje neteř zatím moc nemluví (taky jí je 9 měsíců), ale před pár měsícema si hrála s balónkem (nafukovacím) a když jí praskl, tak se začala hrozně smát. 😀 Je toho hodně, oba jsou děsní roštáci. 🙂

bajuliss
8. zář 2016

Ja sve mimco teprve cekam 🙂 takze zatim mi nic hezkeho nereklo 🙂

Ale mam dve situace:
🅰 jela jsem s malou sestrenkou (neco pres dva roky) autem, a vykladam ji, co vsechno je kolem venku, tam je na policku tohleto, tam tohleto, a pak rikam : a tam roste horcice... Ona zamyslene povida: Baju, a de kvete kešup?? 😀

🅱 delala jsem au pair v recku dvoulete Smaragdulce a sli jsme na zmrzku. Chodili jsme tam obden, protoze ie tam fakt krasny prodavac 😍 😀 (nekdy s nami sla i jeji mamca, prodavac mel totiz i krasneho brachu 😀 ).. Smaragda se casem spratelila s tim fesakem a jednou mu rekla "thelo filakia" (ze chce pusu), a on se usmal a ochotne ji dal na tvar pusinku.... Jenze ona pak zvedla rucicku, uikazala na me a rekla: "kai auty theli" ( ona chce taky) .... V tu ranu jsme oba ztuhli podivali se na sebe a zacali se usmivat, on pak mrkl na Smaragdulku a rekl " entaksi" ( ok) a prisel mi dat taky pusu na tvar... No a diky male jsem nakonec mela pul roccni lasku 🙂 ( jela jsem pak na par mesicu do cr a nevydrzelo to)
Sice nemuze chapat, za co ji jsem tak vdecna, ale dohazovacka je dobra 😀

panickatlamicka
8. zář 2016

Jezis, toho je! Treba s dcerou: Dosala z prsu,odtrhla se a sla si asi hrat. Lezim na posteli,ve stavu polobdelem. Kdyz tu nahle se mi jakasi ( no ehm ehm vim moc dobre,ktera) hlava dere pod tricko.
Ja,unavene:
„Neeee,Vendyyyyy,ted neee,uz sis vsechno vypilaaa",nicmene nemam silu ji zabranit. Vlezla pod tricko,dvakrat potahla,vystrca hlavu,rekla ( aby me uklidnila):"Dobyyy,je tam." - a zas si zalezla zpatky. 👍😀
Nebo:
Prisla jsem do loznice a vidim toto:
Sedi naproti sobe a...plivou si navzajem do obliceje za bujareho smichu!!!!
Ptam se,co delate??!!!??!! Maminko,my si hrajeme,zavri dvere.
A do tretice:
Syn za mnou pribehl a:
„Maminko,maminko,ja hopsal a vylil Sarce ( nase persanka) vodicku. Utreme to,utreme. Maminko,to se stane kazdemu,ze nekdy vylije vodicku nebo neco treba vysype. To je proste zivot.. "

panickatlamicka
8. zář 2016

Jo a cemu jsme se doma smali i pul roku potom:
Marecku, budes mit sestricku.
Neeeee, neeeee!!! Ja nechci sestricku!!!!
A co chces?
Kasi s grankem.
😁

puresin
8. zář 2016

Ctyrleta dcerka v kine pri spolecnem popkornu: "Maminko, uz prosim neuzobavej, nebo mi ho cely sezeres." 🙂

maudd
8. zář 2016

Ten pocit, když člověk zjistí, že mu dítě čmajzlo mobil a posílá zprávy na whats up. A co víc, když zvládne v deseti měsících svému otci poslat "Fck.yu .." Co budeme dělat zs patnáct let? 😂😃😆

eri399
8. zář 2016

Z vyprávění od mamky- sestra se koupala s tátou ve vaně ( netuším kolik jí bylo 1-2? ) Zadívala se na jeho pinďu, chytla ho, potřásla a povídá -ahoj 😀

Jednou se sestra probudila když naši byly v nejlepším. Ona si stoupla, chytla se postýlky a začala dělat hop hop. No a oni výbuch smíchu 😀
(snad jsem nikoho nepohoršila)

No a kamarádky syn byl na hlídání u prarodičů. Mamka si pro něj přišla a malý přiběhl se slovy- mami mami děda spláchl listonošku do záchodu. Myslel ale stonožku.. 🙂

somalicats
8. zář 2016

Nedavno v hypermarketu - prostredni sedela ve voziku. Mijely jsme regaly s pivem a ona zahulakala tak, az se lidi otaceli: Mamiiii, kup pivooo, budeme ho bumbat! A tamhle je vino, mami, ja ci vino! 😀
Nemusim podotykat, ze jsem v ocich tech, co to slyseli, vypadala jak nejvetsi notor, co doprava i svym detem 😀