Vyhazujete staré pečivo? Pošleme ho dál!

pajdalena
19. říj 2014

Ahoj děvčata.
Denně sem nakukuji, takže vim, že jsme tu my - koukalky, které se o mimčo zatim nesnaží, ale je jim to tu blízké, snažilky, těhulky, maminy...
Dnes jsem dělala čistku v kuchyni a nestačila se divit - pečivo s partnerem povětšinou zužitkujeme, ale teď ho zbylo, že by se z něj najedla nejedna slepice a tak jsem se rozhodla, že založim krabici, kam budu pečivo na usušení dávat a následně odvážet zviřátkům kam bude potřeba.
I v paneláku se na takovou krabici někde najde místo - a tak vás vyzívam - pojďte sušit se mnou. Ráda si od vás pečivo převezmu a až bude nashromážděné větší množství, tak odvezu - nějak se mi přestalo líbit plýtvání, když to může být k užitku. Protože mam rodinu po celé republice, jsem schopna sbírat v Brně, v okolí Chomutova a v okolí Jilemnice.
I kdyby se přidala jen jedna z vás, budu ráda 🙂

terinda
19. říj 2014

My tím krmíme kachny a zvěř v lese 😉

milmic
19. říj 2014

My sušíme pro morčátka a sousedovic kobylku. 🙂

llluckaaa
19. říj 2014

My sbíráme pro slepice, od kterých bereme vajíčka 😉 Ale je to fajn nápad, snad se ti ozve hodně lidí 🙂

marketa11112
19. říj 2014

také susim pecivo, něco padne na strouhanku, nejaky suchy rohlik hodim psum, něco davam sousedovi pro slepice. susim mu dokonce i skořápky, je mi lito to vyhodit. v kuchyni za oknem se stale vali na to vse pixla, trosku mi tam sice vadi, ale co by clovek neudelal pro zviratka .

kkouzlo
20. říj 2014

sušíme - ať už na strouhanku nebo pro babi (prase, slepice, králíci) a skořápky usušíme a dáváme slepičkám 🙂