Výrobky Amway, máte zkušenost?

svobodnanovaevca
13. led 2016

Milé maminky spolupracujete prosím některá s firmou Amway??? Zajímali by mě i zkušenosti s výrobky..prostě cokoli ohledně firmy Amway. Děkuji za každý názor. 😉

kolotroch
3. dub 2018

Zubná niť Glister je skvelá. Iné výrobky nepoznám.

lin77
3. dub 2018

Můžete na mě, občas tam jezdíme 732910185. Hezký den Lin

lin77
Autor odpověď smazal
Zobraz
ladulinka87
3. dub 2018

@uzsezasenudim Souhlasím! Show jsem se vyhla, ale i tak chemické sragory za majlant.

superkousky
3. dub 2018

Používám Home SA8 a nádobí. Pak mám Přípravek na čištění oken L.O.C.,ale ten nepoužívám,páč mi nevyhovuje.

jancabr
4. dub 2018

v 90 letech to byl hit, naši se taky zkoušeli zapojit, ale jak toho bylo všude dost, moc jim to nešlo. Teď po 20 letech si Amway našel cestu zpět - používáme prací prášek, namáčecí prostředek, sprej na skvrny a aviváž. Všechno to jsou koncentráty, takže toho stačí málo a udělá to hodně práce. Pereme v tom ubrusy do restaurace. Tchýně vyzkoušela hodně značek, ale tenhle vypere nejlíp. Hlavně je to celkem šetrné k životnímu prostředí a k pračce. Nemusí se používat žádné Calgony a podobné blbiny. Velmi dobře si pamatuju LOC - to byl dobrý čistič a zároveň nám po něm pěkně roszly kytky 😅 Uvažuju, že si ho znovu pořídím. Jinak nic jiného nemáme až na Amway rodinný mobilní tarif napojený na O2 Family. Cena velmi zajímavá.

lin77
Autor odpověď smazal
Zobraz
lin77
18. dub 2018

@pavlak5 Zdravím. Nevím, jakou máte zkušenost, ale já jsem začínala v Amway před dvěma roky. Minulý rok jsem byla s manželem celkem na čtyřech dovolených, které nám firma zaplatila a letos jedeme do Portugalska a na největší zaoceánskou loď. To co tu píšete se nezakládá na pravdě. Mám jinou zkušenost. A ani já, ani manžel už nemusíme denně chodit do práce, naše děti a vnoučata budou z toho, co my dnes děláme mít příjem už navždy. Takže vítejte v realitě.

letadylkokane
18. dub 2018

@lin77 Hm... Hahaha 😃

tencerova_petra
18. dub 2018

Já jsem také spokojena,sice se tomu akcne nevěnují,ale výrobky jsou super

honza5
Autor odpověď smazal
Zobraz
honza5
23. črc 2018

Ahoj li­di.. sa­mot­ne pro­duk­ty mo­hou byt fajn.. ale ty vzta­hy jsou pri­ser­ny a do oci bi­ji­ci.. je mi tech zou­fa­lich li­di li­to.. Sta­li se z nich ot­ro­ci sve­ho snu.. nej­vic ta­to spo­lec­nost vy­de­la­va pra­ve na zou­fa­lich li­di, kte­ri pla­ti za se­mi­na­re a za po­de­la­ny mo­ti­vac­ni cdc­ka.. plus vy­mej­var­na od AMO.. Byl jsem na po­dob­nych se­mi­na­rich.. vsech­no to jsou pla­cen­ny mluv­ci.. a zm*di.. mam svo­ji fir­mu.. a po­kud si mys­li­te, ze jste se vy­čle­ni­li z ra­dy.. tak jste na omy­lu, nejak se to od kon­venc­ni­ho pod­ni­ka­ni ne­li­si.. az na to, ze ja ni­ko­mu ne­vy­mej­vam mo­zeg a ne­ri­kam po­lo­prav­dy.. ote­vre­te oci.. kup­te si pas­tu.. kup­te si pra­ci pra­sek.. zred­te si ho tre­ba se svej­ma moc­ka­ma a pak to pij­te ja­ko li­mo­na­du a za­lej­vej­te s tim kyt­ky.. ale ne­de­lej­te ze se­be hlu­pa­ky.. pri­jde­te na to jed­nou sa­mi.. 🙂 pe­ac

uhlak
18. říj 2018

@luckylee Pokud v AMWAY chcete podnikat, tak záleží ke k jaké organizaci se připojíte a kdo bude Vašim mentorem. Většina lidí, které jsem potkal v mých 18ti letech, byli právě ti, kteří vůbec nemají páru o tom jak obchodovat a hlavně jak jednat s lidmi. Jejich přístup je hrozný a jde jim jen o to, aby Vás do toho zapojili, nakecali Vám všemožné lži, a získali od Vás další kontakty skrz které budou obtěžovat tím Vaše známé. Z téhle zkušenosti vím, že jsem byl v tomhle směru blbý a zobal jim to z ruky. Teď je mi 23 let a vím, že AMWAY jako společnost vůbec špatná není a mají kvalitní výrobky, které jsem i osobně dřív zkusil a teď je využívám. Výrobky nejsou nejlevnější, ale poměr kvalita a cena je určitě přijatelná. Raději si koupím něco kvalitního a dražšího, než do sebe investovat levné "sračky". Firma AMWAY má tu smůlu, že pod sebou bohužel má tak hloupé distributory, kteří pak kazí jméno firmy. Samozřejme MLM (MultiLevelMarketing) zahrnuje pyramidu. Pyramida je všude kolem nás, i když jste jako zaměstnanec. Jako zaměstnanec pokud chcete něco dokázat, musíte se hezky krůček po krůčku někam prošlapat a dokázat proč jste nahoře. Když to u AMWAY jako distributor si můžete budovat svojí firmu a dostat pod sebe jiné distributory - v tu chvíli jste Vy ten nejvyšší, ten majitel firmy, ale zároveň jste zaměstnancem, zákazníkem, distributorem firmy AMWAY 🙂 Má to své a nevidím na tom nic špatného. Záleží na tom, kdo jakou s tím má zkušenosti a udělá si na to svůj názor. Bohužel u nás bych řekl, že lidi které se s tím potkali, tak 90% z nich má špatnou zkušenost kvůli tomu, že se dostali do té falešné skupiny lidí, a proto přes jejich neúspěch začali kopat kolem sebe a kritizovat AMWAY jako takový. Tyhle lidi by měli začít u sebe. Tahle práce není pro každého. Každý není nejlepší obchodník 🙂

sarad
5. lis 2019

@1nelinka Je ja u romana hassmana taky uklizela! to by me zajimalo kolik takovych nas tu je 🙂

xdddd
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
xdddd
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
badul
10. led 2023

@svobodnanovaevca dobry den, koukám, ze je to už staršího data, ale s produkty Amway mam zkusenost. hezky vecer