• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vzpomínky na prenatální život. Máte je některá?

28. ledna 2008 
schnek: já si to taky pamatuju :wink:

hlavně ten porod, jak mi to bylo hrozně PŘÍJEMNÝ! hlavně při kontrakcích, ten obrovsky silnej stisk, bylo to takový bezpečí, a hrozně intenzivní kontakt s maminkou - ještě než mě vyplivla :sweat_smile:

objevilo se mi to jednou při kinezce... a mám z toho dobrej pocit dodneška, nevěřim tomu, že normální dobrý porod, když hezky běží, je pro dítě nutně stres, protože tohle bylo fakt krásný :dizzy_face:

a při tanci (improvizace, kontakt, bmc) se mi občas taky vybavujou různý prenatální scény, třebas, jak jsem spojená "pupíkem" s dělohou :grinning: a mám hrozně moc síly :dizzy_face: :slight_smile:
25. led 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tohle si nepamatuju, ale je to moc pěkný. Já hodně v těhu myslela na to, jak mi bylo u mámy skvěle a že tak je i Ondrovi. Tímle jsi mě docela překvapila, protože všude píšou o tom stresu :slight_smile:
25. led 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som z toho normalne hotova ako si moze clovek na nieco take pamätat... :wink: ja si pamätam mozno nejake veci od 3 rokov ale zeby porod?tak to by som chcela zazit :wink:
25. led 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schneku, Kyri, to je úžasné, že si tyhle zážitky pamatujete!
25. led 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek: no právě, já samu sebe taky překvapila :grinning: taky jsem měla jasno v tom, že porod je přece pro dítě "hroznej stres" - a ono tohle :sweat_smile:
ale věřim tomu, protože ten prožitek byl hrozně hmatatelný i po těch víc, než 20 letech :wink:

katako: jo, je to úžasný, hrozně to člověka posiluje a mě to třebas dává dobrej pocit, že existuje něco daleko víc, a daleko mocnějšího, než běžná zkušenost a svět, jak jsme zvyklí ho vnímat - a jak nás učí okolí, abychom ho vnímali...
28. led 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek