Za jak dlouho můžu kojit po požití alkoholu?

ahojcau
28. bře 2018

Ahoj jdu nejlepší kamaradce na rozlucku se svobodou ..kdyz jssm ji mela ja poradne sme ji spolu propily a ja ji to chci oplatit :D mam 3m stare ditko a plne kojim.
Tak se chci zeptat..malou nakojim nez pujdu treba v 7 vecer a pak budu cely vecer pit rum s kolou ( ten ja moc rada ) :D kdyz piju tak nepiju opatrne ale zase nepiju tak ze bych nemohla chodit :D kdyz teda budu cely vecer pit a prijdu domu k ranu tak za jak dlouho mohu dcerku v klidu nakojit ? Jak dlouho vydrzi alkohol v mlece kolik toho alkoholu se dostane do mleka ? Komentare ze jsem spatna matka atd. Si prosim nechte pro sebe..mam dve deti a myslim ze ani jedno nestrada a dostatecne se o ne staram ...diky 🙂

fifina1234
5. dub 2018

@alcar ani tak ošklivého jako zlého ve zdravotnictví toho vidíš opravdu dost,někdy to opravdu pocitově hrozně,že je pak problém se nad tím povznest,málokdy to jde.to mi holky věřte.je lepší to bez vydržet,a pak si to užít.ale samozřejmě,pod dohledem a střízlivě opatrně. Pěkný týden preji

ladka1992
2. srp 2022

My už jsme vyzkoušely všechny možné způsoby krmení, a to jsou malemu 2 měsíce 😀 (podotýkám, že to nemá s alkoholem nic společného. Doteď jsem neměla ani kapku.) Malej se v porodnici naučil na krmení ze stříkačky, po 14ti dnech propuštění z porodnice jsem začala plně kojit a při bolestech i odstrikavat a krmit z lahve. Teď ve dvou mesicich je zvyklý z láhve i z prsu a nemáme s tím problém.💙 Ale každé dítko je jiný a každá máma ví, co je pro něj to nejlepší 👍 no a zrovna řeším podobné dilema, budu mít za pár dní kulatiny a přemýšlím, jestli si můžu, nebo nemůžu dát, nebo jak moc.. kdy po tom můžu kojit a když tak pročítám komentáře, tak jsem z toho ještě víc v rozpacích, než předtím 😀🤦‍♀️ Dej si kolik chceš /nedavej. Můžeš/nemůžeš. Dej UM/ Nedávej UM. Užij si/buď raději s dítětem... asi mi nezbývá, než se spoléhat na sebe a svůj rozum. 🤪☺️

camelinka
3. srp 2022

@ladka1992 jen ctyri roky stara diskuze😅