Zákaz vstupu vynervovaným snažilkám 2016 🙂

luciasek1987
25. bře 2016

pro snažilky, které pevně věří, že tentokrát TO vyjde 😉 🙂

alicie_k
29. bře 2016

@kamikz Já jsem cykly mívala spíš delší, ale po těch dvou nezdarech je to teď rozhozené, takže asi jak u tebe. Nechala jsem se nějaký 22.dc zkontrolovat ultrazvukem, protože mě dost bolelo v pravém podbřišku a doktor mi tvrdil, že mám ovulaci... Takže pokud bych mu věřila, byla bych dnes teprve 8.dpo, což je málo na test. No nevím 😒 držím palce!

deeho
30. bře 2016

@alicie_k
@kamikz holky a jak dlouho jste po revizi čekaly? Nevím, zda 2 cykly nebo je lepší počkat ty 3, ale každý doktor mi řekl něco jiného.

kamikz
30. bře 2016

@deeho ochranu jsme přestali používat v únoru, po kontrole mi doktor řekl, že máme zelenou, takže cca 2 měsíce, ani ne..
@ alicie_k tak to moc držim palce, aby to vyšlo! U mně to od včerejška vypadá, že přijde MS, bohužel opět stylem x dní špinění a pak uctivý rozjezd to vypadá, takže už jsem to ofňukala a jede se dál.. 🙂

puutalo
1. dub 2016

@deeho My čekáme 3 celé cykly, tzn. první menstruaci po krvácení při revizi beru jako čistící, pak počkáme 3 plnohodnotné menstruace a jde se na to. Chci, aby byla sliznice dostatečně vysoká a váček měl kam se uchytit.. Snad tím předejdu mimoděložnímu těhotenství.

alicie_k
2. dub 2016

@kamikz Tak i já dnes 1.dc. Asi dárek k dnešním narozeninám 🙂 Nevadí, třeba příště... Jen bych asi chtěla tu ovulaci vysledovat abych trošku věděla. Ale na testy kašlu, nechám si udělat UZ.

@deeho Popravdě jsme moc nečekali, jedna MS přišla a pak bylo biochemické těhu tak nevím, jestli to mohlo být tím...

leymea
2. dub 2016

Ahoj holky. Taky se pridavam. My se snazime od srpna 🙂 Dneska jsem 5 DC a manzel rekl, ze tentokrat to vyjde. Tak snad duben bude ten pravy 😉

deeho
2. dub 2016

@kamikz díky za info, já teď budu taky dva měsíce po revizi... tak právě váhám, zda čekat 2 nebo 3
@puutalo tak nám řekli 3 cykly včetně toho po revizi, takže vy vlastně budete čekat 4 měsíce?
@alicie_k snad ne, já jsem právě pročítala různé diskuze a je to různé, někdo čeká a pak dobrý, někdo nečeká a taky dobrý, tak je to těžké rozhodování, ještě když každý doktor řekl něco jiného 🙂

jitule007
2. dub 2016

ach juu...tak to zase nevyslo...1DC :/

puutalo
2. dub 2016

@deeho 4 měsíce ne, jen 4 cykly. Mám cyklus 25 dní, tak to trochu zkrátíme. Gynekoložka mi také řekla, že stačí počkat 3 cykly, ale první menstruaci po revizi neberu jako plnohodnotnou menstruaci, ani jsem po ní neměla silnou ovulaci. Pouze náznak. Takže to zkusíme až po 3. plnohodnotné menstruaci, pro jistotu. Čekáme už dlouho, tak to měsíc navíc ještě vydržíme. Chci, abych měla dostatečně vysokou sliznici, tak se bojím to uspěchat.

mmajda
9. dub 2016

Holky já jsem psala i do jiné diskuze,ale přidám se se svým příběhem(netuším jestli někomu pomůže).Po 15 letech nepřetržitého užívání HA jsme se s manželem začali snažit. Po 3 měsících jsem chtěla vyzkoušet zda mám nebo nemám ovulaci, protože po těch práškách nikdo neví.Koupila jsem si ovulační testy, prvně drmax,ale pak jsem zainvestovala do podle mě kvalitnějších pepino(mají v DM).Testovala jsem od4.dne po MS až do konce před další MS. 2 dny před tím,než jsem to měla dostat jsem to už chtěla vzdát s tím že prostě ovulaci nemám a hle, čárka silnější než kontrolní. No a ještě ten den (nebo následující 😉 ) jsem otěhotněla. Takže si myslím že se vyplatí zainvestovat a jít na jistotu... Ať se brzy zadaří! 🙂

1nelinka
10. dub 2016

Ahoj holky tak co u Vas noveho ??..🙂 ja jsem dneska 33dc mrcha mela dorazit vcera ale porad citim ze dojde kazdou chvilku tak uvidim..🙂 snazime se od zari tak by bylo hezky kdyby to uz vyslo..🙂) vsem snazilkam drzim palce..🙂

leymea
10. dub 2016

@1nelinka preji at to vyjde 🙂 ja jsem 13 DC a cekam na ovulaci, zatim nic 🙂

1nelinka
10. dub 2016

@leymea moc dekuju zatim se to drzi a mrcha nikde..testik nemam tak kdyz tak koupim zitra a pockam si na uterni rano..🙂 taky drzim palce..🙂)

leymea
10. dub 2016

@1nelinka tak at jsou tam // carky 🙂

jitule007
10. dub 2016

ja taky cekam na ovu...ale tenhle mesic jdu poprve k dokrorovi, at mi rekne jestli je a kdy 🙂

leymea
10. dub 2016

Dnes jsem zpozorovala plodny hlen, tak uz se nejspis pomalu blizi 🙂

luciasek1987
autor
10. dub 2016

Ahoj holky.. Ja akorat cekam na vysledek jsem 9 dpo ;)

leymea
11. dub 2016

@luciasek1987 jeee, tak to drzim palecky 🙂

kolibricek36
11. dub 2016

@puutalo nejsem gynekolog, ale jak předejít mimoděložnímu, tedy s tvým výrokem si nesjem jistá - co má společného výška sliznice s mimoděložním, přece mimoděložní je většinou ve vejcovodech - do dělohy ani nedorazí a už se zahnižduje ....

valeri10
11. dub 2016

@luciasek1987 A budeš si dělat test? 🙂

luciasek1987
autor
11. dub 2016

@valeri10 jsem testovala uz dnes a nic :D bud je brzo nebo jedeme dal 🙂

valeri10
11. dub 2016

@luciasek1987 Ještě je brzy. To je teď asi nějaká móda testovat co nejdřív a dávat sem do každé diskuze testy s duchama 😀 😀 😀 😀 . Nenech se tím pohltit 😀 😀

luciasek1987
autor
11. dub 2016

@valeri10 hodne blba moda 😄 kazdopadne zitra odletam a tt asi az ve stredu...

valeri10
11. dub 2016

@luciasek1987 tak šťastnou cestu a šťastnou středu 🙂

luciasek1987
autor
11. dub 2016

@valeri10 dekuju ;) budu informovat ale myslim si ze nic.. Dnes snehobilo a priznaky zadne

valeri10
11. dub 2016

@luciasek1987 Na příznaky je taky brzy 🙂

luciasek1987
autor
11. dub 2016

@valeri10 teda ty mi davas nadeje 🙂) ms ma dojit v patek.. tak to uz by ale preci neco na tt bylo ne?

evoleta
11. dub 2016

@luciasek1987 Já myslím, že ne. Jestli máš zhruba týden před ms, tak pokud jste počali, tak zhruba před týdnem. A to je na tt ještě velmi brzo. Já v den, kdy měla ms přijít, měla velmi slaboučkého ducha. Tak ještě chvili vydrž ;) přeji hodně štěstí 🙂

luciasek1987
autor
11. dub 2016

@evoleta jsem napnuta jak struna... ale moc nadeji tomu nedavam nevim :D ale i tak holky drzte palce ju 🙂 dekujuu

evoleta
11. dub 2016

@luciasek1987 Vím naprosto přesně, jak jsi napnutá. Já jsem přibližně 4+4tt a ve čtvrtek jdu poprvé k doktorovi, tak jsem nervózní, co bude.