• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zapomněla jsem nahlásit býv. gynekologovi změnu lékaře

25. listopadu 2009 
Potřebovala bych poradit jak velký je problém, když jdu zítra na první kontrolu u nového gynekologa a tomu starému jsem zapomněla zavolat a nahlásit změnu. Uplně mi to vypadlo a vzpomněla jsem si až teď :confounded: Stačí to udělat ráno v den kontroly, nebo je lepší se přeobjednat? :frowning2: Přeobjednávat se mi totiž moc nechce, protože se objednává dlouho dopředu :unamused:

Díky za rady!
23. lis 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikka.vo: ten nový si to vyřídí sám :wink:
23. lis 2009 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě nahlásila sestra u nového, že si tam mám zavolat a zrušit to, právě :confounded:
23. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikka.vo - já jsem teda ani žádnou změnu tenkrát nenahlašovala. Přestupovala jsem dvakrát. Jednou v těhu, to jsem nahlásila a podruhé už asi půl roku po porodu a to jsem nenahlašovala. takže normálně jdi zítra na prohlídku a zeptej se na to :wink:
23. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika: aha, já jsem zvyklá na to, že si nový doktor automaticky vyžádá kartu..a nic hlásit nemusim :confused:
23. lis 2009 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem zase slyšela o případu, kdy odmítli vyšetřit pacienta, protože byl hlášený u jiného lékaře, což má podle mě i svou logiku :confused: Takže teoreticky bych mohla zkusit zavolat zítra ráno ke starému a když se dovolám jedině dobře a budu u nového dělat, že je to dávno vyřízené :sweat_smile: a svou neschopnost svedu na sestru u starého lékaře :grinning: a nebo se tam zítra nedovolám a budu muset u nového s pravdou ven a budu čekat jak semnou zametou :sweat_smile:
23. lis 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my museli staremu Dr zavola a dat mu adresu noveho kam ma poslat katu ale rozhodne to neni ze dne na den, trvalo to myslim 14 dni... pokud nejsi k novemu prevedena tak to nedostane od pojistovny proplaceno a to by byl hloupej kdyby to delal :sweat_smile:
23. lis 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a právě proto se ptám :confounded:
23. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych tam nejdrive zavolala at zam nejsi za blbce osobne a nezenes se tam zbytecne :wink:
23. lis 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo, ráno zavolám ke starmu gyn. pak k novému a řeknu pravdu a uvidim...
23. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak starý doktor tam dneska samozřejmě jako na potvoru nebyl, tak jsem zavolala novému, že jsem zapomněla a prý to můžu udělat dodatečně, ale je tam podmínka, že jsem k tomu starému teď v poslední době nesměla jít :slight_smile: Takže to dopadlo dobře :slight_smile: Tímto se může téma klidně smazat.
24. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já když jsem přecházela, tak jsem té staré doktorce neřekla nic.. Nová si od ní sama kartu vyžádala.. 1x za půl roku máš právo na změnu lékaře a myslím, že se to nikam hlásit nemusí..
24. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje dr si kartu vyžádala od staré dr sama. změna lékaře je možná 1x během 3měs :wink:
25. lis 2009 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek