Zážitky ze svatby. Podělíte se?

klokanka31
10. zář 2020

I když to tady není svatební web, co si zavzpomínat na svatbu, a podělit se o vtipné, trapné a nešťastné okamžiky, na které se nedá zapomenout? 😊

lenatko91
10. zář 2020

Když jsem šla k oltáři, tak mi družička přišlápla můj mega dlouhý závoj a ten mi vyletěl z hlavy 😃 k oltáři jsem došla už bez něj 😃

emillyhk
10. zář 2020

Manželovi upadl snubní prsten, který mi měl nasadit. Naprosto stihnul, koukal na něj a nic... Kdybych ho nesebrala a nepodala mu ho, stojíme tam doteď 😂
A při focení nás dvou si zapomněl sundat z hlavy sluneční brýle, takže na několika fotkách je má 🙄😁

any2any
10. zář 2020

Měli jsme svatbu venku a během obřadu fouknul silný vítr a shodil připravené prstýnky ze stolku. Naštěstí jsme je v té trávě celkem rychle našli. 😉

somalicats
10. zář 2020

My měli celou svatbu hodně netradiční, jak co se místa obřadu týče, tak celkově - svatební dort jsem pekla sama, manžel dopoledne před svatbou ještě odjel provozovat svého koníčka, a nějak se při tom zapomněl, takže se vrátil jen tak tak 😀

klokanka31
autor
10. zář 2020

Já zas když kráčela pyšně k oltáři, tak se mi vyzula lodička. Naštěstí táta poznal co se děje, decentně zpomalil, já si botu nazula, a šlo se dál, prý nikdo nic nepoznal😄

keksik002
10. zář 2020

Pri pripravach nenazrana teta snedla mydylko v domeni ze je to bonbon :D pri foceni fouknul vitr a ja mela oblicej plny vlasu, fotky jsou top ;) ale bylo to super.. S usmevem a slzou v oku, stale probirame fotky.. Sly jsme si svehlave za svym, co se tyce barev a stylu, ale myslím že to bylo hezke 🙂

jsme
10. zář 2020

Já místo zhubnutí do šatů přibrala a zjistila to až v den obřadu. Nacpaly mě do nich jen tak tak. Nevěděla jsem že jsem těhotná 🙈😅 Máma brečela páč jsem o dceři tátovi přítelkyně řekla že je ségra 🤦‍♀️ a švagrova přítelkyně si bez zeptání pozvala svého bratra (feťáka).... No sranda byla 🙈😅

klari_14
12. zář 2020

Kde bych začala. 🤣 Měli jsme svatbu venku va zahradách. Svědci dali prstýnky na polštářek a po chvíli si všimli, že je tam jen jeden prstýnek, ten druhej (můj) spadl někam do trávy. (mě to řekli až po obřadu 🤣) Všichni svatebčané ho tam v trávě hledali, naštěstí našli. Následoval příchod k oltáři. Stále jsem si v ty trávě šlapadla na šaty vepředu a málem jsem sebou švihla dopředu 🤣 musela jsem si je rychle chytit jednou rukou. Dále se můj chlap s kamarády vsadil, jak dlouho bude mlčet, než řekne ANO, vydržel to 4 vteřiny. Pak raději řekl ANO. 🤣 Pak při nandavání pestýnků mi prstýnek vyskočil a kutalel se po stole před oddávající a já ho nemohla chytit, všichni se smáli. 🤣 Jelikož jsme byli v trávě, tak vždy když jsem šla pozadu tak jsem si šlapala na šaty, no tak jsem 3x za celý den hodila záda. 🤣✊ Jelikož nás vztah a celý život je jedna velká komedie, tak taková byla i naše svatba. Bylo to skvělý a strašně vtipný. 🤣👏❤️

saruler
12. zář 2020

@klokanka31 zrovna jsme meli pred par dny vyroci a vybehla na me na Facebooku tahle historka 😀
Za nejvtipnejsi historku nasi svatby povazuji to, jak jsme si asi ve 2 rano s Jendou vsimli nejakeho pana v rohu pod stromem, ktereho jsme si neumeli zaradit.
Po dvou hodinach jsme si konecne s Jendou ujasnili, ze to neni nici vzdaleny strycek a sli se ho zeptat, kdo to teda je. Zjistili jsme, ze si mysli, ze je na skvelem alternativnim hudebnim festivale (alternativnim zrejme proto, ze tam byla zvlastni osoba v bilych satech a zavoji) a ze tam sedi uz asi dve hodiny, natocil si 3 piva a pozoroval zabavu. Na veselku prisel ze sousedni, jiz Polske vesnice z kempu. Jeho zena pry uz spala a on slysel skvelou hudbu a sel po zvuku.
Pote, co jsme mu rekli, kde je, se chytal za hlavu a silene se omlouval. Tak jsme mu ukazali kde je raut a at zustane.

setba
12. zář 2020

Kamarádovi praskly kalhoty od obleku když skákal na trampolině 😎 vzal to sportovně, máme to i vyfocené.

orisek56
12. zář 2020

Zrovna dodatečně slavíme výročí v našem penzionu. No jak to říct, bylo jich víc. Po obřadu před kostelem při focení mi svědek sbíral prstýnek že země, byl větší a ani jsem si nevšimla že mi upadl z ruky. Pak při párty na penzionu o půlnoci, jsme chtěli pouštět lampiony štěstí ( tehdá se mohlo) svědkova ho pustila blbě, on letěl začal hořet a usadil se sousedovi na stromě a začal hořet. Všichni jsme letěli přes zahradu, chlapi správně po moravskou preskakali plot a vyskladane dříví a zase fofrem jak cukráři z cukrárny skákali zpátky, protože majitel pustil psa 😆tak utíkali jako kdyz jim za patama hoří, rvali a lampion se vznesl a letěl dal shořet na pole. V nás mala dušička. Poté jsme s mužem jeli na svatební noc do hotelu a muž mi po ceste říká.... Že se asi budu zlobit, ale ztratil prstýnek. Vysokovana jsem zastavila a hledali jsme v autě prstýnek, potmě na parkovišti. Když jsem z toho byla zoufalá, napadlo mě, jestli ho nemám pod zadkem. Taky že jo... No něco by, se našlo. Ale historce s lampion emisí se toemime dodnes a dnes chlapi napadlo, že bychom pro změnu mohli zase neco podpálit.

klokanka31
autor
12. zář 2020

@saruler Jaká historka na tebe vyskočila na FB?

pajula123
12. zář 2020

@setba synovci taky 😁

saruler
12. zář 2020

@klokanka31 ta, o ktere pisu 😀

saruler
12. zář 2020

@klokanka31 vybehlo to na me jako vzpominka, protoze jsem o tom hnedka po nasi svatbe psala na FB jako vtipny zazitek.