Zdál se mi sen o proměně dítěte ve zvíře

pavla1987
25. črc 2013

ahoj holky, možná mi poradíte, možná některá z vás je fanynka do snění a rozborů, psycholožka a podobně..
dnes jsem měla zvláštní sen, měla jsem narozené dítě, které mi ale unesl můj otec, s tím, že já se o něho nedovedu postarat(já jsem fyz.cítila, že je pro mě velice obtížné dítě nosit, bylo příliš těžké, pamatuju si tíhu), měl ho u sebe v posteli, druhý den jsem si ho vzala zpět k sobě, ale to nemluvně odešlo(odešlo bez ohledu na fakt, že nemohlo umět chodit) zpět k otci, že mě nechce..Další den jsem se do krve rozhádala s otcem, že já se dokážu o své dítě postarat, vzala jsem si ho k sobě opět, dítě se mi přisálo v posteli k prsu a díky mému tlukotu srdce usnulo(cítila jsem, že si vzpomnělo nebo uvědomilo, že patří ke mě, že já jsem jeho matka). Když jsme šli na procházku, po čase se najednou proměnilo v náručí ve veverku(velkou chlupatou již ne tak těžkou a já se v tom snu styděla, jak mám všem říct, že tohle je naše dítě, cestou domů, po schodech se proměnila v kočku...dál si to nepamatuju... 😠
děkuji za pomoc, za rady, typy....a jen tak, že mě tu někdo vnímá...

zamilovanadonej
25. črc 2013

Tak buď sis to vymyslela, nebo jsi padlá na hlavu, a nebo...trpíš nějakým skrytým sexuálním vztahem či potlačovaným citem ke svému otci. A ta chlupatá veverka... promiň, ale já už nemůžu 😀 😀 😀 JInak, se omlouvám jestli to myslíš vážně a je to pro tebe zásadní...

missymici
25. črc 2013

@pavla1987 touha po dítěti, obava z potratu/ztráty.

pavla1987
autor
26. črc 2013

@missymici strach mám, s těma zvířatami si nejsem stopro jistá, prostě to byli nějaký chlupáči. jednou jsem už potratila a po dítěti toužím.. s otcem jsem neměla dobré vztahy a stále nejsou vyřešené.

pavla1987
autor
26. črc 2013

@zamilovanadonej nesuď pokud nechceš být souzen, to jen na okraj, osobní rada.
s otcem mám nevyřešenej vztah, moc lásky, pochval a podpory jsem od něho neměla, ale žíznila jsem po nich vždycky. některé sny jsou holt zmatené, sama jsem si připadala bláznivě.

missymici
26. črc 2013

@pavla1987 občas mám take zmatene sny,... to je vše o vnitřních pocitech.Ale většinou mám sny ktere se mi plní.

akashka
26. črc 2013

@pavla1987 já v tom vidím touhu po dítěti a zároveň velké obavy jestli to zvladnes, otec tam pravděpodobně jen symbolizuje tu tvou část která si nevěří.. No a ta proměna pak - možná opět pochybnosti o dítěti, jako snad u každého kdo po něčem touží, podvědomí navrtava jestli je to opravdu to co chceš.. A padla na hlavu určitě nejsi, to spíš někdo jinej 😉

@zamilovanadonej ono se člověk prostě nemusí vyjadřovat ke každému tématu, tím spíš když nemá co rozumného říct.. 😉

zamilovanadonej
26. črc 2013

@akashka No, tak vzhledem k tomu, že si tady z toho každý dělá prču- myslím z celého MK a zakládá nesmyslné diskuze a spamuje, tak k tématu které vybočuje ze standardů a založil jej někdo s úplně novým nickem nemůžu přistupovat vážně. Viz.můžu v těhotenství do kostela a podobné bláboly. Už to tu bylo. A ten kdo sedí na druhé straně se akorát náramně baví, že ho lidi berou vážně. Tak asi tak.

pavla1987
autor
28. črc 2013

@akashka Mám strach asi proto, že v několika momentech života-dvakrát jsem se neudržela a málem jsem někomu ublížila-jednou jsem v naštvání z náruče vyhodila mýho pejska, chudinka z toho měla nalomenou kůstku na nožičce(dodnes je mi to drahně líto), že jsem nezachovala chladnou hlavu a podruhý jsem synovce rukou přetáhla několikrát přes prdel a toho lituju taky. Plně si uvědomuju takový svoje boty, ale vzadu v hlavě mám strach,ale asi to každej zná, trochu jinak.
Možná mám tak bujné sny proto, že občas i v realitě moje fantazie pracuje na plný obrátky a potom vidím dost špatné věci..jen mi doporučují tomu nepodléhat a být pozitivní. Jinak bych mohla přivolat něco zlého.. díky!

pavla1987
autor
28. črc 2013

@missymici tak to by mě docela děsilo, moje sny jsou někdy dost nebezpečný 😀 😖