Znečištěná toaleta - trapas. Myjou vaši chlapi záchod?

frista
29. zář 2020

S přítelem žiji 3 roky ve společné domácnosti. Nákup a úklid mám na starosti já. Když hezky uklidím, tak nepoděkuje, neocení. Běda však, když někde objeví něco rozbitého, hned jsem v podezření já, že jsem to zavinila. Nebo i komentuje jakto, že nemáme v lednici to a to... Dnes jsem celé dopoledne uklízela, dokonce dezinfikovala podlahy, navařila, prostě pohoda jako každý den. Odpoledne mi od přítele přišla zpráva se škaredým smajlíkem, že uklidil záchod... A tak si teď připadám zostuzena, trapně, že tedy byl asi špinavej, a on si opět je jistý, že jistě po mně. Prostě jsem dnes do wc před odjezdem do práce do záchodu nalila Domestos a víc neřešila, Holky, myjou vaši chlapi záchod? Berou to jako běžnou věc, nebo špinavý záchod považují za takový skandál, že je to hodné mi psát do práce jen toto? Případám si teď jako poseroutka co si po sobě neumí umýt záchod, o co asi přítelovi šlo :D Nevím, jak zvládne být oporou u porodu, až to pustím přede všemi :D

tasimia
30. zář 2020

Ty kokos, ja mojeho budu nosit na kolenou přísahám. Aby řešil záchod, když vidí jde a umyje. Proboha 🙈🙉 jak někdo s takovým může vydržet, nic proti. Až budete mít dítě tak co? Bude ti psát kde všude ublinklo a kde co nechalo a místo toho aby to uklidil ti to napíše a nejlépe i s fotkou? Proboha!! 🙈🙉 A pro tebe je to ještě pohoda? Ty kokos zlatý chlap, přijdu domů, navařeno, vypráno o mimco postaráno. Když tohle čtu vážím si ho více a více. I on kolikrát když mu to dám číst se bouchá do hlavy.
Tohle mít doma.. ty kokos, bych s ním udělala hned pořádky. A to ještě me chválí za každou blbost i utřený prach. Řekne mi lásko si úžasná, ale já bych to udělal. Ty odpočívej. Zlatý. Milionový.

betelgeuzz
30. zář 2020

@bonavoxa taky jsem čekala nějakou vtipnou fekální historku 😀
a místo toho to vůbec není vtipný, spíš je to k pláči.
Můj muž se doma s úklidem nepřetrhne, máme rozdělené povinnosti, tak svoje si udělá, ale rozhodně si nedovolí mě nějak kritizovat, že jsem něco neudělala pořádně. Takovýho pedanta, co komanduje a pokud něco udělá, tak o tom ještě vypisuje SMS, bych vedle sebe nesnesla.

merope
30. zář 2020

Ehm... já si říkala, že jako pohoda...dokud jsem nedočetla to "před odchodem do práce"... ehm... chápala bych, že doma máš skvěle naklizeno, navařeno, nakupuješ a zajišťuješ chod celé domácnosti, pokud nepracuješ. Ale neladí mi to s tou prací.

Ano, můj chlap taky "klasicky" neuklízí (jako že naháže po sobě nádobí do myčky a tak, ale nemyje podlahu, neutírá prach, nevysává). Můj chlap taky brblá, že je doma bordel - ale výhradně a pouze když si roztahám po obýváku nějaké své věci a nestíhám je týden uklidit, když je nádobí ve dřezu, případně když mládě roztahá hračky po celým bytě a on o ně zakopne. A když toho je moc a nestíhám vůbec, tak se pozve někdo na úklid. Já teda prskám, že je po něm špinavá vana, ale on tu špínu tuším vůbec nevidí, tak to je pak těžké...

dejvitka
30. zář 2020

@lucca35 😂😂😂, vyzkousim

sarkoc
30. zář 2020

Bydlíme tu oba, uklízíme oba, až budou starší dítka, budou neco dělat ony...jako většina úklidu je asi na mě, ale někdy přijdeme s holkama domů a zjistíme, že taťka přišel dřív z práce a vytřel třeba...většinou je na něm koupání a chystani večeře, to zacal delat pravidelně sám od sebe...sama mám ráda uklizeno, ale ne vždy je to stoprocentní a že by to měl tendence komentovat, to bych dlouho nedala...já už naopak párkrát slyšela, že nemusí být tak naklizeno, ať si chvilku taky sednu 👍

jijulka
1. říj 2020

myje zachod, jak po sobe, tak po dětech, myje ho i pri uklidu.. Zachod myji i moji synové, i ten čtyřletý. Nevim v cem je to hodne obdivu

zelenaesmolda
1. říj 2020

@frista proc mu delas sluzku?Nediv se,ze se tak k tobe chova kdyz se do tehle role pasujes sama

lucca35
1. říj 2020

Můj chlap byl po 3tydnech na 1tyden doma,než zase na měsíc odjel do práce a když přijel,naházel 2bagly do pračky,vypral si a pověsil. Než odjel zase pryc,zrekonstruoval WC ,pomohl s uklidem celého domu sám od sebe a další den jel. Pomáháme si vzajemne a v těhu mi bývá občas hodně soufl, to mne nenechá ani rušit v posteli . Říkává mi,nosíš 2 ne jen sebe odpocivej za 2. Pokud se jedná vyloženě o binec po osobní potřebě viditelný,připomenula bych se také až bych uklidila v kvuli třeba necekane návštěvy atd.,ale pokud je to o nalitem domestosu nechám nality a 1.na rane pak štětkou přejede a spláchne. Chce to si doma dupnout,já nemusela, ale u vás to asi jinak nepůjde. Jinak pevné nervy holky