Holínky pro odmítače bot 🙂. Máte tip?

veru181
3. únor 2022

Máte prosím někdo tip na nějaké pohodlné a rychle obouvatelné holinky? Syn snese zatím jen barefootové botky, jakmile zkusím klasickou holinku, hrozně brečí a nespolupracuje, ale samozřejmě by chtěl hrozně ťapat v kalužích 🙂 Napadla mě nějaká rozepínací nebo hodně nízká, ale nedaří se mi nic najít (velikost 22).

mamikry
3. únor 2022

@veru181 nizke BF holinky dela Bundgaard, jen nevim, od jake velikosti bohuzel. Zkuste na littleshoes.cz

dominge
3. únor 2022

@veru181 za nás jediné demar, ty mají o zimní vložku, takže je nosí celý rok 😉

olga_
3. únor 2022

@dominge Demar nejsou BF a jsou dost tuhé, na druhou stranu nestojí majlant, takže by to šlo je ozkoušet.
@veru181 BF holínky dělá Playshoes, Bundgaard jsou taky vcelku fajn, ale není to úplný barefoot.

jirovapa
3. únor 2022

@veru181 jediné holinky co moje dcery snesou jsou od značky CeLaVi - jsou měkké a lehké. Demar jsme taky zkoušeli, ale jsou těžší a holkám nevyhovují. Na zimu u nás frčí holinky od značky EnFant.

prejeta_zaba
3. únor 2022

Tak buď lehké barefoot nebo dobře naimpregnuj klasické boty, do kaluže vydrží. Třeba hluboký sníh je horší. V létě sandály.

veronikav31
3. únor 2022

@olga_ žádné holínky nejsou bf.zalezi jakou nohu má dítě.nase mají širší a vyšší nárt,tak mají Demar,jsou přijatelný kompromis.na Facebooku v jedné skupině jsou vyřazené,ve druhé ještě ne.Bundgaard jsou na užší nohu

@prejeta_zaba u nás teď máme 15cm sněhu 😀,bez snehuli by to nešlo, běžně nosí impregnované zimní boty,ale bohužel to teď nejde

rebe
3. únor 2022

Mymayu? To ani pořádně nejsou boty 🙂

aneta15
3. únor 2022

@veru181 můj syn to má stejně a teď jsem mu koupila snehulky crocs. Jsou široké a lehounke. Konečně může prolest každou kaluž😁 ale nosí je fakt jen když vím, ze by BF rozmachal

veru181
autor
4. únor 2022

Moc všem děkuji za tipy 🙂