Máte někdo toto kojící křeslo?

veronika9595
12. únor 2021

Ahoj, zajímá mne jestli tu někdo má přímo toto konkrétní křeslo, jestli jste s ním spokojené, a zda je křeslo nějak houpací? Nikde jsem nenašla zmínku o tom že by bylo houpací ale podle toho mechanismu dole mi to tak přijde 🤔

michaelarousova
12. únor 2021

@veronika9595 mam ☺️ Houpe se a je to uplne k nicemu😂pouzila jsem ho jednou a dosnes lezi ve sklepe..vubec to nebylo pohldene na kojeni☺️Jenomtsm sednout s zvednout s mimcem mi delalo problem☺️ Ale kazdemu bude vyhovovat neco jineho☺️

veronika9595
autor
12. únor 2021

@michaelarousova jeežiš tak to jsem teda zvědavá 😂 mám ho už objednané, chtěla jsem mít křeslo protože máme velkého pejska který je zvyklý do postele i na gauč takže potřebuji místo čistě na kojení 😁

amazonkajanik
12. únor 2021

@veronika9595 když jsem kojila,tak pes byl za zády a hlídal,aby nás nikdo nerušil 😉 ale jinak by stačilo asi obyč křeslo,než houpací,ale zase se ti v něm může dobře uspávat 😊

michaelarousova
12. únor 2021

@veronika9595 taky bych volila obyc kreslo☺️ Ale treba bude vyhovovat☺️

leniczka23
12. únor 2021

Obyč ušák je lepší no.

barmil
12. únor 2021

@veronika9595 mám velký pohodlný ušák, s vysokým sedem a vysokým operkama na ruce a nestal takový nesmysl a bude sloužit x let.

olga_
12. únor 2021

@veronika9595 Ještě bych zvážila storno objednávky. Zvedat se z houpacího křesla třeba se spícím miminem v náručí nebude žádná hitparáda 😀.

luccy25
12. únor 2021

Mám jej také objednané, ještě když byly otevřené obchody tak jsem si ho vyzkoušela a přišlo mi parádní. V lednu bylo ve slevě, mám ho asi za necelé 4 tisíce. A pokud se v něm nebude dát kojit, tak poslouží i jen k televizi. Bylo hodně příjemné. 🙂

veronika9595
autor
12. únor 2021

@amazonkajanik no tak uvidím no, já jsem právě houpací hrozně chtěla tak snad se mi to nevymstí, není to úplně laciný 😂

veronika9595
autor
12. únor 2021

@luccy25 je pravda že v obýváku by se úplně klidně užilo taky pokud ne na kojení. Pamatuji si jako dítě ze jsme měli houpací křeslo a byl to nejlepší nábytek v bytě, s bráchou jsme se hádali kdo v něm bude sedět 😁

amazonkajanik
12. únor 2021

@veronika9595 jako,já houpací křeslo chtěla už jako dítě,když jsem v něm seděla u tety. Chtěla mi ho odkázat(včetně dverniho závěsu z Cecek),ale její dcera byla takový kabrňák,že jsme se o jejím skonu dozvěděli až půl roku po a co nebylo notářsky ověřeno,to nerespektovala 😟

krupka3
12. únor 2021

Neumim si predstavit jak budes kojit v tak uzkem prostoru mezi vysokyma operkama. Max prvni mesic. Jak mimino povyroste, nemate sanci se tam vlezt. Za ty prachy je to spis zlodejina. Ale na posezeni k telce mozna bude fajn, to jo 😀

hezz17
12. únor 2021

@krupka3 rikala jsem si to same

zelenaesmolda
12. únor 2021

@krupka3 taky si to myslim

michaelarousova
12. únor 2021

@krupka3 kojit se tam da blbe i s miminkem☺️ Je to spis na paradu a nebo k te telce😂

ckei
12. únor 2021

Úplně k ničemu. Zkusila jsem ho 1x u kamarádky....je zadarmo drahý 😂

veronika9595
autor
27. únor 2021

Dámy tak jste mne zviklaly a objednávku jsem zrušila, musela jsem je trochu přemlouvat ale nakonec to šlo 😂 a místo kojícího křesla jsme za stejnou cenu vzali herní křeslo k PC, všelijak polohovací nastavovací a i houpat v něm půjde, protože zároveň řešíme problém že nemáme s přítelem židli na práci z domu kterou děláme často oba 🙂 křeslo vypadá tak pohodlně, že i kojit v něm nejspíš půjde 😂 no a ikdyby ne tak se i tak 100% využije 😅

veronika9595
autor
27. únor 2021