Máte tip na zimní oblečení pro prcka 1,5 roku?

makky225
17. říj 2023

Ahoj 🙂 prosím zkušenější mamky, jaké mi doporučíte oblečení na zimu pro dcerku 18mesicu? S jakou značkou máte dobré zkušenosti - kombinézy, rukavice, čepice vs kukla? Je merino oblečení (hlavně tedy ponožky, punčochy) taková bomba? Jak ho udržujete (vím že se má prát nějak extra)? A poslední otázka mimo téma 😀 - z jakého vína děláte doma svařák? Díky moc za jakýkoliv tip

95newmommy2020
18. říj 2023

Kombineza - Disrkkson nebo Reima, i tchibo je super jen si dej pozor na velikosti. U vsech znacek ber spis mensi.Rukavice idealne na zip a dlouhe az po predlokti - Decathlon neni spatny, Kilpi, i Lindex je fajn, jen tam mi chybi ten zip. Kuklu jsem nikdy nedavala, protoze v tom vypadal strasne blbe. 🤣 lepsi je nakrcnik a cepice, znacka je asi jedno, jde o material. Ale nas treba merino kouse, byť je nejlepší.
Jinak já všechno peru normálně a relativně často na 40, snažím se myslet ba to sby tam nebyla aviváž, ale ne vždy to vyjde. A sušímv susicce.
Manžel dělá svařák z vína, co nám nechutná, což je cokoliv od suchého až po polosladké. Vypijeme jen sladké, a z toho to neděláme. 😄