8 měsíců. Jaký máte jídelníček?

irisska91
12. kvě 2020

Ahojky, co vše už dáváte 8.mesicnim prckum? Třeba takový denní jídelníček ? 🥰 Už asi nemám nápady 🤣

malinkaelinka
12. kvě 2020

Snídaně - domácí Brumik (mrkev, jablko, vejce, vločky, semínka), oběd - zelenina vždycky, pak buď luštěninove karbanátky, kousek masa, kousek vajíčka. Ale hlavně ty luštěniny. Když nemám vareno, tak luštěninove těstoviny. Odpoledne má ovoce. Zbytek kojení. Dceři už je tedy skoro 10 měsíců, ale takhle to máme už minimálně ty dva měsíce. Krmí se sama celými kusy.

89peta
12. kvě 2020

@malinkaelinka muzu se zeptat na recept na lusteninove karbanatky?

malinkaelinka
13. kvě 2020

@89peta namocena nevarena luštěnina plus orestovana zelenina ( nejčastěji dávám cuketu, mrkev a cibuli), plus vejce, ale to dávám jen k fazolím a cocce, k cizrne ne. Přidám hrst semínek, pokud je směs řídká, hrst vloček. Projedu nahrubo mixérem, udělám placičky a upecu v troubě. Dospělou verzi ještě okořením a osolím, dětskou samozřejmě ne 😋

irisska91
autor
13. kvě 2020

@malinkaelinka A nevadí ty luštěniny na bříško ? Nebo to zvládá v pohodě ? 🙂

malinkaelinka
13. kvě 2020

@irisska91 nevadí, má je několikrát týdně a v pohodě. Jediná potravina, která ji zlobí je banán, má po něm zácpu.

kama5432
24. kvě 2020

@malinkaelinka jak děláte prosím ty brumiky? Máte i ty formičky jakože? Děkuji

puhelin
24. kvě 2020

Kojeni, kojeni, kojeni. A k obedu ma blw

pindrusice
24. kvě 2020

V 8 měsících jsem teda jen kojila. Obě děti zacaly něco jíst až sem tam kolem roku.

malinkaelinka
27. kvě 2020

@kama5432 jo mám formičky, ale jsou naprd, nejde mi to vyklopit, přešla jsem na formičky na muffinky 😁