Baby sušenky. Neudusí se mi malá, když jí je dám?

janicckka
16. pro 2007

Chtěla bych se zeptat jestli dáváte dětem baby sušenky,my máme od nestlé je tam sedm vitamínů a jsou od 6 měsíců.
Jde o to jestli se mě malá neudusí když je dám jen tak nerozdrcené do ručky aby žužlala. 😉

katakin
29. říj 2008

Já jsem začala asi před měsícem dávat občas Jakoubkovi kukuřičné křupky - koupí se ve zdravé výživě a moc mu chutnají. Sušenky jsem ještě nezkoušela - nemá zoubky. A křpky, myslím, neuškodí. Nic špatného v nich není, žádné cukry, soli, nic. A když už Kubík nechce jíst třeba přesnídávku, nalámu mu do ní pár křupek a baští jako závod 😉 Fakt všem doporučuju.

radka.m.
29. říj 2008

ahoj,tak my jíme sušenky od nestlé-moc nám chutnají a vůbec nevadí,že děti nemají zoubky,ony ty sušenky se pěkně rozpouštějí a děti to krásně užužlají i dásničkama,alespon se připravují na tužší stravu,protože mnohdy opravdu si s ní neumějí poradit a kolem 8-9měsíce by už měli zvládat jíst i pečivo a jídlo s drobnýma kouskama.

mkr
29. říj 2008

tak ym máme taky od nestlé, chutnají a kupuji ještě kukuřičné křupky a ty taky jedou 😉

kraste
29. říj 2008

ahoj holky, tak mi jíme kukuřičné bio křupky a strašně maloé chutnají. Dávám jí i sušenky. Zatím jsem zkoušela hami, docela dobré. Pak sunarka-taky ušly, jsou měkké a dobře se drží. Pak jsem koupila od helo a teda děs. Choťově nic moc, jsou tvrdé a blbě se rozpouštějí. Další zkouším nestle, byly mi dóporučené spoustou kámošek., že jsou nejlepší.

addaa
29. říj 2008

Babulky a koľko sušienok denne/týždenne dávate?

luckahr
29. říj 2008

addaa, náš malej jich snědl třeba teď za týden 4 kousky, drobim mu to do strouhanýho jablíčka, kupuju sunarky. Jinak mu strašně chutnaj taky ty kukuřičný křupky a ještě kupuju i rýžový a rýžovo jáhelný - všechno ve zdravý výživě.

lennetfrigg
30. říj 2008

Ahoj, ve zdravé výživě se dají koupit sušenky. Je v nich pouze pohanková a amarantová mouka. Obojí je bezlepková potravina. Není v nich sůl, konzervanty, cukr, barviva nic. Jen ty dvě mouky. Ja jsem je dávala malému doručičky, aby se sám učil papat od 6.měsíce. Jsou jak papír, takže se mu v pusince rozpustily i bez zoubku. Jen dát pozor, aby je do pusinky nedal celé. Přišlo mi to bezpečnější než sušenky. K ovoci se ale přimíchat nedají. Nevím už, jak se přesně jmenují, ale viděla jsem je i v koutku zdravé výživy v Koruně🙂

alishia
15. lis 2008

ahoj,

nechce sse mi to cele cist. muzete mi poradit nejake susenky od 6.mesice, ktere se nelamou a nedrobi, dala sem to malemu do ruky a on to hned strcccil do pusy a kus ukousl ipresto ze nema zuby. hned sem mu to rvala z pusy, aby se mi tim neudavil.

junovka
15. lis 2008

my sme uzivali od Nestel Baby susienky 😉

alishia
15. lis 2008

a ty se nedrobily? ja bych potrebovala nejake mekke, jako treba bebe brumik, tak sem si to predstavovala.)

junovka
15. lis 2008

alishia, ono v podstate , aspon podla mna sa vsetke tie piskoty vyrabaju na to, take "tvrde", aby masirovali jednak dasienka pri prerezavani zubkov, a aby sa dieta naucilo ako tak zvykat si, ze je nieco aj take, co treba aj zut, a nie len hltat.A mate uz zubky?Inak, v podstate s lepkom, ku ktoremu patria aj piskotiky, by sa malo zacat okolo 8-9 mesiaca. 😉

makkyy
15. lis 2008

Chtěla jsem se zeptat,v kolika měsících jste jim ty sušenky začali dávat.Díky

andy80
15. lis 2008

Mi máme Hami safary. Jsou super, v pusině se krásně rozpustí, normálně je malé dávám do ruky a ona si je sama žužlá. Dáváme je od 6. měsíců

kisska
15. lis 2008

ja som tiez zacala davat susienky ako zdroj lepku (asi v 1/2 8. mesiaca), jedine na co davam pozor, aby maly neodhryzol velky kus. Inak ked najdete take, co sa nedrobia, dajte vediet 😉 . Dnes drahy kupil prvy krat Safari, tak uvidime, co na ne povie maly. Inak citam krabice, lebo niektore obashuju aj vajicka a s tym si chcem dat este chvilu pokoj. Davam malemu vacsinou 2-3denne, ale niekedy aj par dni ziadnu... Viac ficime na kukuricnych chrumkach, ked uz je veeeeelmi hladny a mama este nema hotove, tak s tymi chvilku vydrzi 🙂

pekacka
15. lis 2008

my nemôžeme papať nič s obsahom lepku. malý papal sušienky od Nestle. ale zatiaľ som nenašla nič bezlepkové.
sú aj bezlepkové sušienky, piškoty???

natalien
15. lis 2008

Bezlepkové piškoty jsou, určitě se poptej ve zdravý výživě. I sušenky se dají nahradit spousty jinými dobrotami. Nella třeba miluje stočený sušený jablíčka a sušený brusinky (taky ze zdravý výživy) 🙂

yasmina
15. lis 2008

Nasi maju najredsej Sunarky keksikybalenie v ruzov. sackoch kupujem v DMku a tie s prichutou bananu a medu su uzasne...casto im 6 ks rozmixujem do mliecka a ide sa zbl 🙂 aznit

power700
15. lis 2008

Já také kupuji Sunarky, malé chutnají, přidávám jí je i do ovocné svačinky. 😉