Budí se. Nestačí jí už mléko?

ondruchovat
8. říj 2019

Dobrý den maminky , dcera (3,5m) mi spavala celou noc , teď se budí hlady , přes den vypije 150ml co 3h a v noci se budí ještě 2x, vždy vypije dalších 100-150ml , samozřejmě hned jak se vzbudí nedavam láhev , čekám , ale vždy k tomu dojdeme , myslíte ze to muže být tím ze ji nestačí jen maličko ? Děkuji

chiara75
8. říj 2019
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

To, že se dosud v noci nebudila není přirozené, zřejmě dostává dudlíky nebo má zavinovačku, která to přirozené buzení zazdí? Buď ráda, že se budí a takto pije. Jinak si spočítej přibližně - 150-180ml/kg váhy denně (je to orientační). A v noci bych ji netrápila a láhev bych jí dala hned, je to maličké miminko, které potřebují jíst a také kontakt s tebou (i v noci).

ondruchovat
autor
8. říj 2019

@chiara75 zavinovacku nevedeme a dudlikem jen uspavame a dáváme až rano , v noci spí bez dudliku. Měla by vypít cca 900ml, vypije za 24h 1300ml .

hanulkaha
8. říj 2019

@chiara75 mam 5ti mesicniho syna a od jednoho mesice mi spi tahem 10-11hodin bez pauzy na krmeni! Nema dudlik, nema zavinovačku... Dle dr. naprosto v poradku, budit na jídlo nenam, kdyz pekne prospiva, ted v 5 měs ma 8kilo 😀 prvni syn byl uplne to same, celonocni spáč.
Kazde dite si proste nastavi svuj nocni rezim jinak a rozhodne si nemyslim, ze je neprirozene ze i takto male mimi uz muze prospat celou noc 😉
A k dotazu, @ondruchovat ano, muze ji prestavat stacit mlicko, muze se i jednat o rustovy spurt... Pokud mala nejde uklidnit, lahvicku ji nabidnes a ona ji s chuti vypije, klidne bych ji davala dal

fly80
8. říj 2019

Nemůžeš jet podle tabulek. S tím um je to tak, že toho prostě občas vypijou víc. Já bych jí taky dávala když potřebuje. Jen tam tedy dodržovat ty rozestupy. Možná bych skusila dát před spaním víc, jestli vypije. U první dcerky mi to pomáhalo. Večer prostě měla větší hlad, ale zato spala taky pak celou noc.

chiara75
8. říj 2019
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@ondruchovat Určitě jí přitom nech, buď ráda, že tak pěkně jí. My to měli opačně a teď je synovi 16 měsíců a váží sotva 9 kg...

ondruchovat
autor
8. říj 2019

@hanulkaha děkuji , taky si nemyslím ze to je nepřirozené , v 3,5m má 5kg , samozřejmě ze ji dávam v noci , jen sem tím chtěla říct té ti není nějaký její zlozvyk ze se vzbudí a hned ji dam láhev .

ondruchovat
autor
8. říj 2019

@fly80 to jsem taky zkoušela , dávat více před spaním , pomalu krmit ať se naji , vypije max těch 150ml..

chiara75
8. říj 2019
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@hanulkaha Ok, trochu bych asi měla strach, kdyby se celou noc neprobudil, ale pokud to tak dítěti vyhovuje, ok. Hlavně vlastně není kojené, takže tam bývají ty přirozené instinkty utlumenější. Ta poznámka o růstovém spurtu - to jsem si vůbec neuvědomila, to může být tím, v tomhle období je to celkem často.

hanulkaha
8. říj 2019

Myslim ze zlozvyk to urcite neni 😊 pokud ji po probuzení neuspokoji pouze dudlik, ale az mlicko, tak ma opravdu hlad

hanulkaha
8. říj 2019

@chiara75 z ceho strach?

chiara75
8. říj 2019
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@hanulkaha SIDS

hanulkaha
8. říj 2019

@chiara75 Aha 😉
Mame monitor dechu... Kdyz se parkrat za noc prubudim a vidim blikat zelene svetylko, jsem klidna 😊

chiara75
8. říj 2019
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@hanulkaha Jojo, to znám, taky jsem vždycky pomrkávala 🙂 Nejhorší je, když ale pak začne řvát falešně, nedávno jsem uprostřed noci málem dostala infarkt! 🙂

hanulkaha
8. říj 2019

@chiara75 tyjo, to se nedivim 😮
Nam teda za celou dobu, co ho u obou kluku mame, hodil jexen jediny alarma to kdyz dochazely baterky a taky jsem si malem krakla 😮

chiara75
8. říj 2019
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@hanulkaha Nám asi třikrát, poprvý to možná nebylo falešný, ale trvalo, než se syn nadechl. Později pak v noci začal cestovat a jakmile měl hlavu na druhé straně postele, začalo to houkat. Zaplaťpánbůh, že to ale existuje!

drakenn
9. říj 2019

Tak pokud se budí a má hlad, tak ji dej samozřejmě najíst a vyžeň si z hlavy bubaky ohledně tabulek a zlozvyků. Je ještě maličká. Potřebuje jíst i v noci. Až nebude růst podle tabulek, taky ji nebudeš tahat za uši..