Jakou vodu používáte k přípravě příkrmů?

Jakou vodu používáte k přípravě příkrmů pro vaše mimi? Kupujete kojeneckou vodu, nebo vaříte z vody vodovodky?
rimmel
3. pro 2009
ja pouzivam vodu z vodovodu a vobec ju neprevarujem..
beruska2x
3. pro 2009
od asi 7m pouzivam na vareni a caj z verejneho radu, pokud mate vlastni studnu tak bych si ji nechala na hygiene zkontrolovat.. na Nutrilon a samotne piti balenou 😉
kristi
3. pro 2009
od mala mela vodu z vodovodu, 🙂
kutcher
3. pro 2009
Ja kojeneckou stridam s tou z vodovodu, podle zasob. Ale vic tu kojeneckou.
rioko
3. pro 2009
ptala jsem se doktorky a říkala že na vaření můžu z kohoutku a na mlíko radši do roka kojeneckou, tak to tak dělám - ale dnes mi došla kojenecká a dostal čaj z přefiltrované a převařené z kohoutku a taky dobrý
rimmel
3. pro 2009
ja davam aj na pitie z hrnka vodu z vodovodu.
bera28
3. pro 2009
Už hooodně dlouho pouze vodu z vodovodu.
momin
3. pro 2009
vodu z vodovodu... 😉 na vsechno!!!
ojo
3. pro 2009
také vodu z vodovodu na vše 🙂
rioko
3. pro 2009
když ta voda tady nic moc, když ji filtrujeme, je tam pěkný binec, tak neví
janulla84
3. pro 2009
Od narozeni pouzivam HORSKY PRAMEN
tymothyautor
3. pro 2009
Uf, to jsem ráda, že nejsem sama, kdo jede na vodovodce. 😉 Mě to popravdě napadlo až dnes, že je také nějaká kojenecká voda. Ale popravdě, při představě, že se válí v obchodě kdovíjak dlouho, a na tom světle se z té pet láhve uvolňuje také kde co, zůstaneme na ni i nadále. 🙂
beruska2x
3. pro 2009
ja mysli ze je to hooodne individualni, kdyz je nekde voda rezava nebo hnusne prechlorovana tak tada za balenou bych nesetrila 😞
tymothyautor
3. pro 2009
beruska - tak to jo, takovou vodu bych nepila ani já. 😉
sayast
3. pro 2009
na vse davam z vodovodu od zacatku. ale je fakt ze me nepije tekutiny zadne (jen kojena,ostatni odmita), takze z ni varim jen prikrmy.

berus,taky myslim ze takovou vodu by na piti miminku nikdo nedal 😉
klematis
4. pro 2009
já dávám na čaj a na kaše balenou -ne kojeneckou- a na vaření z vodovodu 🙂
leonik
4. pro 2009
Ahojky, tak já používám na příkrmy i na pití Horský pramen 🙂
tomasek06
4. pro 2009
Vodu z vodovodu a na vše. Kojeneckou mě nikdy ani nenapadlo koupit =-) :-N
rioko
4. pro 2009
tomasek ani když byl miminko? když má 3 roky tak to je jasné, to asi málokdo používá kojeneckou
tomasek06
4. pro 2009
Ani když byl miminko. Voda z vodovodu je ohodně více hlídaná než balená.
rimmel
4. pro 2009
co ja viem tak do 6m sa radi voda z vodovodu prevarovat ..potom uz sa moze normalne davat.
tomasek06
4. pro 2009
Jo jo taky jsem převařovala, ale fakt jen z vodovodu.
majdula
4. pro 2009
Zatim jen kojim, ale budu prevarovat vodu z kohoutku. Po mikrobiologicke strance je stoprocentne hlidanejsi, nez balene vody, ktere buhvi jak dlouho lezi na krame, pak u vas doma a nekdy jdou nevyhovujici primo od vyrobce.

Spoluzacka, ktera dela na SZPI, mi prave nedavno psala, ze u jedne sarze Horskeho pramenu zjistili osminasobne prekroceni mikrobiologickeho limitu.

A vzapeti jsme v Globusu za nakup nejakych sirupu dostali petilitrovku Horskeho pramene zdarma ]-( 😃
kadlecova.misa
4. pro 2009
ahoj : kojila jsem a kojim a ted když dělám příkrmy, tak z vody z kohoutku..převařenou. 😉
kutcher
4. pro 2009
Ja u nas vodu z kohoutku fakt moc nee je cista, ale desne tvrda
tomasek06
4. pro 2009
Proto se kutcher převařuje a čistá musí být pokud nejste teda na baráku ze svojí studnou 😉

Začni psát odpověď...

Odešli