Můžete mi prosím poradit s dávkováním a druhem kaše?

mecoun
28. črc 2014

Ahoj maminky, dáváme kaše od Sunaru, které se připravuji do vody. Co vy používáte raději? Tu , která se připravuje ve vodě nebo ta v UM? Máte zkušenosti s tím, že třeba ta v UM je lahodnější? Když ji připravuji já, je víc řidší a tekutější a když manžel, tak dělá pěkně hustou, že v ní stojí lžíce. Já se to snažím připravovat podle návodu, ale zdá se, že holčička má ráda tu hutnější. Myslíte, že to nevadí? Díky za rady a zkušenosti 🙂

hojda
28. črc 2014

U té husté bych si ohlídala, jestli z toho nebude mít zácpu.

zuzana_ka
28. črc 2014

myslím si, že je to jedno jestli do mléka nebo do vody. Akorát, že kaše do mléka je levnější 🙂
Jinak s tím dávkováním to dělám tak, že přisypávám až se mi zdá tak akorát, takže na nějaké dávkování se moc nedívám

86radka86
28. črc 2014

dělala jsem do vody - ta kaše do UM mi přišla takový fujtajblová 🙂 a dávkování? prostě jsem sypala, sypala a sypala dokud nebyla podle mýho gusta 😀

nuonuon
28. črc 2014

Ta do mléka není levnější, musí se připočíst ještě cena toho mléka, které se tam přidává 😉

lv
28. črc 2014

hustotu jsem dělala od oka, tak jak to měly holky rády..ale je to předražený jako kráva, krabici snědla za 4dny a dát za to 70-80kč..u starší jsem to celkem kupovala, u mladší už ne -.namočit vločky, uvařit, nebo jáhly, pohanku, rýži je za chvíli..když jsem si chtěla ušetřit čas, nebo někde pryč z domu, kupovala jsem kaše Nomina, cca 35-40kč a tam se tedy musí dát UM.

mafeska
28. črc 2014

kupuju mléčné kaše (do vody), v začátku jsem netušila jestli to bude jíst tak jsem koupila mléčnou abych případně nemusela vyhazovat spolu s kaší i dávku UM 🙂 hustotu dělám od oka, na dávkování nekoukám. Kupuju kaše Sunarka na dobrou noc. Teď mají nové balení a spolu s novou krabicí tomu ubrali i množství prášku a cena stejná, je to drahý jako pr.. ☹

lenkazdenek
28. črc 2014

Taky kupuji mléčné kaše,a taky dělám podle oka,protože někdy mi to podle návodu připadalo vyloženě řídké a nedovedu si přdstavit,jak bych to do té neposedy lžičkou vpravila 😅 ,ale už jsem zkusila jí dát i mlíčko z kaší a to jí jede i z lahvičky(a že jinak um skoro nechce)

mifad
29. črc 2014

my dáváme nemléčné kaše od Hippu, mají pohankovou, ovesnou nebo rýžovou, připravuji s vodou a přidávám půlku ovocného příkrmu. Hustotu řeším taky od oka, tak aby to malému vyhovovalo. Taky dávám kaše na dobrou noc ve skleničce od Hippu, ty jsou super, hodně broučka zasytí a jsou připravené přímo k jídlu (nic se nemíchá).

pavlusa01
28. srp 2014

Já dávám,malé sunarky kašičky k večeři a míchám je podle návodu,rozmíchávám je vidličkou a malá si pochutnává 🙂
Kamarádka má chlapečka a ta si je míchá jak jí to napadne,prý aby byla dostatečně hustá 😉 malý si šmakuje a je také spokojený 🙂 Tak si myslím,že to asi nevadí 🙂