Papání na dobrou noc pro 9měsíční miminko. Co dáváte?

kukmar
13. pro 2019

Ahojky maminky cim krmite dite k veceri?Davam mu krupicovou kasi vetsinou nebo sunar. Po krupicove kasi spi celou noc, ale chtela bych zkusit neco jineho. Nechci do nej cpat porad jen kasi a nebo sunar. Dekuji

areh
13. pro 2019

Když kaši, tak jsem dělala obilnou - ovesnou, jáhlovou nebo kupuju od Nominal instantní. Jinak jsem dávala, co jsme měli my jen v baby úpravě 😉

merope
13. pro 2019

Někdy kaši, někdy ovoce. Kaše střídám a beru různé - hlavně neslazené.

veronikav31
13. pro 2019

Dávala jsem kousek chleba s máslem nebo masozel.příkrn, hustou polívku.Vzhledem k tomu,že syn i dcerka měli už hodně zubů tak neměli problém s kousáním chleba.Kaši jsem dávala jen k snídani,k večeři ne, po ní se mi budili a měli žízeň

leilinka1234
13. pro 2019

Dávám zeleninový příkrm bez masa. Maso je těžký, k večeři nedávám. Nebo chleba s Lučinou a zeleninu. Dcera 12m

yenefer1
13. pro 2019

Chleba s lučinou, někdy s platkovym sýrem - pokud máme my něco, co nejde udělat v úpravě pro malou. Jinak večeří s námi - klidně těstoviny s rajskou, kuře na paprice, má rada michaná vajička, miluje boloňské špagety 😂. Samozřejmě všechno vařím pro ni zvlášť bez soli a s minimem koření.

zuzita15
13. pro 2019

@kukmar kasi neee, ani jine sacharidy, je to tezke na traveni a deti spi vysilenim organismu. Kase na noc je prezitek z 80.let. Chapu, ze je dite na UM, ja na noc v 9m jen kojila, nebylo kam spechat, pak jsem davala k veceri zeleninu na ruzne zpusoby - dusenou na Ghi, ve forme huste polevky... To vlastne jedeme doted. Chleba jako vecere mi taky neprijde idealni, leda domaci a ani to neni zrovna vyzivove terno....

shakira007
13. pro 2019

Přesnidavky

veronikav31
13. pro 2019

@zuzita15 když je dítě,které nic moc nejí a po UM blije,tak je potřeba dát jiného než UM.mám doma tolik poblitých triček od příkrmů které nejsou vyprat-super

jednaholkaa
14. pro 2019

@zuzita15 Souhlasim. Davam hustou zeleninovou polevku, rozmixovanou lehce, zahustenou treba lzici obilnin, jako kukuricne testoviny, kase, ryze apod.

iris92
14. pro 2019

Chleba s lucinou, zeleninovou polevku, testoviny se zeleninou. Vetsinou to takto stridame. Dneska mel poprve chleba s avokadem a jak to do nej padalo 🙂

zuzita15
17. pro 2019

@veronikav31 chapu, to pak clovek hleda cokoliv, co dite sni, ale vyzivove terno to proste neni, bohuzel...

veronikav31
18. pro 2019

@zuzita15 to já vím,nejsem toho moc příznivcem,ale nic jiného mi nezbývalo.když malému rostli zuby tak dokázal být třeba celý den na 1 bílým jogurtu a trochu kaše,což není dobré...