Příkrmy. Nějaké fígle?

arwen666
1. črc 2022

Ahoj holky 6m dcera mi nechce žádné ovoce ani kupovanou presnidavku ani domácí a přitom zeleninu mi jí bez problemu 🙈 já už nevím jak jí do ní dostat micham s MM a taky nic máte nějaké fígle?

marimanta
1. črc 2022

@arwen666 nijak, počkala bych a zkusila za čas.

gbp
1. črc 2022

@arwen666 uz mate zavedene maso? ja sem teprve na konci 6. mesice zavadela postupne zeleninu, mesic, mozna vic, pak maso, vejce, lepek... kdyz nechce, netlacila bych na ni, je to pro ni nove. ovoce mozna az nekdy za 2 mesice. jak dlouho ma prikrmy? zkouselas do ruky? nebo krmici dudlik?

maxulekapcule
1. črc 2022

My máme přes 7 měsíců, a nechce v podstatě vůbec nic, jen mlíko

arwen666
autor
1. črc 2022

@gbp začala jsem od ukončeného 5 měsíce se zeleninou a z masa měl zatím jen rybu zkoušela jsem do ruky a moc velký úspěch to nemělo vybuchla trochu melounu

klokanka31
1. črc 2022

@arwen666 Nespěchat na ní 🙂

palja
1. črc 2022

@arwen666 počkala bych. Moje dcera 7 měsíců nechce nic, jen se kojit, občas se napije trochu vody, prikrmu si vezme 1 lžičku, pak už nechce, kousek krupky, malý kousek ovoce. Násilím jí nic nutit nebudu, prostě počkám.

krisstina93
1. črc 2022

Tak ono to ovoce není potřeba. Dávej zatím tu zeleninu a na ovoce počkej, to není ke škodě. Ono většinou jak přijdou na chuť sladkému ovoci, tak už pak nechtějí zeleninu.

jjasmina
1. črc 2022

@arwen666 chce to po troskach zeleninu, maso, lepek, pak zkoušet ovoce, ale i tak to ovoce ani presnidavky mi malá nikdy moc nejedla

lentilkah
1. črc 2022

Dcera ma rok a ovoci nebo presnidavce neda moc doted 🤷

jjasmina
1. črc 2022

@lentilkah moje dvoulata nedá ovoci stále. Max nějaký banán, meloun, jahody, maliny

carameels
1. črc 2022

Mně syn odmítal ovoce dlouho. I teď, když před něj postavím šunku a borůvky, sáhne po šunce :D (má 14 měsíců). Na svačinku si dá spíše masozeleninový příkrm. Večer už sní kaši s ovocem. Ale takové ty ovocné kapsičky odmítal asi 4 měsíce. Zkrátka preferuje zeleninu a maso.

arwen666
autor
1. črc 2022

@krisstina93 já na to pravé nejsem zvyklá první syn snedl úplně všecko hnedka dcerka je hold jina😁

jana_zofie
1. črc 2022

A zkouselas i kysele? Ja vim ze to zni divne, ale dcera mi kdysi vycucla visne z krmiciho dudliku raz dva.

andreacantu
7. črc 2022

@arwen666 chce to cas nespechat nabizet … treba ji zkus dat na “ocucani” kus jablka jahodu nebo merunku ted jsou super cerstve a dej si taky at te vidi. Treba kdyz si ji trosku ochutna zroven s tebou tak ji bude chutnat. Rozhodne bych ji nenutila proste nabidni a az bude mit chut tak si da.

herbinaaa
4. srp 2022

moje dcerka jedla všechno. Hrály jsme na letadlo a hezky otevírala pusu. nejraději měla maso a brambory,smetanové krémy