V čem ohříváte láhev?

havit
31. črc 2014

Chci si koupit ohřívačku láhvi.A hlavně chci recenze od vás kteří ji máte....Ohřívačů je hodně, ale taky tam je hodně recenzi, Potřebuji aby tam vešla jakákoliv láhev a netrvalo to dlouho a aby byla i cestovní.Popřípadě zda by se tam šlo ohřát i sklenička.Holky pomoz. Děkuji

lucyanek
31. črc 2014

My máme přímo tento ohřívač http://www.zbozi.cz/vyrobek/tefal-ohrivac-lahvi... Jsem s ním moc spokojená, lahvička je hned ohřátá 😉 Měla by tam myslím jít ohřát i sklenička, protože tam lze ohřívat dětské výživy... Je tam super poměr cena/kvalita 😀

havit
autor
31. črc 2014

@lucyanek ted ctu ze se tam nevlezou tommee tippes, jinak ma super recenze... skoda

muslinek
31. črc 2014

doporučuji Babymoov Ohřívač lahví TULIP Home&Car ohřívačka je kompatibilní se všemi láhvičkami, nejširší jsou avent a tomme tipee. Neboj vejdou se včetně skleněných. Výhodou této ohřívačky je, že má adaptér do auta tedy je na domů i do auta

😉

lv
31. črc 2014

Ve vodní lázní,v mikrovlnné /já vim, někdo to nemusí/

gepe
31. črc 2014

V ohrivacce od Aventu, po chvili jsme skoncili u ohrivani v mikrovlnce. @lv kdo nemusi, jejich vec 😉 tech par vterin neuskodi.

luciesofi
31. črc 2014

@havit mám ohřívačku Chicco Home&Car, vejdou se do ní Tommee Tippee v pohodě, ohřívá i skleničky a je do auta 🙂

havit
autor
31. črc 2014

ja taky ohrivam v mikrovlnce..ale kdyz jedeme na vikend pryc, tak bych chtela neco do auta i.
@luciesofi jak dlouho ohriva?

veruska007
31. črc 2014

My máme z katalogu Orion. Je super. Do auta i do zásuvky, dokonce má možnost vyvařování na 100 stupňů. Láhve, skleničky.

luciesofi
31. črc 2014

@havit to se nedá napsat..podle toho jaké množství....jak je studená voda... ale je to do pár minut 🙂 v noci ohřívám v mikrovlnce, ale jinak v té ohřívačce.. 🙂 šoupnu to tam, jdu něco udělat a ona pak dost hlasitě pípá, když je hotovo 🙂

medvidek
31. črc 2014

My měli od Aventu a občas jsem ohřívala v mikrovlnce.

gepe
31. črc 2014

Jo, zapomela jsem jeste napsat. Na cestovani pouzivame termosku, ve ktere vydrzi az 12 hod voda hodne horka (pak pomalu postupne chladne) - do lahve mixuju se studenou na adekvatni teplotu. Chteli jsme puvodne koupit ciste cestovni ohrivacku, ale zadnou poradnou jsme nenasli. Mame xx mesicu tedy jine reseni - s termoskou a nejsme omezeni dostupnosti zdroje pro ohrev 🙂

monsac
16. bře 2015

Kup si samoohrivaci lahev yoomi a mas vystaráno ....