Chůvička. Kterou byste doporučily?

katakloubova
19. říj 2021

Dobrý den, jakou byste doporučily chůvičku? Aby byla dobře slyšet, i "kňourání" miminka, aby zaregistrovala monitor dechu- některé prý na tento zvuk nesepnou. A ideálně na vzdálenost 500m a kamenné zdi 🙂 Děkuji

eva267
19. říj 2021

Alecto PMR DBX-92. My máme tuhle. A den dosah máme vyzkoušený. Citlivost lze nastavit v docela velkém rozsahu. Náš monitor dechu (Babysense 7), zaznamenala.

areh
19. říj 2021

@katakloubova mám philips avent. V pohodě dosáhne přes 3 kamenné zdi a pak ještě velký kus na zahradě (víc jsem nezkoušela). Citlivost jde nastavit. Mám ji 4 roky a jsem spokojená

biciklissie
19. říj 2021

Dvoudeskovy angelcare. Je to chuvicka zároveň s monitorem dechu. Mám ji už na druhé dítě a muzu jen doporučit.

jennyska
21. říj 2021

Ahoj, možná pomůže v rozhodování i článek Sabiny: https://www.modrykonik.cz/blog/hasara33/article/jak-vybrat-spravnou-detskou-chuvicku-3pc9r0/ Dobrý výběr přeji 🙂

alishkaaa
21. říj 2021

Za mě Philips Avent SCD560. Máme už tři roky, funguje naprosto skvěle, dosah perfektní i přes zdi a zaznamená každé šustnutí. Je tedy poměrně drahá, ale nemůžu si ji vynachválit. I na dovolené, kdy kamarádce chůvička "zlobila" (byli jsme daleko od domu v zarostlé zahradě), naše chůvička to zvládala v pohodě 🙂

katieku
21. říj 2021

@katakloubova My máme yi kameru, musí být teda pořád v zásuvce a na Wi-Fi, ale nemusím se spoléhat na dosah - koukám z telefonu odkudkoliv, včetně partnera, když je v práci, kdykoliv se může podívat. Má i detekci dětského pláče a pohybu. Zvuk i obraz super. A hlavně taky cena 👍

me_druhe_ja
21. říj 2021

Já mám taky kameru, Xiaomi, a je to podle mě stokrát lepší než chůvička. A cenově úplně jinde.

zrzek88
21. říj 2021

@katieku Mohu poprosit o název kamery 😉 děkuji

katieku
21. říj 2021

@zrzek88 Xiaomi Yi Home IP Camera 1080P - Chytrá IP kamera s detekcí dětského pláče

zrzek88
21. říj 2021

@katieku děkuji moc, vypadá super a za ty peníze ☺️

jucy693
11. lis 2021

@katieku i já děkuji za tip a chci se zeptat, je to tahle přesně? 😉 Taky jsem původně chtěla chůvičku, ale pokud toto splní stejný účel, jsem spíše pro toto ohledně také ceny 😉

jucy693
11. lis 2021

@katieku tak my objednáno, vážně díky za tip 😃 snad bude oki 🤩

katieku
12. lis 2021

@jucy693 ano, přesně tahle. Akorát po poslední aktualizaci nám jede jen na jednom zařízení, nejde sdílet s druhým 🤨 ale je to detail, jinak jsme spokojeni 🤗

zrzek88
12. lis 2021

@katieku jakože jde sparovat pouze s jednim telefonem? 😕 jeee ja se ji chystala stale objednat,ale tohle je blbe..

katieku
14. lis 2021

@zrzek88 má to tu možnost sdílet kameru s někým druhým, ale nám se to napodruhé nepovedlo nastavit, možná děláme něco špatně 😊