Dada pleny, objednáváte je online?

verulevrtule
9. dub 2017

Holky, prosim Vas, objednavate nekdo pleny primo z Polska, nejak online?

riakuk
9. dub 2017

Já si pro ně přímo jezdím do Biedronky. Bydlíme zhruba 8km od polského městečka, kde mají tyto obchody 3, ale je fakt, že v jednom mají často vyprodáno, protože je to kousek z Německa a i Němci sem jezdí.

luska__
9. dub 2017

Taky by me zajímalo. Mám v plánu je nakoupit. Vel.2

marcelka311
9. dub 2017

Objednávala jsem asi před týdnem na stránkách www.dadaplenky.cz, mají tam i plno jiných věcí, jako kosmetika apod., tak jsem toho rovnou objednala více.

mr_falko
9. dub 2017

z Polska ne, ale kupuju na www.dadaplenky.cz, naprosta spokojenost se vsim

verulevrtule
autor
9. dub 2017

@marcelka311 Ale tak to maji drahe, ne? Ted jsem koukala, ze maji v akci v prepoctu na nase velikonocni akci, trojky, 128 ks za 250,-

slunina
9. dub 2017

Také objednávám na dadaplenky.cz společně s dada ubrousky, nutelou a haribo bonbóny. Vždy vše ok.

78marcela
9. dub 2017

Ja je kupuju na procvrcky.cz a taky naprosta spokojenost. V Polsku v akci jsou téměř nesehnatelne, jak.je.hned prekupnici vykoupi. A bez akce je ta cena.podobna jako na procvrcky.cz

majsina
9. dub 2017

Já si pro ně jezdím. Ale jinak je spousta skupinek na FB, kde lidé dovážejí. Cena se pohybuje kolem 200 za balík.

verulevrtule
autor
9. dub 2017

@majsina Taky bych jela, ale mame to 60km a mam strach, abych nejela jen tak :D

kacireksro
10. dub 2017

ja mam zkusenost tu pokud jsou ty plinky v akci v polsku Biedronce tak tam nema ani cenu jezdit,pokud tam nestojis uz 10min pred otevirackou v den akce.a to bych mohla vypr.....t 🙂kdyz v akci nejsou nejaky vyber tam je,ale taky nic moc,my bereme plinky v polsku ale az trosku dal za hranicema tam to tak cesi neberou utokem.my mame polsko 30km tak to neni tak strasny.

narnell
10. dub 2017

Já je kupovala přes kamarádku. Vozí je z Polska: https://www.facebook.com/nelik.87/?fref=ts

kattuskaa
10. dub 2017

@verulevrtule Jezdíme pro ně vždy když je akce a bez problémů. Jen je samozřejmě potřeba jet trochu dál od hranic. Poblíž hranic je vždy vyprodáno. Jinak je tam Biedronka fakt na každém rohu, takže bych se nebála že neseženete. 🙂