Jaké byste doporučily vlhčené ubrousky a dětské pleny?

terez317
7. bře 2022
jana_zofie
7. bře 2022

@terez317 vlhcene ubrousky pokud mozno ty co jsou co nejvic voda (treba pampers aqua pure, ale jsou i jine podobne), ale stejne je pouzivam vetsinou jen mimo domov. Jinak latkove ubrousky nebo perlicka + medvidek (naredena emulze olejicku na zadecky). Plenky se mi osvedcily Albert plenky. Uplne pro novoska jsem mel z DMka a Bella Happy.

makkyv
8. bře 2022

@jana_zofie Vyzkoušela jsem snad vše, sto lidí - sto chutí, názorů. Za mě co se nám neosvědčilo - pampers jakékoliv pleny, dada + ubrousky Hipp (na mě jsou moc suché)
Naopak co se mi osvědčilo - Linteo (jak pleny, tak ubrousky) DM ubrousky a pleny teď používáme z Alberta, nejlepší co jsem kdy měla. Super cena, kvalita na 1*
Musíš ozkoušet, každému sedne něco jiného 🤗🌷

ferda90
8. bře 2022

@terez317 Ahoj, tak my od porodnice používáme babylove a jsme spokojeni. Dostali jsme dady,za mě též jako dobrý, ale ty z DM lepší,pak jsme dostali pampers, ale z těch měl malý na dupce červené flíčky, plenky byly docela dost parfemované i mě Teda ta vůně byla nepříjemná. Babylove jsou bez vůně. No a místo vlhčených ubrousku používáme perlan. Namočím do vody a utřu dupku.

j.a.n.i
8. bře 2022

Ubrousky zadne, doma mi tece voda, na cesty bile z DM. A pleny látkové, v nouzi ty narural z DM.

martiniquest
8. bře 2022

Na co ubrousky? Pokud na denni pouziti, tak vam snad v koupelne tece voda, ne? A na obcasne cestovani a zasah venku je to asi jedno. Ja na cesty kupuji neparfemovane s vodou v DMku. Nicmene na prebaleni jsem je pouzila jedinkrat (mam dve deti, 5 a 2), protoze mi venku nekadi. Pouzivam je jen na otreni spinavych rukou od pisku a jidla.
Pleny ma kazdy rad jine. U nas jedou zviratkove z Alberta. Pekne sedi, nesmrdi a cena je luxusni. V akci stoji 179 Kc (cca 50 ks).

goovana
8. bře 2022

@terez317 tak u nás vedou pampers a kolorky
Po všech ostatních je malý opruzeny
A ubrousky používám pampers Aqua pure nebo hipp Natural aqua

emillyhk
8. bře 2022

Pleny jsme vyzkoušeli asi šestery, zůstali jsme u Bella happy. Na hodně malé miminko byly fajn i z lékárny Dr. Max - byly menší než Pampers a taky nikdy neprotekly. Ubrousky doma používáme Linteo v modrém balení (ano, máme tekoucí vodu, ale když je dítě 💩 od pupku k lopatkám, tak ho nejdřív utřu 😉) a v přebalovací tašce mám vždycky nějaké menší balení jakékoliv značky, které bylo jako dárek k plenám, apod.

klokanka31
8. bře 2022

@terez317 Ubrousky Linteo a Bella happy, plínky Bella happy.

iris92
8. bře 2022

Ja jsem davala plenky z rossmanna ty jejich eko a nedam dopustit na pampers pants na spani u starsiho miminka. Co se tyce ubrousku, tak na cesty dmkove a na doma jsem kupovala perlan z lekarny a k tomu obycejnou vodu, pripadne detsky olejicek.

zelenaesmolda
8. bře 2022

@terez317
kupujeme wickies v kauflandu,jsou levne (20kc) a dost vlhke

jjasmina
8. bře 2022

Vlhčene ubrousky nejlepe žádne( Používám jen vodu a perlan, z duvodu věčných opruzenin a srostle pipiny) a plenky z Alberta Happy Baby top

krisstina93
8. bře 2022

Ubrousky žádné, že sem vyzkoušela x značek a druhů a po všem se mi všechny děti osypavaji, stačí jednou utřít zadek někde na výletě nebo u Dr a hned bojujeme několik dní s červeným zadkem. Takže idealne perlan a voda. A co se týče plen, tak sem si teď nejvíc oblíbila huggies (Berem takové s motivem medvídka Pú a ty jsou boží), škoda že na starší děti sem je nezkoušela, ty sem koupila náhodou v Tescu v akci na vyzkoušení a úplně mě okouzlily :D

fire85
8. bře 2022

Vlhčené ubrousky žádné, není problém umýt mimco pod tekoucí vodou. Pleny jsem kombinovala latkove a DM.

marimanta
8. bře 2022

Ubrousky žádné nebo perlan s vodou. Pleny látkové. 🙂

ellyem
8. bře 2022

Ubrousky používám nejvíc Babylove z DM, ale v podstatě mi to je jedno. Z plenek se nám nejvíce osvědčily Huggies a Kolorky, popř. Pampers.

lucinka_16
8. bře 2022

@terez317 Plenky Dada a ubrousky Pampers Pure.

kristyneckaa27
9. bře 2022

@terez317 za mě určitě babylove z DM. Pleny i ubrousky. Z Pampers,happy něco mi malá olezla,lupilu pročůravala. Vždy jsme je dostala,ale jediné co oboum dětem sedí perfektně jsou ty babylove z DM. A ze začátku jsem používala 99%vody obrousky babylove,pak jsem přešla na klasické

klara_p_
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jako_mala_holka
18. bře 2022

Ubrousky se nám osvědčily z DM Babylove sensitive nebo Albert, většinou používáme jen na ruce nebo venku, na návštěvě atd, doma mám perlan a vodu, trochu mesickoveho oleje od weledy, to je něj
Plenky jsme používali různé, zalepovací spíš ze začátku Babylove, muumi baby, huggies, na noc kolorky night... Už dlouho kupuju kalhotky z Alberta happy baby, ty jsou skvele a v akci je na vyjde ani ne na 5kc, v pohodě vydrží i přes noc, občas teda nehoda je, když fakt hodně pije, ale jsem moc spokojená, i krásně sedí

lenatko91
18. bře 2022

Ubrousky ne, jen perlan s vodou. A plenky MonPeri eco, Moltex nebo Bambo nature

rendulik82
18. bře 2022

@terez317 ubrousky Pampers aqua pure cocos, plínky Pampers premium care. Nedávno jsem koupila ubrousky DM babylove, že jako zkusím levnější variantu, ale jsou hrozně hrubé, rychle vysychají.

chlapecektehu
3. kvě 2022

@terez317 vyzkoušela jsem plenky od různých značek od Bella happy po plenky z dm i dada plenky a za mě zvítězili Pampers premium care a kolorky. Rozdíl šel krásně vidět už v porodnici paní co byla semnou na pokoji tak přebalovala xkrat za noc i přes den a já jsem byla vysmátá jak lečo. Stejně tak u mojí švagrové, používala plenky dada po každé když se jí malej pokadil měl to až na zádech a že se jí to stávalo často a mě ani jednou. A ubrousky u mě vedou Pampers coconut oil krásně kloužou po kůži a nebo Pampers aqua pure