Jaký monitor dechu a chůvičku vybrat?

nikjean
25. bře 2022

Ahoj maminky.

Na trhu je samozřejmě nespočet druhů, jak monitorů dechu, tak video chůviček, což mi moc výběr neulehčuje, naopak absolutně nevím, jaký typ zvolit (v obou případech). Nevím, zda je rozhodující cena? Předpokládám, že i ten nejlevnější musí být nějakým způsobem certifikovaný a účinný, jako zdravotnická pomůcka? Takže podle čeho vybrat?

Prosím, podělte se, jaký máte monitor dechu vy? Případně, pokud máte i video chůvičku, ocením rady i v tomto případě. Tady už bude asi rozhodovat cena, co se týče kvality obrazu atp., tak se podělte. 🙂

elesse
25. bře 2022

Videochuvicku nemam, kvuli cene za kvalitni prenos pouzivame nakonec jen zvukovou a vlastne jen mimo domov. Monitor jsem vybrala Nany od Jablotronu, vychazel tehdy nejlip cena/spolehlivost

tasimia
25. bře 2022

@nikjean máme Nanny. A spokojenost, žádný falešný poplach.

me_druhe_ja
25. bře 2022

Místo klasické videochůvičky doporučuju kameru. Je to o dost levnější a lepší. Monitor jsem nepotřebovala. 🙂

chlapecektehu
25. bře 2022

@nikjean my máme monitor dechu od Nanny a jsem spokojená a video chůvičku mám od truelife a ke taky super

krisstina93
25. bře 2022

Chůvičku neporadím, tu nemáme, ale monitor je nejlepší Nanny, poměr cena a výkon je dobrý, je spolehlivý, mám už druhý a nikdy žádné plané poplachy.

sirinfirst
25. bře 2022

Jako chůvičku používám aplikaci wifi baby monitor (video nemá, ale já nepotřebuju) a monitor neporadím, ten jsme neměli ani na jedno dítě

biciklissie
25. bře 2022

Já tedy mužů doporučit dvoudeskový angelcare, je to monitor a chůvička dohromady. Úplně super, že se dá používat dlouho, snímá dítě v postýlce, i když tam cestuje, sedí, stojí... A ještě mám jeden monitor dechu angelcare, ten je akorát rodičovská jednotka a deska, bez kabelu, takže se dá přenášet, dát do kočárku, atd.

lentilkah
25. bře 2022

Mame Truelife a Nanny- oboji v pohode, navic proplaci pojistovna.