Kolik plenek do porodnice?

14. črc 2022

Maminky balím do porodnice,a přemýšlím jestli mi bude stačit maly balík pampers plenek? Je jich tam 26,balím si kufr a nevím jestli se mi tam další balík vubec vleze😅

jako_mala_holka
14. črc 2022

Já si beru rovnou dva, myslím, že i minule jsem měla dva balíčky... Ale jestli se ti do tašky nevejde a je možnost, že ti ten druhý pak někdo přinese, tak to udělej tak

jako_mala_holka
14. črc 2022

Ale mám nachystané huggies, nevím, kolik je tam ks

ha_ja
14. črc 2022

Mám dva tyto malé balíčky v tašce a 2x balení vložek. Kdyby bylo málo, tak někdo donese. A pokud je v porodnici lékárna, tak se dá koupit rovnou tam.

srnii
14. črc 2022

Já měla spotřebu 10 plen denně, v porodnicí jsme byli necelé čtyři dny takže já jsem byla ráda že jsem měla dva balíky. Používám teda bambo nature a už nevím kolik jich bylo v tom balení XS, co jsem měla do porodnice.

pipi_puncocha
14. črc 2022

Poprvé jsem měla jeden balíček, šli jsme domů čtvrtý den, nestačilo, manžel ale donesl další. Podruhé jsem brala dva a šli jsme třetí den a naopak jsem ten druhý neotevřela.

emillyhk
14. črc 2022

My jsme byli v porodnici 5 dní, z toho prvních 36hod. po porodu byl syn u sestřiček, takže jsem přebalovala až potom a i tak by mi tohle množství nestačilo (měla jsem jiné plenky, větší balení).

sigyn
14. črc 2022

Doporucuji min. Dva balicky. Pokud by nemel kdo donest později, tak raději 3.

autor
14. črc 2022

Děkuji za rady,druhý balík donese raději přítel po porodu😇

kafr
14. črc 2022

Nachystej doma další tašku věcí "co by se ještě mohlo hodit" a taťka potom přiveze, netahej se s tím, tolik místa v nemocnici mít nebudeš 😉

merope
14. črc 2022

@ha_ja U nás v porodnici poporodní vložky byly normálně dostupné v podstatě v neomezeném množství. Až když jsem pak byla s malým na intermediálu (kde jsem byla hospitalizovaná jako doprovod nikoli jako pacient), musela jsem si nosit vlastní. Je dobré se poptat, jak to je v konkrétní porodnici. My měli i pleny pro malého, UM, oblečení - tzn. vlastně pro malého jsem nemusela mít nic, pro mne tedy na tom intermediálu pak už krom jídla vše, ale před tím taky nic.

autor
14. črc 2022

@merope Při prvním porodu jsem dostala vložky jen na porodním boxu,po porodu na pokoji jsem musela mít teda svoje,i toaletní papír

sigyn
14. črc 2022

Ono se to hlavně mění, co každou chvíli. Švagrová rodila rok přede mnou, ve stejné nemocnici. Plínky dostala na 4 dny. Když jsem tam byla já, tak stačily na 2 dny a o další 2 roky později už byly jen na jeden den...

sanoela
14. črc 2022

Měla.jsem sebou tento balíček plus jsem si jich pár vzala bokem a stejně myslím, že jsem i něco dovezla domů.

pampeliska1313
14. črc 2022

Mám za to, že jsem měla u syna jedno velký balení plen a vyšlo to. Byla jsem tam s nim asi šest dní a prebalovala před kojením. Takže tohle menší bych vzala dva, možná tři kusy radši.. ale my neměli pleny k dostání vůbec v porodnici.