Jakou tašku do porodnice?

kkkt
17. únor 2019

Ahoj 🙂
nastal nejvyšší čas a já balím do porodnice (37tt). Jen nevim jestli cestovní tašku nebo kufr? Co jste měly a vzaly byste znovu?
Děkuji 🙂

dindulik
17. únor 2019

@kkkt
Ahojky, no já mám zabalené dvě tašky, jednu k porodu a druhou na poporodní.

kkkt
autor
17. únor 2019

@dindulik Také to tak mám nachystané. Na sál beru pidi cestovní, ale to 6nedělí nevím. Kufr nebo taška ...

lllucielll
17. únor 2019

@kkkt měla jsem kufr 😊

elencze
18. únor 2019

Taky jsem měla kufr

ejmate
18. únor 2019

Já asi taky vezmu kufr, tašku mám jen takovou úplně mega velkou...ale uvidím pak, co vlastně s sebou potáhnu, možná za ní ještě budu ráda :D

makronka222
18. únor 2019

Prirucak na koleckach

ferrari
18. únor 2019

Já měla cestovní tašku na porodní sál ti nic nenechaji

zavodnice
18. únor 2019

K porodu jsem měla malou sportovní tašku. Stejně jsem ji musela nechat ve skříňce a na sál si vzít jen par věci. Na sestinedeli už jsem měla velkou sportovní tašku a v ni už víc věci. Aspoň se pak vešla do skříňky.

lnk84
18. únor 2019

@kkkt Já mám sportovní tašku, ale je opravdu narvaná k prasknutí - budu muset překontrolovat jestli opravdu všechno potřebuju. U nás v porodnici jsou zakázané návštěvy, tak jsem možná z toho stresu, abych měla všechno zabalila i věci co nepotřebuju 🙂

lida9
18. únor 2019

kufr se nevejde do skrinky, kterou mel clovek na sestinedeli pridelenou... takze za me taska... ale jina porodnice jine skrinky🙂

michaelllas
18. únor 2019

Na šestinedelí jsem měla kufr🙂

zrzeckas
18. únor 2019

Po zkusenosti.... tasku s koleckama 😃

ivis_b
18. únor 2019

Ja mela cestovni tasku, normalne jsem ji mela na porodnim sale a pak si ji vzala na pokoj. Nikdo nic neresil, co mam s sebou. Z porodniho salu mi ji odnasel manzel, ale kdyby tam nebyl, verim, ze ji odnese sestra, ja byla rada, ze jdu, natoz jeste tahat tasku/kufr😁 Asi je to fuk, zabal si do toho, na co jsi zvykla😉

jancabr
18. únor 2019

@lnk84 zakázané návštěvy? to snad ne
@kkkt měla jsem sportovní cestovní tašku. Věci k porodu ležely hned navrchu

korneliusa
18. únor 2019

@lnk84 Ve stresu nebuď, co ti bude chybět, to donese tatínek. Ten není návštěva.

cilkat
18. únor 2019

Beru si sportovní tašku... ony skříňky mívaj dost prapodivné tvary a nechat kufr pod postelí se obvykle nesmí, takže "muchlatelnost" je výhoda.

popelka1984
18. únor 2019

U porodu jsem měla akorát kabelku do níž jsem za celou dobu stejně nehrábla a na pokoj jsem měla akorát pár věcí pro malého (stejně nosil erár), doklady, něco na spaní a hygienické potřeby. Neplánovaně jsem musela být v porodnici o dva dny déle kvůli žloutence, takže s mým oblečením to bylo tak tak.

lnk84
19. únor 2019

@jancabr z důvodu chřipkové epidemie..

lnk84
19. únor 2019

@korneliusa k porodu může, ale na návštěvu asi ne..

kalutedi
19. únor 2019

asi spíš záleží, co vše si balíte. Já jsem prakticky dostala vše potřebné od porodnice, takže jsem si balila leda tak pyžama, osušku, pantofle, župan a kosmetickou taštičku. Věci pro mimi na cestu domu přivezl tatínek až když si pro nás jel. Mně by tedy stačila i igelitka😝, měla jsem sportovní tašku.

leymea
19. únor 2019

Ja mela kufr a vzala bych si ho znova. Mela jsem ho i na porodnim boxu jako @ivis_b .

jancabr
20. únor 2019

@lnk84 otec dítěte, není návštěva.
Bojujete za to holky. Nenechte se takhle separovat

hanulkaha
20. únor 2019

Ja rodila u MB v Brne, mela jsem na 6nedeli mensi kufr na koleckach, ale nevesel se do skrinky, resp.nacpali jsme ho tam ale skříňka byla neustale pootevrena a venku se nikde valet nesmel, takze ja ted volim vetsi cestovni tasku a co se nevejde, necham si potom prinest zvlast 😉

kkkt
autor
20. únor 2019

Děkuji za všechny názory a zkušenosti 🙂 Zvolím tedy kompromis a to cestovní tašku na kolečkách.

korneliusa
20. únor 2019

@lnk84 Otec není návštěva, je zákonný zástupce!

lnk84
20. únor 2019

@korneliusa Nevím jak se to tady bere. Na druhou stranu, jsem pred dvěma týdny byla v nemocnici s dvouletým kvůli chřipce, takže mám pro to omezení docela pochopení..Opravdu bych nechtěla neco podobného absolvovat s novorozencem..Sousedka rodila taky při chřipkové epidemii a na návštěvu nesměl nikdo, ale to je už 9let..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru