Koš na plenky - osvědčil se vám?

jitulka87
8. kvě 2019

Potřebuju radu, jaký koš se vám osvědčil na plenky? Nechce se mi utrácet za bůhví co...a zrovna koš nevím, jestli by nestačil nějaký obyč. Jaký se osvědčil vám?

julielim
8. kvě 2019

já měla obyčejný malý koš a byla jsem spokojená. stejně jsem plenky vynášela denně 🙂

leniczka23
8. kvě 2019

Za me totalni zbytecnost, stacil obyc, protoze s plenkama jsem chodila denne..me by to nedalo to tam nechat..

smajlinka22
8. kvě 2019

@jitulka87 Dostala jsem takový malý bílý, podle mně ale není ani potřeba.

makronka222
8. kvě 2019

Tomee tippee za 200,- z druhy ruky. Nic z nej nesmrdi ikdyz nevynesu 2 dny.

malenka3
8. kvě 2019

Za mě úplná zbytečnost, odpadky se u nás vynáší denně, takže nebyl důvod to skladovat v nějakém spešl koši.

mona91
8. kvě 2019

My máme od tommee tippee ten starší levnejsi model kde plenku zatlacis a super, vůbec plenky nejsou cítit máme kos. Bydlíme tak trochu provizorně a kos mám v obyvaku a nechtěla aby byly pleny cítit a efekt to má 100%

terka555
8. kvě 2019

Mam kos primo u prebalovaku, stal asi 150kc a uplne staci 🙂

puhelin
8. kvě 2019

Z prebalovaku (v koupelne) plenku nosim do kose v kuchyni. Staci den a hrozne to smrdi :( Driv jsme mivali na prebalovaku poveseny sacek od ovoce nebo zeleniny, vesly se tam dve az tri plenky a cestou k popelnici jsme to brali s sebou.

cuuza
8. kvě 2019

Měli jsme kyblik s víkem, stejný jako je třeba na barvu a bohatě to stačilo.

anita003
8. kvě 2019

Záleží jak často to chceš vynášet... Já teda rozhodně nevyhazuju smetí denně, spíše tak jednou za 3 dny a to by pleny určitě smrděly, takže máme Tommee tippee a nejde cítit vůbec nic...

jitulka87
autor
8. kvě 2019

Právě se bojím, aby obyč koš v místnosti nepustil pach ven. Jasné že je budu vynášet denně. Ale nemám možnost bombu dát ven za dveře či na parapet a nechci, aby to bylo doma cítit. Ty koše na plenky tomme mají nějaký spešl jednorázový sáčky a mně se do toho nechce sypat prachy...

jitulka87
autor
8. kvě 2019

@mona91 a má ten koš kazety na sáčky nebo to používáte bez nich?

jitulka87
autor
8. kvě 2019

@makronka222 a musíte kupovat kazety se sáčky? Nebo stačí dát obyč sáček jako u klasickýho koše?

mona91
9. kvě 2019

@jitulka87 má kazety na sáčky ta bila krabice, vychází to levněji než proti té novější verzi. Kazet vydrží je to různé no první nám vydržela asi dva týdny než se s tím člověk nějak sehraje hlavně manžel ustrihaval velek kusy na uzle. Teď už je to na dyl ale nemám vypozorovane na jak dlouho přesně

bayt
9. kvě 2019

@jitulka87 My teda speciální koš na pleny nemáme, prostě klasický z IKEA. Vynášíme ho samozřejmě dvakrát denně. Nedovedu si představit vyhazovat koš jednou za tři dny, fuj....to bych nesnesla.

lida9
9. kvě 2019

obycejny pevny igelitovy sacek, vzdy zavazat, jednou denne vyhodit...za me uplne stacilo. pro mimina delaji hrozny tahaky na prachy rodicu...

vendes
9. kvě 2019

Kbelík s víkem za 50 Kč podobný jako od menšího Primalexu.

ajronka
9. kvě 2019

Dáváme plíny do obyčejného kovového koše s víkem, co máme v kuchyni a nikdy nám nic nesmrdělo, když jdeme ven nwbo manžel do práce, bere smetí sebou. A nemáme žádné speciální odpadkové sáčky, ani nic jiného.

calvac
9. kvě 2019

@jitulka87 Zbytecnost, nevyuzito. Hazeli jsme a hazime do normalniho odpadkoveho, vyneseme denne. Nenechala bych to doma dele.

kuliseks
9. kvě 2019

Tak bydlet v bytě, tak ho po zkušenostech chci 😄sice vynasime kos denne, ale pokakanou plenku teda hazu za dvere na zahradu hned, pokud nemuzu rovnou odnest do popelnice v tu chvili 😄behem minuty od ni smrdi cely pokoj, tak predstava ji mit v byte v kosi nejakou hodinu nebo dele je teda hrozna.. ale v domecku mi prijde specialni kos prave zbytecny..

malanoha
9. kvě 2019

Meli jsme ten speciál Tomme Teepee. Na poprve se musi koupit ty kazety. Ty jsou docela drahe, ale pak uz staci koupit roli nahradniho igelitu, ktery se do tech kazet nasoukava. Ta jedna role vysla neco kolem tisicovky, ale vydrzela nam asi 2 roky.. Takze na skoro cele plenkove obdobi👍 Prebalovak mam v pokojicku a normalni kos v kuchyni a nechtelo by se mi s kazou plinou nebo ubrouskem letet do kuchyně.. A jeste ke vsemu ten smradek cuchat pri vareni nebo pri jidle🤢 A vynasela jsem ho tak jednou za dva az tri dny...

jitulka87
autor
10. kvě 2019

Prave ze kdyz prijedou pindata od sester...nikdy mi pokakanou plinu nedavaji do kose, ze to je citit. Jenze budeme zateplovat barak, tudiz nemame parapety, balkon je v patre...a za dvere to dat nemuzu, pac mame na zahrade prerostle pubertalni stene a to kdyz se chvili nudi....😂

lovemusicsun
29. srp 2019

My dostali Tommy Tippee, pouzivali jsme ho chvili, nechtelo se mi davat ty penize za ty kazety. Mam pod prebalovakem normalni kos s vikem z Ikey. Manzel ho vynasi kazde rano, max jednou za dva dny (ale to uz se to viko nesmi zvednout uvnitr bytu). Uznavam, ze ten od Tommyho je dobry, ale podle me celkem drahy na provoz.

teckadvojtecka
29. srp 2019

zbytečně vyhozené peníze

teckadvojtecka
29. srp 2019

@lida9 přesně tak

malanoha
29. srp 2019

@lovemusicsun Staci ty kazety koupit jenom jednou a pak se daji opakovane doplnovat igelitem. Na netu stoji role nahradniho igelitu na doplnovani asi 13 stovek. A vydrzela nam dva roky.. Takze na cele plenkové období. Tak zadna draha záležitost to neni.