Koš na pleny. Jaký doporučíte?

optimistic
26. zář 2022

Doporučíte mi koš na pleny, aby byl co nejobjemnější (20-30l je málo) a na klasické pytle na odpadky? Děkuji.

zuzangel
26. zář 2022

Za mě žádný. Je to nesmysl. S malou jsem chodila každý den ven, tak jsem vždy vzala s sebou a vyhazovala, než aby byly dva tři dny někde v koši a jen smrděly pod nosem 🙈

jjasmina
26. zář 2022

@optimistic také jsem brala koš každý den, měli sne obyčejný

michaela666
26. zář 2022

Za mě je to zbytečnost. Jen další věc, kterou musíš pravidelně umývat a vynášet. Neumím si představit mít doma třeba 3 dny nashromážděné plenky.
Chodíme denně s odpadkama, takže je házím normálně tam.

emillyhk
26. zář 2022

Víc než speciální koš se mi osvědčily voňavé sáčky. Plenku do něj zavážeš a na koši už tolik nezáleží. Ale i tak bylo a je potřeba vynést to denně 🙈😆

optimistic
autor
26. zář 2022

Koš na pleny mám, ale malý, právě těch 20-30l. Již po půl dni se začne zasekávat, tak po 4 plenách. Proto sháním větší.

honatko092
26. zář 2022

Mně se osvědčil Tomee Tippee, kapacita 18 plen. Vůbec nesmrdí jak tady ostatní píšou 🙈 Já taky chodím a chodila jsem se synem každý den 2x ven, ale ne vždy bych si na pleny vzpomněla, navíc venčím velkého psa, tak mi nezbývají ruce na sáčky s odpadem 😂

honatko092
26. zář 2022

Vynášela jsem tak jednou za tři dny, teď vynáším jednou za týden (syn má jen 1 plenku na noc a ještě málo počuranou) 👍🏻

tami91
27. zář 2022

Já používám koš z ikey, co tam mají k třídění odpadu. Mají různé velikosti, do toho mám voňavý pytel a na pokadene pleny používám voňavé sáčky. Koš mám v loznici, vynáším cca co 3 dny a nejde cítit vůbec nic 🙂

dasipe
27. zář 2022

Já mám takový ten kyblík s víkem. Stál asi 150 Kč a jsem spokojená 🙂

izzylka
27. zář 2022

@optimistic já mám tenhle a jsem spokojená https://www.mall.cz/kose-pleny/angelcare-kos-na...
Vynáším to cca jednou za 4-5 dní a nikde nic nesmrdí... Jen ty pytle do toho jsou asi pro nekoho dražší 🤣

hezz17
27. zář 2022

4 pleny zasekaji 20l kos? 😳

cekamnazazrak
27. zář 2022

@optimistic mame Tommee Tippee Twist and Click, vynasime az je plny a nic nesmrdi, vydrzi par dni… pocuranou plinu zatocim jednou, pokdenou dvakrat az trikrat.. ale mala kadi jednou tydne 🙈🙈

sanyy22
27. zář 2022

@zuzangel za mě žádný teda, jsou to jen vyhozené peníze.

veroniqess
27. zář 2022

Tommee Tippee. Využívala jsem s prvním miminkem, tak do roku. S tím smradem to fakt není pravda, v koši na pleny to právě nesmrdí, vynášela jsem až když byl plný.
Ale ty patrony jsou drahé

optimistic
autor
27. zář 2022

@hezz17 ano, prostě se naštosujou na sebe nebo zaseknou v tom vnitřním otvoru. Je to koš na pleny u lidlu.

evawest
27. zář 2022

@optimistic ja mam 26l kos na pleny a vejde se jich tam docela dost. S dvojcaty ze zacatku byl plny docela brzo, ale ted nekolik dni vydrzi. Po vic jak dvou letech uz by teda potreboval vymenit, ale zase nechci investovat do novyho, kdyz nevim, jak dlouho jeste budou mit holky plinky. 20-30l a zasekne se po 4 plinkach, to musi byt nejaka chyba v konstrukci.

optimistic
autor
27. zář 2022

@evawest a jaký máte?

optimistic
autor
27. zář 2022

@evawest možná ty pleny při vyhazování málo zabalim...

honatko092
27. zář 2022

@veroniqess My do Tommee Tippee používáme obyč sáčky, manžel okolo toho dal noviny, ať ten sáček neklouže a je ušetřeno 😂👍🏻

evawest
Autor odpověď smazal
Zobraz
evawest
27. zář 2022

@optimistic Korbell Plus Nappy Bin & Disposable Liner Bundle Lasting Up to 17 Months | 72 Weeks Hygienic, Odour Trapping & Hands Free | Includes 4 Packs of Biodegradable Liners | Pure White https://amzn.eu/d/fQi5ZxX

michalusenka
29. zář 2022

Ja pořídila bazarový a říkala jsem si proč jsem nepořídila už i u starší.akorat nevím proč zpoc tak nesmrdel jak ted

loylii
29. zář 2022

@optimistic mám tenhle na 18 plen. Je skvělý, nesmrdi a dávám do nej klasické pytle. Pokaždé když jdu ven si nevzpomenu, s detma je to frmol. Stačí mi, ze mám pobrat telefon, peněženku, kocarek, piti, jidlo a odpadky z kuchyně🤣.. A takhle mužů kdykoliv napsat chlapovi sms, ať to vynese. Pytle mam na zavazování, tak ani nemůže říct, že s tím smrdí ve výtahu😃..

Mě teda mnohem méně ekologické přijde, když někdo háže pleny do klasického koše a aby to doma nesmrdelo, tak ještě plenu balí do igelitu zvlášť.

michelle_01
29. zář 2022

My mame obyc Luma kyblik na pleny a pohoda. Citit nikdy nic nebylo, davame tam nejake vonave sacky do kose. Plen tam vleze opravdu hodne, nemam to spocitane.

daasqua
29. zář 2022

@dasipe Taky mám kyblík s víkem, vejde se tam celkem dost a dobře to těsní. Koš na plenky mi dala známá, ale nějak mi nepřišel user-friendly.

penelopaw
29. zář 2022

Měli jsme Tommee tippee a za mne vyhozené peníze 🙂. Nakonec jsem koupila klasický odpadkový koš, sáčky kupuji v dm a pravidelně vyhazujeme. Když je víko zavřené a koš není plný, tak to výrazně nepáchne, pokakané plenky jsem vyhazovala zvlášť.

rkozakova
29. zář 2022

Určitě voňavé sáčky a koš je jedno jaký budeš mít 😊

vitezove
30. zář 2022

Měli jsme tento a byli jsme moc spokojeni. https://www.alza.cz/maxi/tommee-tippee-sada-san...

dyechampion
9. říj 2022

@optimistic zadnej, vsechny smrdi 🤣 tomme tippe jsou za me vyhozene prachy

martiniquest
9. říj 2022

Boze zadny. Kos na pleny je naprosty nesmysl. Hazela jsem do smesneho odpadu, ktery obden vynasim. Pokadene pliny jsem odnasela hned jak jsem sla z bytu ven.