Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Koš na pleny bez speciálních pytlíků. Poradíte?

1leny
2. bře 2021

Ahoj, můžete mi prosím někdo poradit nějaký koš na pleny, kam nemusím kupovat speciální pytle a bude nějak víc uzavírací, aby nebyl až moc velký zápach a hlavně, aby byly pleny z dosahu? Naše roční ma největší zábavu sundat v nestrezene chvíli víko, házet tam čisté pleny a zkoumat ty použité... 🤦🏻‍♀️

jjasmina
2. bře 2021

Máme klasický koš na balkoně

zuzekk
2. bře 2021

My takový ten na šlapku, obyčejný

kfs
2. bře 2021

Mám velký kyblík od primalexu 🙂

martinazidkova
2. bře 2021

Mám tenhle a používám do něj normální sáčky na odpad a nesmrdí 🙂
A není ani drahý 🙂

nikolite
2. bře 2021

@martinazidkova tady do těch košů pasují i klasické sáčky ?? Těsní to i sněma opravdu dobře ?

jipo11
2. bře 2021

@1leny máme ten na pleny a akorát koupili pytle speciálně do něj, které vyjdou levněji než v těch kazetách..

petulkadodo
2. bře 2021

@1leny Máme od Chicco speciální na pleny, dává se do něj klasický pytel na odpadky, my dáváme 25 l. Pojme obvykle pleny za 2 dny, nic okolo nesmrdí 🙂

marketa11112
2. bře 2021

Mám diaper champ. Byl a je super. Nechávám si ho v koupelně,ikdyz už děti odrostly.

martinazidkova
2. bře 2021

@nikolite já navliknu pytel jak na normální koš, přiklapnu víko a žádný smrad necítím. Ani manžel 🙂

keksik002
2. bře 2021

Davat plinky do pytliku a nenechavat doma ;)

zelenaesmolda
2. bře 2021

@1leny neni lepsi reseni je proste casteji vynaset?
Uz tak jsou plinky strasna zatez a jeste do toho pytliky...

loylii
2. bře 2021

@keksik002 nepřijde mi to ekologické taky..

kaca_imrnous
2. bře 2021

Ahoj 🙂 Priklanim se ke znackam Tommee Tippee a Chicco - kose techto znacek jsou super, do obou znacek pasuji klasicke odpadkove pytle - vse dobre tesni, nesmrdi. 😉 I kdyz musim rict, ze za me stejne nejlepsi varianta je hazet plenky do normalniho kose a na sklonku dne vynest do popelnice. Ale samozrejme ten kos na pleny je praktictejsi (obzvlast pokud nemas treba moznost denne vynaset). 🙂

veruuu_kubesovic
3. bře 2021

@1leny
zvláštní, mé děti nikdy koše nezkoumali...
Nicméně speciální kos na plínky je naprostá blbost, ho*na budou smrdet vždycky...

westie
3. bře 2021

My máme systém obyčejných plastových průhledných krabic s víkem - koupili jsme je v hobbymarketu, doma perfektně těsní, po vyhození plen je necháme vyčichnout v garáži do druhého dne a pak zase používáme bez pytlů na odpadky. Děti se do nich jednoduše nedostanou a doma není nic cítit.

zelenaesmolda
3. bře 2021

@kaca_imrnous my treba mame zvlast igelitku na plenky a tu vynasime zvlast protoze v kosi bycto smrdelo a museli bysme ho vynaset poloprazdny protoze obden se nenaplni.Igelitku vysypeme a prineseme zpatky.

loylii
3. bře 2021

@1leny tomme tippy kos. Pouzivam do nej klasicky pytliky. Těsní stejne. Kdysi jsem z nej byla unesena na hotelu. Byl v koupelne. Máme ho taky v koupelne a deti se do nej nedostanou. 1x týdne ho ve vane vydezinfikuju horkou vodou a savem tak i tak. Pro pocit.

keksik002
3. bře 2021

@loylii proc? Vsak do pytle se jich vejde hodne a nesmrdi vam doma ;)

loylii
3. bře 2021

@keksik002 klasicky koš nemá to tesnící dvojité víko. Dvě deti na plenkách, tak jsem ho otvirala opravdu často. A mě teda by vadil smrad při otevření u klasického odpadkového kose. Koupila jsem si ho jako těhotná v akci za par kacek a byla to super investice.

keksik002
3. bře 2021

@loylii v pohode, jen nektery veci mi prisly naprosto zbytečný

loylii
3. bře 2021

@keksik002 mě taky. Tohle je ale super.

1leny
autor
3. bře 2021

Moc děkuji za tipy. Tomme tippee vypadá docela dobře a koukala jsem, že ho mají i na bazárcích🙂 Tak že půjdu asi do něj🙂

1leny
autor
3. bře 2021

@veruuu_kubesovic To je super! Naše holčička zkoumá všechno, co nesmí - záchod, koš, myčku, troubu, psí misku s vodou, kýbl se špinavou vodou,... 🙂

marti89
3. bře 2021

V kuchyni mám Lamart Sensor LT8044 45l bezdotykový, nic z něj cítit není a výhod je především u staršího syna, že neohrabe půl koše, když tam chce něco vyhodit a i já se špinavýma rukama můžu pak klidně dál pokračovat ve vaření, aniž bych si musela neustále mýt ruce kvůli každý drobnosti, co se během vaření musí vyhodit.

sunni
3. bře 2021