Koš na pleny bez speciálních pytlíků. Poradíte?

1leny
2. bře 2021

Ahoj, můžete mi prosím někdo poradit nějaký koš na pleny, kam nemusím kupovat speciální pytle a bude nějak víc uzavírací, aby nebyl až moc velký zápach a hlavně, aby byly pleny z dosahu? Naše roční ma největší zábavu sundat v nestrezene chvíli víko, házet tam čisté pleny a zkoumat ty použité... 🤦🏻‍♀️

jjasmina
2. bře 2021

Máme klasický koš na balkoně

zuzekk
2. bře 2021

My takový ten na šlapku, obyčejný

kfs
2. bře 2021

Mám velký kyblík od primalexu 🙂

martinazidkova
2. bře 2021

Mám tenhle a používám do něj normální sáčky na odpad a nesmrdí 🙂
A není ani drahý 🙂

nikolite
2. bře 2021

@martinazidkova tady do těch košů pasují i klasické sáčky ?? Těsní to i sněma opravdu dobře ?

jipo11
2. bře 2021

@1leny máme ten na pleny a akorát koupili pytle speciálně do něj, které vyjdou levněji než v těch kazetách..

petulkadodo
2. bře 2021

@1leny Máme od Chicco speciální na pleny, dává se do něj klasický pytel na odpadky, my dáváme 25 l. Pojme obvykle pleny za 2 dny, nic okolo nesmrdí 🙂

marketa11112
2. bře 2021

Mám diaper champ. Byl a je super. Nechávám si ho v koupelně,ikdyz už děti odrostly.

martinazidkova
2. bře 2021

@nikolite já navliknu pytel jak na normální koš, přiklapnu víko a žádný smrad necítím. Ani manžel 🙂

keksik002
2. bře 2021

Davat plinky do pytliku a nenechavat doma ;)

zelenaesmolda
2. bře 2021

@1leny neni lepsi reseni je proste casteji vynaset?
Uz tak jsou plinky strasna zatez a jeste do toho pytliky...

loylii
2. bře 2021

@keksik002 nepřijde mi to ekologické taky..

kaca_imrnous
2. bře 2021

Ahoj 🙂 Priklanim se ke znackam Tommee Tippee a Chicco - kose techto znacek jsou super, do obou znacek pasuji klasicke odpadkove pytle - vse dobre tesni, nesmrdi. 😉 I kdyz musim rict, ze za me stejne nejlepsi varianta je hazet plenky do normalniho kose a na sklonku dne vynest do popelnice. Ale samozrejme ten kos na pleny je praktictejsi (obzvlast pokud nemas treba moznost denne vynaset). 🙂

veruuu_kubesovic
3. bře 2021

@1leny
zvláštní, mé děti nikdy koše nezkoumali...
Nicméně speciální kos na plínky je naprostá blbost, ho*na budou smrdet vždycky...

westie
3. bře 2021

My máme systém obyčejných plastových průhledných krabic s víkem - koupili jsme je v hobbymarketu, doma perfektně těsní, po vyhození plen je necháme vyčichnout v garáži do druhého dne a pak zase používáme bez pytlů na odpadky. Děti se do nich jednoduše nedostanou a doma není nic cítit.

zelenaesmolda
3. bře 2021

@kaca_imrnous my treba mame zvlast igelitku na plenky a tu vynasime zvlast protoze v kosi bycto smrdelo a museli bysme ho vynaset poloprazdny protoze obden se nenaplni.Igelitku vysypeme a prineseme zpatky.

loylii
3. bře 2021

@1leny tomme tippy kos. Pouzivam do nej klasicky pytliky. Těsní stejne. Kdysi jsem z nej byla unesena na hotelu. Byl v koupelne. Máme ho taky v koupelne a deti se do nej nedostanou. 1x týdne ho ve vane vydezinfikuju horkou vodou a savem tak i tak. Pro pocit.

keksik002
3. bře 2021

@loylii proc? Vsak do pytle se jich vejde hodne a nesmrdi vam doma ;)

loylii
3. bře 2021

@keksik002 klasicky koš nemá to tesnící dvojité víko. Dvě deti na plenkách, tak jsem ho otvirala opravdu často. A mě teda by vadil smrad při otevření u klasického odpadkového kose. Koupila jsem si ho jako těhotná v akci za par kacek a byla to super investice.

keksik002
3. bře 2021

@loylii v pohode, jen nektery veci mi prisly naprosto zbytečný

loylii
3. bře 2021

@keksik002 mě taky. Tohle je ale super.

1leny
autor
3. bře 2021

Moc děkuji za tipy. Tomme tippee vypadá docela dobře a koukala jsem, že ho mají i na bazárcích🙂 Tak že půjdu asi do něj🙂

1leny
autor
3. bře 2021

@veruuu_kubesovic To je super! Naše holčička zkoumá všechno, co nesmí - záchod, koš, myčku, troubu, psí misku s vodou, kýbl se špinavou vodou,... 🙂

marti89
3. bře 2021

V kuchyni mám Lamart Sensor LT8044 45l bezdotykový, nic z něj cítit není a výhod je především u staršího syna, že neohrabe půl koše, když tam chce něco vyhodit a i já se špinavýma rukama můžu pak klidně dál pokračovat ve vaření, aniž bych si musela neustále mýt ruce kvůli každý drobnosti, co se během vaření musí vyhodit.

sunni
3. bře 2021