Mam dudlík, je kvalitní?

jacquenette
12. lis 2015
Uživatel jacquenette je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jacquenette.

Holky poradte mi, jaké jsou tady ty dudlíky? Hrozně se mi líbi, jak vypadají, ale jestli jsou i kvalitní? 🙂

anetka1701
12. lis 2015

moje dcery na nich byly obě a myslím že patří do té lepší kategorie dudlíků :o)

jacquenette
autor
12. lis 2015
Uživatel jacquenette je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jacquenette.

@anetka1701 Tak to jsem moc ráda 🙂 A nevíš prosím, kde by se daly koupit za rozumnou cenu a kde mají velký výběr? Přijde mi taky, že patří do té dražší kategorie 🙂

bajana
12. lis 2015

Su drahe, ale dobre. Do roka sme mali vzdy len jeden na 2 mesiace, takze aj ta cena sa dala. Inak uplne prvy som kupila nahodne vo vypredaji tusim v Tescu za 50KC, ale to bola len nahoda.

skyvik
12. lis 2015

Nám teda vůbec nevyhovoval, nejlepší je od Babylove z DM, ten symetrický silikonový. Avent a MAM mi plivala, přitom ten od Mamu byl fakt moc hezkej 🙂

denca1988
12. lis 2015

U nás jedine Canpol...super cena,máme doma asi 5 a se všetkými spokojená,ostatné ignoruje a výslovne nenávidí :D

jesterka321
12. lis 2015

To je asi na dítěti co si vybere. My u něj skončili a mimi je s ním spokojená, ale vybrala si ho sama ( z cca asi 6 druhů). Stojí kolem 100 kc, ale v Globusu na něj mívají často slevy v mimi klubu.

class
12. lis 2015

Náš malý nechce jiný dudlík než ten od MAM ted jsem mu koupila,který svítí ve tmě je z něj nadšený a i se lépe hledá když se stane,že mu v noci ve tmě vypadne ven z postýlky a výhoda je v tom,že je navržený tak,aby dětem nezpůsobil problémy se zoubky. 🙂

skyvik
12. lis 2015

Zkus napsat na stránky od MAM, že bys ráda nějaký vzorek. Myslím, že posílají právě dudlík 🙂

terinda
12. lis 2015

U nás jede druhé dítě v Mam a svítící dudlík je na noc super 🙂

jacquenette
autor
16. lis 2015
Uživatel jacquenette je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jacquenette.

@class jé tak o takovém jsem ani neslyšela to je super 🙂 děkuju moc za rady

loc
16. lis 2015

Nevim, jestli uz to nekdo psal, ale casto byvaji 25% slevy na mam v drogeriich nebo hypermarketech. Tak pockat na to. A v soucasne dobe jsou velke slevy v casopise Maminka, ne sice primo na mam, ale na spoustu obchodu s detskymi potrebami, kde lze i ty mam dudliky koupit🙂. A pokud jste u vzp, tak ta dava mam dudlik k registraci miminka 🙂 .

Jinak ja mam dudliky pouzivala do pul roku, kdyz malej jeste neskubal ten retizek na dudel. Bohuzel mam dudliky nemaji to ocko, jako jine znacky, takze k nim lze pouzivat jen retizky od mamu, ktere moc nedrzi a na jedno zatahnuti je lze vyskubnout, coz maly delal a hazel dudak na zem. Tak jsem presla na avent (retizek taky slabota, ale diky ocku lze kombinovat i s jinymi retizky, ktere uz syn nevyskubne) 🙂

jacquenette
autor
16. lis 2015
Uživatel jacquenette je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jacquenette.

@loc Aha, tak s tím řetízkem to je blbé, ale stejně máme tak 4 a střídáme je 🙂 je to asi největší zábava

kackapospi
16. lis 2015
Uživatel kackapospi je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kackapospi.

@jacquenette Mam dudlíky u nás vyhrávají. U nás teď vede tady ten (https://www.ageo.cz/produkt/mam-dudlik-perfect-0-6m) je měkčí .. máme ho akorát v jiné barvě, ale malá má malou pusinku a tenhle jí sedí 🙂