Medvídek-eone. Doporučíte?

nika110818
21. dub 2021

Ahoj, prosim, pouzival nekdo Medvidka od Eone? Doporucujete nebo kdyz mam klasickou kosmetiku od weledy vcetne olejicku, Medvidek uz neni treba? Dekuji. 😊

lenka421
21. dub 2021

@nika110818 Medvidka jsme pouzivali a super. Naopak weleda nam moc nevyhovovala, olejicek mi prisel ze spis vysusoval, promastovali jsme nakonec normalne indulonou.

any2any
21. dub 2021

@nika110818 Ja pouzivala a pouzivam i u 3. miminka. Nepouzivam vlhcene ubrousky, doma mam latkove ubrousky, pri prebalovani (prebaluju v koupelne) kapnu Medvidka na ten latkovej ubrousek, namocim do vody a utiram zadecek.

drep
21. dub 2021

Ze začátku jsem používala, ředila jsem to s vodou do té medvídkovské´ lahvičky, ale pak už jsem do střičky dávala jen vodu

markyxx
21. dub 2021

@nika110818 Používám naředěný v té lahvičce k mytí zadečku při přebalování v kombinaci s látkovými ubrousky. Přijde mi to mnohem lepší než jednorázové vlhké ubrousky, po těch měl malý zadek častěji červený.

malinkaelinka
21. dub 2021

Používala jsem, ale pak jsem zapominala do lahvicky olej doplňovat a stačila mi jen voda 🤭🤭

verionka
22. dub 2021

Také jsem vydržela používat max. pár týdnů a pak už jsem používala jen látkové hadriky (perlany) namocene ve vodě.

jjasmina
22. dub 2021

@nika110818 vyzkoušela jsem jako dobrý, ale voda a perlan asi účinek stejny, sem tam kapnu mycí olej, jinak vlhcene ubrousky nám taky delali červený zadek

veroniquecz
22. dub 2021

Já mám a velká spokojenost. A na koupání Delfínka a ten je taky super.

katule1990
22. dub 2021

@nika110818 Ano, používám od narození a za mě super. Naředím ho do tý lahvičky s vodou a používám s perlanem, který pak peru. První lahvička vydržela skoro půl roku, teď jsem objednávala další. Zkoušela jsem otřít i jen vodou s perlanem, ale přijde mi, že to "dře", s tím olejem je to za mě lepší. A malý není vůbec opruzený, ničím nemažu. Používám teda i látkový plínky.

nika110818
autor
22. dub 2021

Moc vsem dekuji, objednavam. 🙂