Nakupování na Aliexpress, co kupujete? Reálné foto+odkaz

lepsa
25. zář 2016

Ahoj holky, je mi jasné, že spousta z vás Ali zná 🙂 I já jsem tam už nakoupila nějaké drobnosti, většinou jsem byla spokojená. Nyní čekáme mimčo a zajímalo by mě, co vše pro mimi tak nakupujete (oblečení, hračky,ostatní potřeby...) ?

A taky pokud máte odkaz objednaného zboží + reálnou fotku, tak jestli to jsem můžete přidat. Zboží je tam mraky a když člověk něco hledá ... :D
a určitě to nám všem pomůže 🙂

Já jsem teď objednala nějaké drobnosti na focení pro miminko, takže až přijdou, tak určitě dám foto + odkaz.

gachna
29. zář 2016

@sara84 No, přebalovací tašku si řeším zatím sama. Nikoho nějak nenapadlo, že bych jí mohla "dostat" 🙂 Mám vyhlédnutých pár v ČR a pár na Ali a nevím... prostě... nevím😀 těžko soudit, když si to člověk ani nemá kde pořádně ochmatat. Neví co všechno sebou bude tahat (čekáme první) - mimo to že všechno😀 a tak no..😀

ivchez
3. říj 2016

@gachna mu se líbí tašky od Babymoov. Viděla jsem i zanovni v bazarku za 500.

gachna
3. říj 2016

@ivchez jj taky mám jednu ve wishlistu... ale stejně pořád nevím😀

sara84
3. říj 2016

@ivchez mela jsem babymoov a des. Po prvnim vyprani v ruce se zacal drolit nejaky snad papir,kterym to bylo vyztuzene. Z hora striska byla uzka, prselo do ni. Zapnout sla jen obema rukama, ty snurky na pripnuti byly uplne uzoucke,ty se hned vytahaly...no celkove za ty penize mega smejd...a vnitrni usporadani bez logiky, kapsy divne velikosti, nic nepasovalo :( po pul roce pouzivani na vyhozeni. Prezila 2 prani ☹ mela jsem svetle sedou..

ivchez
3. říj 2016

@sara84 nekecej 😱. Mu se právě moc líbí vzhledově. Tak dík za varování.

sara84
4. říj 2016

@ivchez no ja z ni byla nestastna, manzel mi chtel udelat radost..preci jen na me byla dost draha...a ve finale super smejd :(

ivchez
4. říj 2016

Tak dam něco k inspiraci. Koukala jsem po zavinovačkách SweddleMe.
Na bazarku má jedna paní i originální obal a na Ali to mají v naprosto dokonale stejném balení. A teď babo raď. Jak poznat, ze si i tady nekoupíme činu, ale k tomu s přirážkou.

ivchez
4. říj 2016

@ivchez podotykam na ali 7.88$ menší a větší velikost 8,33$,
PSK jsem našla za 11$ v papírové krabici a to bych nepoznala ze je Čína

ivchez
4. říj 2016

Jinak včera mi přišel set bag z zmínky a je úžasný. Mám od tama hodně pytlíku, používáme je na plavky a mokré ručníky k vodě.

ivchez
4. říj 2016

@ivchez oprava set bag z Minky, ten mobil a jeho opravy 😡

ivchez
4. říj 2016

@ivchez WETbag

lepsa
autor
4. říj 2016

Dnes dorazily botičky a jsou krásné

ivchez
5. říj 2016

@lepsa na tyhle jsem taky koukala. Jsou krásné

katchiis
20. říj 2016

aho holky, koupila jsem si na aliexpress šaty a vůbec jsem si neuvědomila, že jejich cena je necelých 26 $, takže to je o trochu více než limit 22 eur kvůli DPH...nevíte, jak to prosím chodí?..prodejce píše cenu na balík automaticky, nebo tam uvedená není a dokládá se pouze v případě, pokud celníci balík odchytí? případně je hloupé napsat prodejci, zda by mohl uvést cenu nižší?..děkuji za vaše rady!

ivchez
20. říj 2016

@katchiis ahoj to by zi mohlo přijít v pohodě. Jinak ma Facebooku je skupina Aliexpress a tam ti poradí i nějaké webovky jsou.

sara84
20. říj 2016

My kupovali fotak za 89$ a bez problemu, nic jsme nemuseli resit. Ani clo ani DPH, uz jsme koupili cca 15 veci v hodnote od 1- 90 a nikdy jsme do celniho rizeni nespadli 🙂

gachna
24. říj 2016

TAK... jsem konečně na aliexpressu objednala tašku na kočárek... Už jsem to musela rozseknout, protože se bojím že porodím a budu všechny ty cajky vozit v igelitce😀

makva78
1. lis 2016

Nedá mi nereagovat, jsem maminka od dvojčat, takže peněz moc nebylo a výbavička byla potřeba pořádná. V tu dobu jsem začala prodávat také oblečení a věci pro miminka a větší děti. Takže to vidím z obou stran.
Jako maminka, která šetří každou korunu, jsem zkusila Aliexpress.
Je s tím spoustu starostí, hlídat termín dodání, zboží je až za měsíc( někdy dříve), ale ta kvalita je strašná. Některé věci se dají, jsou k nerozeznání od NEXTU třeba i kvalita odpovídala ale cena byla už vyšší.
Navíc když nad tím sedíte denně tak už pak poznáte ve městě děti oblečené z ALI.
Navíc když jsem chtěla po dodavatelích z ALi nějaké atesty na zboží pro děti, tak mi je žádný nedal.
Tudíž pokud by to zboží šlo na kontrolu, tak by neprošlo. Může způsobit alergie, kožní vyrážky.
Po mé zkušenosti, už tam kupuji jen bundy, které děti nemají přímo na těle, jako malé je neměly v puse ( nežužlaly je).
Je to každého věc, ale já se snažím podporovat české švadlenky ( je to velký problém nějaké vůbec sehnat)
Nebo beru věci z POLSKA, ale musejí mít všechny atesty nezávadnosti.Kvalitní je také oblečení Licenční třeba z Německa nebo Francie Disney, A značky, které znáte podle postaviček z filmů.

Vím, že české oblečení stojí více peněz, ale raději koupím o jedno tričko méně a vím, že látka je atestovaná a dětem neublíží.

Raději než z ALI kupujte věci z LIDLU nebo v Primarku, tam musejí mít aspon atesty na zboží.

michaela110
1. lis 2016

😊

adeel1
28. lis 2016

@odula Jaký jsi tam kupovala dron?

odula
28. lis 2016

@adeel1 ježkova noha já už si to nepamatuju, objednával nakonec manžel. zkusim se ho zeptat. Ale nedal si pozor na rozměry a "pocket" byl opravdu pocket. strašně mrnavej. Ale ještě funguje 🙂

adeel1
8. pro 2016

Díky, neva 🙂)

veeeraf
8. pro 2016

Ahoj holky, posílám fotku právě obdržených věci na vánoce (krom zimního overalu)

Oblečení jsem kupovala větší, pro holčičku 100cm (120,130cm) pro chlapečka 84cm (značení 18m)

https://www.aliexpress.com/item/baby-girls-clot...

https://www.aliexpress.com/item/Children-Clothi...

https://www.aliexpress.com/item/Vogue-Star-wome...

https://www.aliexpress.com/snapshot/8213979830....

Jsem spokojená - kvalita, cena dobrá - overal bych volila vždy na zip, při sezení se rozepíná v místě pleny.

simi68
8. pro 2016

já jsem objednala kojeneckou teplákovku a byť psali 100% bavlna, nejsem s tím materiálem spokojená, kaťata jsou napůl taková ta nepříjemná umělina. Mají tam fakt pěkné věci, ale materiál si člověk neomaká 😕

ivchez
10. pro 2016

@sara84 prosím tě kterou tu tašku přesně máš ? Když tak odkaz nebo foto prosím. Dík

sara84
12. pro 2016

Mam tuto ivchez - ma i popruhy na batoh! Po roce intenzivniho pouzivani uz ma sem tam neco, ale stale dost dobra! I vyprani v pracce bez problemu.

barca_ulo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mandy26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
julca_kap
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terka_jurcikova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz