Plenky do porodnice. Jaké koupit?

pechyna4
6. črc 2021

Ahojte holky ☺️chci se zeptat jake plenky a velikost jste si brali do porodnice? Zdá se že moje malá bude opravdu malá, možná max 3 kg. A měli jste i s tim vykrojem na pupík nebo koupit obyc? Děkuji

elizsebik
6. črc 2021

@pechyna4 ahoj, velikost 1 Pampers Premium care).

Exestuji ještě menší, ale to jsou pro fakt mala miminka nebo nedonosena. A můžu se zeptat v jakém jsi tt, že už máš předpoklad?
Hodně štěstí u porodu)

lovemusicsun
6. črc 2021

Určitě vel 1, většina má ten výkroj na pupík, ale mě přišlo, že je k ničemu. Obě dcery měly 3 kg při narození a ty pleny jim byly větší. Dají se ohnout a zapnout pod pupíkem, to mi přišlo lepší. Jinak jsem měla taky Pampers Premium Care. V porodnici měli ještě Bella Happy a Tesco pleny jako erár a taky mi přišly dobré.

pexi
6. črc 2021

@pechyna4 beru bella happy 1 😉 snad budou ok. U první jsem měla pampers premium care 1 a velikostí seděly (byla drobek pod 3 kg), ale jinak vůbec - hodně se po nich opruzovala.

terezia10
6. črc 2021

Bella happy jsou super měla jsem i z dm a taky dobry jinak dcery měli 3kg porodní váhu a zhubly ze jsem kupovala 0

pechyna4
autor
6. črc 2021

Holky děkuji ❤️
Ja právě nevěděla zda ty 0 nebo ty jedničky

fyii
6. črc 2021

@pechyna4 ahoj mala mela odhad 2,80 a mela 2,30 a mela jsem pampers premium care 0 a byly ji hrozne velke, takze cca 6 tydny jsme kupovali dm xs a ty byly tak akorat, jak na panenku...i sestricky si ji pro ne chodily, kdyz ji potrebovali prebalovat...myslim ze byly po 20 ks asi +- 100- 120 kc to uz presne nevim

biciklissie
6. črc 2021

Dcera měla 2,6 kg a dávala jsem pampers premium care 1. Ta šířka se dotáhne a okraj se dá zahnout. Zkusila jsem i ty 0, jakože menší než 1. To bylo fajn, ale 1 stačili. U nás byl problém, že měla hrozně hubené stehýnka a nohavickami se dostávalo ven, když kakala. Když se vykakala a pak vycurala, tak to byla slušná pohroma. Ale na to prostě musela přibrat, to pleny nijak neovlivnily.

cinam
6. črc 2021

První syn se narodil a 2850 g, měla jsem pleny 1 v porodnici a byly obrovské, pak jsem kupovala dm xs. Druhý syn měl 2580 g, do porodnice jsem si po minulých zkušenostech rovnou brala ty dm xs 😁

hannys_
7. črc 2021

U obou synu jsem měla v porodnici Bella Happy 1 🙂

jjasmina
7. črc 2021

@pechyna4 pokud to bude malé , vzala bych 0 a 1 , já měla mimi 4kg a měla jsem 1 Pampers premium care

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
mamikry
7. črc 2021

@pechyna4 Bella Happy 1, maly mel 3,5 kila a byly mu vetsi, vykroj na pupicek mel nad nim 😉, takze na male miminko bych vzala neco vylozene pro newborn. Nasemu prckovi treba Pampers nesedly, totalne se po nich oprudil.

veroniquecz
7. črc 2021

První dcera měla 2.400 a měla XS z DM a 0 Pampers, ostatní jí byly veliké, druhá dcera měla 2.900 a už se do jedniček vešla ;) jinak u první jim odhad vyšel přesně, u druhé se sekli (i v den porodu) o 700 g, takže ber to tak ze je to odhad ;)

zrzeckas
7. črc 2021

Jak holky pisi jde to i pritahnout.... Ale pokud by se ti to nezdalo, tak tatinek nebo nekdo koupi velikost 0, a ty 1 nechas na pozdeji 🙂 ja to tak mela u male. Velikost 1 ji mela sedet tak jsem je vzala i do porodnice , ale nebylo to ono. Tak jsme koupili velikost 0, co nejmensi balicek, jeden balik stacil, dokonce par plinek zbylo. Ale ona byla hrozne chuducka na svou delku (pri narozeni 3100g a 52cm...pak trochu zhubla a mela zloutenku)

jasminek2012
7. črc 2021

Babylove 1 nebo Pampers premium Care, vykroj mi přišel fajn.

zuzangel
7. črc 2021

Určitě bych vzala buď 0 Pampers, nebo XS z DMka. Jedno balení a pak vždy přikoupit, nebo vezmeš větší. Výkroj nepotřebuješ, trošku ji přes pupik ohrnes a je.

handulkak
7. črc 2021

@pechyna4 moje holky měli pod 3kg a měli nulky. A měli je asi 4 týdny 😁

goovana
7. črc 2021

@pechyna4 já teď objevila úplně super pleny jmenuji se Nappy
Mám je pro dceru 18 měsíců
Ale do porodnice si budu brát i pro syna už mám objednané jednicky

jako_mala_holka
7. črc 2021

Já měla v porodnici Muumi baby, velikost 1, je tam rozmezí 2-5kg... Na odhad moc nedej, můžou se splést i o půl kila 😉 u nás se spletli jen o 200g, ale stane se...

kafr
8. črc 2021

Dcera se narodila 2,9 kg, zhubla na 2,6 kg, zvládli jsme to v Pampers premium care 1 (dělají i malé balení - dostali jsme později od příbuzných)

marti89
8. črc 2021

@pechyna4 Bella Happy 0, jedničky tam mají.

pechyna4
autor
9. črc 2021

Moc děkuji všem ❤️