Polské plenky DADA - vaše zkušenosti?

michalici
6. pro 2016

Maminky,

od jedné známé jsem nedávno zjistila, že jezdí pro plenky do Polska. Jmenují se DADA a jsou prý kvalitně stejné jako Pampers. Přitom jeden balík v přepočtu na naše koruny vychází jen na 165,-. Máte s tím některá zkušenosti?

Děkuju 🙂

petraloco
11. dub 2017

Taky se rozhoduju mezi pampers a dada, chci se zeptat, ktete ty dada jsou lepsi? Dekuji

andysek2512
11. dub 2017

@petraloco měla jsem jak ty comfort fit tak extra soft a jsou obojí fajn, ale spíš mám raději ty comfort fit🙂

luckeyluckey
11. dub 2017

Za mě Dada, kvalitou šly zelené pampers dolu a za tu cenu je nechci. Dada jsou nej.

market1512
11. dub 2017

@aiva01 ano je to presne tak, jsou to plenky vyrabene u nas v Turnove pro polsky trh. Ve stejne fabrice jen na jine lince se vyrabi Pampers, smoulacke Albert, sovicky Tesco atd. Ja pouzivam uz skoro 2 roky a jsou opravdu totozne jako Pampers, jen s jinym obrazkem a za polovicni cenu. Zasadne teda vyuzivam jen tu vyssi radu Premium, jsou za stejne penize jako nizsi rada Extra soft, ale jsou tensi a bez parfemace a aloe vera. Do Polska se nedostanu, to mam hodne z ruky, takze ted uz kupuju jen na dadaplenky.cz , jsou zamereni na tyto plenky + nemecke vyrobky (skvele jsou i nemecke Vibelle a Babysoft). Dada jsem pouzivala u obou deti. Navic vel.1 a 2 maji i ten prouzek (indikator plnosti plenky), coz je super vec!!!

dadamichalek
23. dub 2017

My zase kupujeme v kuplevno.cz vozí zboží z DE,Itálie,UK a jiné státy pleny dada tam maji taky obchod maji v Opavě a Ostravě takže pro nás blízko aspoň nemusíme do Polska i když to máme 25 km. Ale maji porad za stejnou cenu a někdy i akce ...hlavně jejich produkty jsou úplně jine kvality a cukrovinky prostě bomba. Doporučují !!! Opava jaselska v parku kdo zná ...🙂

kami1984
23. dub 2017

Taky kupuji od Libušky z kuplevno, jen teda v Ostravě🙂

pourova
7. čer 2017

ahoj holky, já kupuji Dada plenky na níže uvedeném odkazu a jsem s nimi nadmíru spokojená. Cena sice o pár korun vyšší než v Polsku, ale zase vám je dovezou zdarma po celé ČR až domů, takže ušetříte čas i peníze za cestu do Polska.

http://www.dadaplenky.eu?a_box=d427wnqb

kocour1
12. čer 2017

Také jsem s nimi spokojená, v kombinaci s bepanthenem nemáme žádné opruzeniny a ta cena je fakt super. Nejvíc jsem si oblíbila ty kalhotkové, protože ty zapínací se mi často rozlepovaly.

pourova
12. čer 2017

@kocour1 já mám nejraději ty extra soft.....

baaar1
19. čer 2017

Ahoj je i postovne na serveru dada zdarma?

bielanevesta
19. čer 2017

Vyskúšala som na základe kladných ohlasov, ale spokojná som nebola. Malá ich zakaždým precikala, takže sme balenie ani nevypotrebovali. Takže za nás hovorím NIE

pourova
19. čer 2017

@baaar1 ano je, dovezou vám to až domů

baaar1
19. čer 2017

ok plati se pres twisto je to bezpecne? mate zkusenosti? nebo me nabizi placene geis

teagee
17. srp 2017

Já jsem z Dada přešla na Baby Charm a jsou si hodně podobné. Oboje se vyrábí v Turnově, takže možná stejné plenky. 🙂 Jsou i cenově přijatelné ;)

packa17
5. zář 2017

Mám 6 týdenní dceru a používám od narození jenom Dada plenky za mě jsou to nej pleny a vyzkoušela jsem i pampers a nikdy bych je už nekoupila,katastrofa.

biedronka10
5. zář 2017

Vyborne vyborne. Nemuzu si je vynachvalit. Jednou jsem u kamosky dala sve male pampers co tam mela ( nechtela abych se namahala do auta pro sve Dady) a to byl jeden hnus, tak divne se to zcuckatelo, na hmat divny povrch a male z toho zcervenal zadecek. Ja Dady pozivam porad, kdyz si vzpomenu namazu bepanthenem ale to je obcas a opruzena vubec neni. Za me ANO

blauen
5. zář 2017

Dada dobrá cena, ale malou bych v Dadach nenechala dýl jak 2 hodiny. Jakmile šáhnu na pročůranou DADA plenu mám mokrou ruku, tohle mi pampersky nikdy neudělaly. Když jsem v Polsku samozřejmě si je koupím, ale jak říkám pleny dávám přes den a co 2 hodiny měním když malá hodně čurá....na noc v žádném případě...jednou jsem nechala a ráno byla opruzena z toho vlhka.

macek511
8. zář 2017

Také mě překvapilo, že jsou mokré uvnitř. Bohužel, na Pampers nemají, jsem zklamaná.

ivulkaaaaa
10. říj 2017

Ahojky maminky co používáte Dada pleny. Mohla bych vás poprosit o vysvětlení, jaký je rozdíl mezi Dada plenami 1 newborn premium little one 26 ks a Dada plenami 1 newborn little one 28 ks (mají béžový obal)? Je rozdíl pouze v množství plenek, nebo mají nějaký rozdíl? Mají obě tyto pleny indikátor (proužek)í? Moc děkuji za vysvětlení 🙂

tanea
28. říj 2017

za mě teda pampers vůbec... Dada mám ráda, malá se v nich neoprudí a ta cena je příjemná... nakupuji zde: Dětské plenky značky DADA za bezkonkurenční ceny v ČR! Přijďte si nakoupit, platit můžete za 14 dní! - www.nejlevnejsiplenky.cz

vanea
28. říj 2017

U nas jedine pampers premium care, z dada plen se strasne oprudil, byly furt vlhke..za mne ne🙂

sobist
28. říj 2017

Musí se to vyzkoušet.

Já jsem spokojená moc, měla jsem 1, 2 v bílém balení Little one a teď mám 3 fialové Premium - malý má sice měsíc, ale narodil se téměř pětikilový, čůrá jako divý a nikdy mi neprotekly, vždycky všechno v pohodě, žádné opruzení.

Dostala jsem teď zelené Pampers active-dry baby (nebo tak nějak) a nepobírám, proč jsou tak navoněné (nebo proč vzorky Pampers tolik smrděly chemií, manžel říkal, že mu to připadalo jako desinfekce), každopdáně nemáme problém ani s nimi. Dada 3 Premium dle mého určitě víc sají, při sáhnutí mi připadají v místě počůrání mokré jak Pampers tak Dada. 🙂

biedronka10
28. říj 2017

Kvizova otazka pro odlehceni. Dostala jsem darem 2baliky Dady v krabici. A k tomu bylo toto. Vi nekdo prosim co to je? Uz nad tim premyslim 3 den jak blba a nemuzu to pochopit. Vypada to jako plastova pinzeta ale k cemu? Mam jeste jednu a jek tomu i nasazovaci vicko.

mikejla13
28. říj 2017

@ivulkaaaaa Mně přišly ty fialové víc umělejší a kupovala jsem jen ty béžové. Teď mám dvojky - fialové, protože jsem béžové už nesehnala..a v pohodě.

biedronka10
29. říj 2017

@veronikav31 supeer. Dekuji. Tak to je dobre. Posilam srdicko za odmenu

veronikav31
30. říj 2017

@biedronka10 Moc děkuji 🙂

rubika
30. říj 2017

Chtela jsem si je obednat, ale porad vychazi draz nez babylove plenky ktere mame, navic pry nemaji pruzne zada. Coz za me teda nee...

crazys
7. lis 2017

Holky a máte taky někdo zkušenost s plenkami Baby Charm vyrábí je stejná firma,tak jestli jsou srovnatelné s Dada plenkami. Dik

moncycak
4. led 2018

jinak kdyby to měl někdo do Polska daleko, tak se dají koupit i u nás přes internet.
https://www.dadaplenky.cz/