Používáte přebalovací tašku?

wimbledon78
30. dub 2018

Ahoj maminky co už děti máte. Dávám anketní otázku. Zajímalo by mě, zda je to z vašeho pohledu nutnost či ne. Já už jedno dítě mám, prebalovací tašku jsem používala, ale teď u druhého si nejsem jistá, zda je to nutností. Tu plínku a mokrý ubrousky můžu hodit i do kabelky, a cítím se líp s kabelkou než přelovací taškou.
Jak to máte vy?

zelenaesmolda
30. dub 2018

@wimbledon78 ja jsem si koupila tasku v DM,je dobre resena,ma spoustu kapsicek a sitek,delaji se ruzne designy takze se musis podivat v ruznych pobockach DM pokud se ti zrovna nebude libit ta na kterou natrefis a za 700 si myslim je super

alcar
30. dub 2018

@myvalmyval1 mam tuhle http://www.ivemababy.eu/detail.php?zbozi=4552915 Mam rada jednoduche tvary a nemam rada venkovni kapsy. Kocarek mam Bumbleride indie twin. Ale klidne bych sla i do te Space bag.

jipe
1. kvě 2018

já jsem velmi rychle přešla z přebalovací tašky na batoh (i nosím, tak nemusím věci přendávat), ke kočárku mám jen menší kabelku, tak to beru, když netáhnu náhradní oblečení a jídlo. Mě to na té rukojeti rozčiluje :D

zelenaesmolda
1. kvě 2018

@jipe ja batoh nosila do prace,nemam rada kabelky ale ke kocaru mam radsi tasku 🙂

vanea
1. kvě 2018

Používám přebalovací tašku, přijde mi to daleko praktičtější, než mít všechno na jedné hromadě v obří kabelce :D mám ji ke kočárku, tj od joolz. Využívám každou její kapsičku i cestovní podložku. K šátku je to nicméně nepohodlné a nepraktické, takže to se poohlížím po nějakém batohu=)

normalnimatka
1. kvě 2018

nepoužívala jsem. prostě jsem hodila do tašky nějakou přebalovací pratelnou podložku, nebo stačí i třeba enší ručník, když není, plenky (látkový), žínka, kterou jsem namočila vodou, případně hnusný jednorázový vlhčený ubrousky... počůraný plenky jsem hodila do sáčku a nazdyš.

soleilll
1. kvě 2018

@wimbledon78 Přebalovací tašku jsem měla v setu s kočárem, ale byla (pro mě) nepoužitelná, takže jsem při prvním dítěti koupila jinou. Úplně obyčejnou studentskou tašku přes rameno z výprodeje v obchodě, jen v barvě ke kočáru. Slouží perfektně už 5 let. Klasickou kabelku nosím jen, když nejdu s kočárem - zatím tedy ne moc často. V tašce na kočáru mám všechno - pytlík s plínami atd., papírovou přebalovací podložku, náhradní oblečení, bryndák, jídlo, deku, kapesníky, doklady, peněženku, pití, antibakteriální gel na ruce, igelitky na nákupy,... 🙂 Teď už toho tolik nenosím, ale zezačátku taky krabičku s UM, odměrku a převařenou kojeneckou vodu.
Ke golfáči, který takovou zátěž neunese, jsem si koupila látkovou kabelku na Aliexpressu. Starší sítě už toho přecejen s sebou tolik nepotřebuje. Ve skříni v předsíni mám ještě jeden malý pytlík na rychlovýlety s jednou plínou, malými vlhčáky a ovocnou kapsičkou, který můžu kdykoli přihodit do kabelky nebo auta, když jedeme třeba na nákup.

sell1
1. kvě 2018

Me se prebalovaci tašky vůbec nelíbi. Sehnala jsem přes internet jednu slusne vypadající, ale byla tam mrňavá, ze jsem ji zase vrátila. Všechny potřeby se mu vejdou do kabelky, malého mám na UM, vejdou se tam i lahvičky na celodenní výlet a jsem spokojena, ze mám elegantní kabelku i se všemi potřebami. Neřekla bych, ze je nutnost mít prebalovaci tasku.

luciklim
1. kvě 2018

Holky, ta prebalovaci taska je vetsi nez taska od kocaru? Potrebuji neco pro maleho, kdyz jedem treba na vikend 🙂

eithelwing
1. kvě 2018

Přebalovací tašku jsem si pořídila a nakonec šla z kočáru brzy pryč. Pak jsem dostala plenkovník (viz např. toto https://static2.flercdn.net/i3/products/9/1/1/4...) a jsem moc spokojená. Dám si tam pratelnou podložku, pár plenek, ubrousky a malý krém, v případě nutnosti si s tím dcera i pohraje. Doma to mám připravené a vždy jen strčím do tašky, kterou si beru. Pro mě ideální.

beruda
1. kvě 2018

Já mám na malé procházky a cca půldenní výlety takovou kosmetickou tasticku z IKEA, kojím, takže se tam těch pár plinek a náhradní oblečení v pohodě vejde. Mám ji v košíku. Na držadle mám jen malý organizer na klíče, mobil, penezenku, kapesníky. Velkou přebalovací tašku jsem moc nepoužívala ani u první dcerky, přišla mi zbytečně obrovská, měla jsem ji pak třeba na víkendové akce.