Čím si přivyděláváte, abyste pomohly domácímu rozpočtu?

blackpitbull
15. říj 2014

Ahoj holky,

přemýšlím tak do předu nad tím,čím bych mohla přispět navíc v mateřské a pak rodičovské, přeci jen je to pro mne velký sešup s financemi dolů. Jak jste to řešily Vy? 😉

hojda
15. říj 2014

Já prodávám věci po dětech tady na bazaru u nás v rodině už je to poslední dítě a nemá, kdo dědit. Letos jsem to začala počítat a dalo to od ledna dohromady neuvěřitelných 70 tisíc(prodávala jsem letos ty větší věci postýlky, židličku, autosedačku, hračky, oblečení), kupujeme většinou kvalitnější výrobky, které se pak i dobře prodávají. Ono se to nezdá, ale v těch věcech je hodně peněz. Navíc to můžu dělat v čase, který mi vyhovuje.

tavia
15. říj 2014

Vyzvedavam kamaradce (poptavala hlidani deti zde na MK, to jsme se vubec neznaly-po skoro 2letech jsou z nas bezva kamaradky) prcka ze skoly, vozim na krouzek 2x tydne a jeste jim uklizim 🙂
Takze super, kamaradce to pomuze a me se taky penizky hodi 🙂
Oboustranna spokojenost 🙂

kamino
15. říj 2014

Ucim se fotit a konicek mi obcas nejakou tu korunu vydela...

lenka5731
15. říj 2014

@tavia můžu se zeptat, kolik ti za to dává..? Díky. Třeba do IP, pokud nechceš veřejně a chce se ti odpovídat 🙂

a k otázce ... neřešila jsem to nijak. Nemá smysl, abych se někde snažila přivydělat "pár šprdlíků", větší smysl má podporovat manžela, který si za stejnou dobu umí přivydělat nesrovnatelně více. Pocit závislosti nemám. 🙂

tavia
15. říj 2014

@lenka5731 pisu zpravu 🙂

mariti
15. říj 2014

Tak já učím anglčtinu, baví mě to, aspoň se dostanu z domu a ještě máme nějakou korunu navíc...

martinka_1
27. říj 2014

Já jsem si našla nárazovou brigádku 😉 Po odpoledních hodinách či víkendy... není to na dlouho,ale pomůže to rozpočtu 😉

terunka88
27. říj 2014

Doučuju angličtinu.

sammaelka
27. říj 2014

Mam maminku v duchodu, takze muze hlidat dceru a ja sezonne pracuju v infocentru - DPP. A vyrabim koralkove sperky, nausnice, naramky, apod.

duro18
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zabuskaxxx
28. říj 2014

tak ja si tedka vydelavam na netu pres jednu firmu...je to jednoduche a zpohodli domova 🙂

ayenkas
28. říj 2014

Dělám stále svou práci, kterou jsem dělala před narozením dcery. Už ale omezeněji. Je to pro mě takové vylepšení kapesného (které jinak tvoří rodičák🙂) U nás je ,,živitelem rodiny'' manžel, takže náš rozpočet moje práce zas tak moc neovlivňuje...

duro15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ladik1
1. lis 2014

Dělám to, co jsem dělala, než jsem šla na mateřskou, už ale jen o víkendech. a v ýdnu 2x večer doučuju 😉

libertak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz