Jak se počítá OČR a nemocenská?

sabulili
7. únor 2019
Uživatel sabulili je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sabulili.

Ahoj,prosím víte někdo,jak se ti počítá? Když mám smlouvu na 5 hodin denně(100-110h měsíčně),a ve smlouvě 91kc/h hrubého,a 19 Kč na hodinu příplatek,který dostanu,pokud neudělám hodně velký průšvih..bavila jsem se s lidma co tam pracují,a prý se fakt výjimečně stane,že ho někdo nedostane,a ten se taky normálně daní,a 15kc osatne,co se nedani...tam je to jasný,že to nic. No a mám v plánu,a bude mi umožněno dělat víc hodin,když budu mít zrovna hlídání p,místo těch 100-110h měsíčně třeba 130,,pokud by mi děti omarodily někdy první měsíc,asi se to počítá z těch 91,a 5h úvazku,že,a na odpracované směny se nehledí,předpokládám,po jaké době se začne počítat reálný výdělek,atakze těch 91+19,a hodiny reálné odpracované v poslední době,nevíte někdo? Doufám,že budeme zdraví,ale člověk nikdy neví,ať vím s čím počítat případně

j.a.n.i
8. únor 2019

Ocr se pocita ze skutečné výplaty za posledních 12 měsíců v aktuálním zaměstnání.

sabulili
autor
8. únor 2019
Uživatel sabulili je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sabulili.

@j.a.n.i no jo to vím,ale nevím jak to je,když zaměstnání trvá kratší dobu. Píše se něco ze z předpokládaného,tak prvních 12m se počítá z předpokládaného,a až po roce ze skutečného?

j.a.n.i
9. únor 2019

@sabulili Ne, tak se pocita prumer z kratsi doby.