Učitelka ve školce, máte tam i své dítě?

lamce92
1. bře 2018

Jste někdo zaměstnaný ve skolce a mate tam i své dítě? Mate ho ve své třídě nebo jinde? Ják to snáší?

Budu pracovat v jeslich malou chci s sebou, ale děsím se situaci napr. Je zvykla usinat u prsa a jak ji tam vysvětlím, ze najednou to nejde a nebudeme mít. Zase když Bude v jiné třídě než já, tak si myslim ze by to pro ni bylo dost psychicky náročné nebo možná pro mě 😱😀😄

mollyweasley
1. bře 2018

Starší dceru jsem měla ve vedlejší třídě a zvládala to v pohodě, naopak se ke mě nehlásila, když jsme se třeba setkaly společně se svými třídami.
Mladší dcera to má jinak, tak je radši na jiné budově 🙂
Pkud je malá zvyklá usínat u prsa, tak ve stejné třídě to fakt nevyjde.

zmrzlinka
1. bře 2018

Ja spíš nechapu že chces dat do jeslí dítě které usíná u prsa. Nebilo by lepší nejdříve naučit dítě usínat samo?

lamce92
autor
1. bře 2018

@zmrzlinka když je se mnou bere si prso. S babičkou usína v pohodě.

lamce92
autor
1. bře 2018

@mollyweasley to je mi jasne no. Musíme to nějak šetrně vymyslet

hermelinah
6. bře 2018

Mám syna vedle ve třídě v jesličkách - vedle je opravdu vedle, za zdí - jídelna je společná pro obě třídy, wc je společné - ví, že tam jsem, ale když se jde spát sem s druhou třídou u jídla, a on jde se svojí spát... občas to není úplně jednoduché, ale měl výhodu v tom, že tam chodil dřív než já, tak si to v klidu zajel na určitý řád a teď fungujem 🙂 se společným nástupem nevím nevím jak bychom to dali, a do své třídy bych ho upřímně nechtěla, vím, s tou kolegyní co je teď se má skvěle 🙂