Jakou mi doporučíte značku myčky?

lendot
24. led 2022

Ahoj holky,
měla jsem zatím asi cca 3 roky svou první myčku a koupili jsme si Bosch (45cm).
Byla jsem u ní spokojená úplně se vším... ale odkoupili si ji noví nájemníci bytu a zůstává jim.

Nyní jsem v novém bytě, kde je myčka nefunční a budu ji měnit za novou (nyní 60cm).

Protože jsem nikdy neměla jinou než Bosch, tak zase vybírám z nabídky Bosch, ale třeba mi ze své zkušenosti doporučíte lepší? Respektive třeba s podobnou kvalitou i funkcemi a třeba i levnější/jinou značku? Bohužel ani v rodině nemám nikoho kdo by měl zkušenost s více než jednou myčkou zatím, tak proto bych Vás ráda poprosila o rady.

https://www.mall.cz/vestavne-mycky/bosch-smv4ec...

Předem moc děkuji za pomoc.

sigyn
24. led 2022

Já tedy měla možnost vyzkoušet značky Bosch, Whirlpool a Moru. Whirlpool byla věčně rozbitá, Mora byla po 5 letech zcela na odpis (uvnitř se rozpadlo snad vše, co se dalo). Na Bosch zatím nemohu říct křivého slova, jen je známý tím, že má drahé náhradní díly. Za sebe bych brala hlavně myčku, která má šuplík na příbory (oproti košíku mnohem více praktické) a dětskou pojistku (taky nemá každá). Pak už jen číhat, sem tam mají výrobci nějakou akci, kdy třeba dají slevu, poukaz, nebo přidají kapsle zdarma atd.

candat
24. led 2022

12 let jsem měla AEG, byla super,pak Beko a kdybych mohla, vyhodím ji z okna. Dům jsme prodali i s myčkou a teď mám Siemens. Taky jsem spokojená. Ale Siemens a Bosch mají stejná střeva. Jsou nějak propojení. Jestli bych měla kupovat novou vybírala bych Bosch, Siemens, AEG a samozřejmě top je Miele, ale to je nad moje možnosti.

ondul
24. led 2022

Mame v byte po byvalych majitelich Beko a nic moc, nedoporucuji.

katule1990
24. led 2022

@lendot Máme Bosch a jsem spokojená.

petulkadodo
24. led 2022

@lendot Máme Bosch 5 let a zatím bez poruchy, jsme s ní spokojení, porovnání nemám, vybírala jsem dle recenzí.

lendot
autor
24. led 2022

Moc děkuji všem za rady a postřehy! 🙂

kamino
24. led 2022

Mám Whirlpool a nedoporučuji, naštěstí máme skvělého mechanika, ale jinak by už šla z domu. Není rok, aby na ní neco nebylo, Naštěstí jsem zaplatila 5 let záruku a hodný servisák nám preventivně vyměnil před koncem co se dalo, tak ted máme 2 roky klid, ale bez něj by už byla ve sběrném dvoře.

kackavb
24. led 2022

Přidávám se, 6 let Bosch a bez problémů😉

fyii
24. led 2022

mel jsem 14 let AEG a ted pred vanocemi si uz dalsi spolupraci rozmyslela. takze jsem honem shanela jinou. mame tvrdou vodu a jako myti taky zadna slava. koupuka jsem skoro nejlevnejsi Bosch rady 2, chtela jsem 4, ale nejsou skladem, takze jsem vybrala vo skladem byla. drahou jsem nechtela 25+ pac je stejne neipravitelna jak tahle za 13. jako jsem fakt mile prekvapena, v zivote jsem nemela tak nalesteny a cisty nadobi. uz verim i ty reklame jak tam da zadelanou tu pecici misu a vynda ji cistou a lesklou bez jediny mokry kapky. doporucuji vsemi deseti, i kdyz ma sve mouchy jako, ze nema ten rac na pribory, ale kos, a ze nema treba ty sklapeci dratky na hrnce, ale myje o to lip.

maxulekapcule
24. led 2022

Mam Candy a nedoporučuji, některé nádobí si po vyndání z myčky musim umýt ručně

eva267
24. led 2022

Bosch. V provozu (puštěná 2x denně) 10 let. Bez jediného zaváhání.

aselluska
24. led 2022

Prodávám se k názoru zvolit šuplík na příbory.

jana_zofie
24. led 2022

Ja teda s nasi Whirpoolkou jeste nemela problem. Ale pravdou je, ze s Boshem neni v okoli problem uz vubec zadny, jeste jsem neslysela o pokazene Boshce. Zato zprav o fungujicim Beku je fakt malo, aby clovek lupou pohledal :D

aspie83
24. led 2022

@lendot máme AEG s suplikem na příbory, která se sama otevře po skončení mytí a jsme s ní maximálně spokojeni ☺️

tyna229
25. led 2022

@lendot mame Concept. Tablety Jar platinum plus a myje jako víno 😁👍

alubif
25. led 2022

Druhá Whirlpool, jedná měla 14 let a super, nevím jestli ještě novým majitelům bytu funguje. V domku jsme měnili Moru 🤮 za Whirlpool a zase si pěkně šlape a myje. Délka programu akorát.

ctiborka
5. únor 2022

@lendot AEG 👍🙂

fazolkazuzka
2. bře 2022

Za mě zase jen Bosch

baris
2. bře 2022

Měla jsem 8 let Beko a super. Odešla do věčných lovišť, protože neohřívala vodu.

2 roky mám Boschvza drahé peníze a děs běs 🤦. Pořád ji něco je a teď asi definitivně skončila. Přemýšlím, kterou novou koupím. Bosch rozhodně ne. Zda opět Beko nebo AEG/elektrolux 🙉 ?

kamilski
12. říj 2022

S výběrem myčky v dnešní době doporučuji postupovat hodně opatrně. Výrobci šetří, kde se dá a i věhlasné značky AEG, Bosch, Siemens nejsou,co bývaly. Ještě Miele drží kvalitu, testuje na životnost 20 let, vyrábí v Německu a Česku. Proto i tolik stojí. Inu není pro každého.

Vybírali jsme zde https://www.elektrovlasek.cz/mycky-nadobi/ . Je to malý ale zkušený prodejce z HK, zajistí dopravu, montáž i zaškolení v ceně spotřebiče.