Značky spotřebičů. S jakou jste spokojeni?

anetttta123
24. říj 2022

Ahoj,
Doporučte prosím jakou mate značku spotřebičů, se kterou jste spokojeni ☺️(myčka, vestavěna trouba a mikrovlnka, lednice, pračka atd.) děkuji za každou zkušenost ☺️

sigyn
24. říj 2022

Myčka Bosch, lednice Samsung, mikrovlnka prakticky cokoliv. Vyhnula bych značkám typu Mora a Beko.

mata2hari
24. říj 2022

Myčku máme AEG,lednici LG,troubu a mikrovlnku obojí vestavěné do
Setu Mora - trouba je fakt top,naprosto ji miluju ❤️ A pračku máme starou Bosch od našich - prala asi 5 let tam,pak rok stála ve sklepě a teď už přes rok pere u nás a ťuk ťuk zatím dobře slouží 🙏 Jinak naši měli myčku Beko a vysypala se jim teď po 2,5 letech užívání…jinak s ní mamka byla moc spokojená..snad naše AEG vydrží déle 🙏👍

klokanka31
24. říj 2022

@anetttta123 Já jsem spokojená s LG

plamenek
24. říj 2022

@anetttta123 pračka BOSCH 👍

nina004
24. říj 2022

@anetttta123 V kuchyni máme všetko Electrolux a práčka a sušička je Siemens. Som spokojná so všetkým.

krisstina93
24. říj 2022

AEG máme sušičku, Samsung pracku a lednici, Bosch myčku, Whirlpool trouby a indukci. Se vším spokojenost, slouží roky bez zavad.

daasqua
24. říj 2022

Do kuchyně máme Gorenje (varnou techniku, lednici i některé ruční spotřebiče), pračka/myčka máme Siemens/Bosch (i když Miele je asi top, akorát ta cena). Na chalupě levnou Moru. Takhle technika se nám moc nerozbíjí, manžel spíš reklamuje něco do domácnosti nebo kolem počítačů 😀

zuzineckah
24. říj 2022

Měli jsme všechno Siemens a veliká spokojenost. Po deseti letech jsme měnili myčku, tu mám aktuálně Bosch, susicku jsem měla LG, teď mám AEG a lednici jsme vyměnili za americkou AEG👍Zatím vše šlape jak má👍

gwenty
24. říj 2022

Mam ruzne znacky, jak pise nekdo vyse, ja s Beko nemam zadny problem, mam mycku i susicku temer osm let a jsem moc spokojena 👍

zlataberta
24. říj 2022

Pračka BOSCH, vše ostatní SIEMENS.

cikitkapb
24. říj 2022

@sigyn Proč? My máme Mora indukční desku už 9 let a drží… I když na ní spadla sklenice tak stále funguje, jen je kousek odštíplý. A Beko máme lednici (právě začala 12. rok), a myčku… to jediný bych vyměnila. Protože začala uvnitř reznout a rozpadat se. Jinak proti těm značkám nic nemám.

sigyn
24. říj 2022

@cikitkapb Původní majitelé si do kuchyně koupili všechny spotřebiče Mora. Po 5 letech bylo všechno na odpis - digestoř nesala, myčka rezava upadle rameno, odpadla kolecka v hornim kosi. Trouba peče napůl. Tchýně od nich roky kupovala plynovy sporák, ale kdyz ji podruhe odešel po 2 letech už se na ně vykašlala taky.

dashyyy
25. říj 2022

@cikitkapb taky jsem s Beko spokojená, suška jede 11. rok, myčka 8. rok, mrazák 6. rok a pračku od nich mám rok.. nemůžu říct ani půl slova proti Beko

20190418
25. říj 2022

myčka + pračka + sušička Bosh, deska + trouba Elekrolux.. s obojím jsem spokojená. Pak mám ještě zbylé spotřebiče Whirpool a z toho tak nadšená nejsem. Přijde mi používání méně intuitivní (zásadně nečtu návody) a i větší poruchovost.

kikimas
25. říj 2022

Za mně Bosh, pračka i trouba