Pekárna na chleba. S jakou jste spokojené?

nikolakoezlova
12. pro 2019

Ahoj, už asi tři roky uvažuji o koupi domácí pekárny na chleba. S jakou jste spokojené? Syn je alergický na vejce a lepek, tak kupují drahé chleby a už mě to nebaví. 😀 Díky za rady.

daasqua
12. pro 2019

Máme ji už asi 3 roky a super. Suroviny jsou vždy doma, jen tam dám vodu, mouku, sůl, cukr, droždí, zapnu a za tři hodiny hotovo. Po vyklopení je chléb hezky celistvý, žádné zbytky v nádobě nezbývají. Můžu si tam dát mouky, jaké chci (třeba hodně teď využíváme špaldovou a pohankovou), semínka, koření nebo něco na sladko. Jediný problém je pro nás v menší velikosti a v jedné díře od metličky (my máme s 1 metličkou a funguje super, jiné mají i 2 metličky, takže 2 díry). My osobně máme od Gorenje, co vyhrála kdysi dtest. Takže já doporučuju 🙂

chlebika
12. pro 2019

Domácí pekárna Tefal PF611838 - tak tuhle máme my a jsem s ní moc spokojená, dají se v ní totiž dělat i bagety. a má různá nastavení.

lovemusicsun
12. pro 2019

My máme myslím zn Eta. Je starší, už ji máme asi 7 let, ale stále peče super.

kotrmon
13. pro 2019

Měla jsem Eta Harmony - i pro větší objem - 2 háky - bylo mi to doporučené, že lépe uhněte a promíchá - pekla jsem na ní přes rok a bez problémů (bezlepek), vše recepty, žádné směsi - byla fakt skvělá. Dělala jsem i sekanou a marmosky a používala jsem ji jako robota na těsto. Před půl rokem jsem ji poslala kamarádce - dostala jsem robota, tak jedu v něm těsto a peču na plechu 😉 Jediný "problém" - ať pečeš, co pečeš, vždycky je to moskva 😄