Dětská postýlka. Kam ji umístit?

1leny
8. zář 2019

Ahoj,
ráda bych poprosila o konzultaci nebo spíš nějaké utvrzení, že to půjde.
Začínáme zařizovat věci na příchod miminka a řešíme umístění dětské postýlky u nás v ložnici. Bohužel máme u ložnice balkon, což není úplně ideální. Zvažovali jsme různé možnosti, ale víceméně nám vychází jen u balkonové strany (na obrázku zelený či červený obdélník).
Máte také někdo tak? Mám strach, aby na malou netáhlo, ale zas na straně u dveří mi to přijde, že bude spíš v průvanu. Říkám si, že by to třeba vyřešila nějaká nebesa nebo tak...
Díky za případné rady a tipy 🙂

zuzangel
8. zář 2019

Nejlépe do dětského pokojíčku 🙈 dítko určitě uslyšís když se vzbudí a bude se dožadovat mlicka nebo pochováni či přebalení. Navíc trochu od táty, který ráno půjde určitě do práce 😊

magdullka
8. zář 2019

Ahoj, my mame v podstate tu vasi zelenou variantu a je to ok, unorove mimco nam tam spavalo a dosud spava jak pres den, tak v noci (i kdyz to jen do prvniho vzbuzeni kolem pulnoci - pak uz ho mame u nas v posteli).
Pripadny pruvan a zimu od okna mame resenou mantinelem kolem postylky + tezkym zatemnovacim zavesem, ktery je v okne. Prijde mi, ze taky pred tim chladem hezky chrani.
Jinak jako male mimco nam v tom unoru mala spavala v zavinovacce s cepickou a byla jeste prikryta dekou.
Tak dobre rozhodnete a preju krasne zarizovani a teseni se na miminko 🙂)

leilinka1234
9. zář 2019

@kittyy17 už jsem psala výše... My s malým miminkem taky netopili ;)

ange_de_la_morte
9. zář 2019

@kafr : aha tak to se omlouvám, to jsem přehlídla 🙂

1leny
autor
9. zář 2019

@zuzangel ta jsem nad tím hodně přemýšlela, dát malinké rovnou do svého, ale tak trochu vyhrála má pohodlnost. Máme 3+1 a pokoje jsou v jedné dlouhé nudli a pokojicek je samozřejmě nejvzdálenější pokojíček je samozřejmě nejvzdálenější pokoj od ložnice. Tak chceme ahoj na začátek mít malinké u nás. (a musím říct, že se trochu i bojím, aby to nedopadlo pak tak, že malé bude v pokojíčku a já protože budu líná chodit přes celý byt vždy když zapláče, tak se tam přestěhuji k němu, a to by se mi nelíbilo :()

@kittyy17 topení opravdu ne, manžel se poti i když je otevřené okno a já mám při topení či když je špatně vyvetrano hned plný nos a nemůžu dýchat.. :(

1leny
autor
9. zář 2019

@magdullka moc díky za tip, ten závěs, taky nezní špatně! To nás nenapadlo.. Možná ji nejdříve zabalíme, zacepickujeme a zamantinelujeme, a kdyby se to zdálo že je to málo, tak pořídíme ještě závěs! 🙂

zuzangel
9. zář 2019

Jj to chápu, uvidíš jaké bude mimco, třeba bude v noci hezky spinkat.
Jinak já měla, když bylo nejmensi, malou v kolíbce na kolečkách,se kterou jsme snadno přejížděli ve dne do obýváku či kuchyně, aby byla malá s námi, a v noci hned vedle postele, když vypadl cumel, sem jen natáhla ruku a nemusela sem z postele,za mě tedy zelená varianta přisunuty k posteli 🙈😊

laka_lacenda
9. zář 2019

My máme bohužel taky mikro ložnici a volnej pokoj není (hledáme větší barák, ale předpokládám, že tak dřív než za rok to nebude), takže jediná varianta je postylka v ložnici. Bude přilepena těsně u naší postele, v rohu a okno začíná těsně za koncem postýlky. Uvidíme, jak to bude fungovat. Musí.😀 Každopádně s postylkou už tam vzniknou jen úzké pruchody, ale nedá se nic dělat. S náma v posteli spát nebude: nechci a ani by se nevlezlo - máme fakt malou postel, přítel není nejmensi a to by se nevyspal nikdo.

merope
9. zář 2019

Já mám v obýváku kolíbku (do budoucna tam bude jeho postýlka a nějak mu to "omantinelujeme" a bude to jeho koutek - dokud nevyřešíme, že se pak budeme stejně muset asi stěhovat) a v ložnici má košík na kolečkách, který mám přiražený k posteli. Prostě to, že když malý brečí a jenom potřebuje cítit, že není sám, tak zvednu ruku, on si chytne můj prst a spinká dál, to jde jenom když je to hned přiražené k sobě.