Tapety do kuchyně - jaké se hodí?

janawaes
15. únor 2019

Sice se to netyka pokojiku, ale prestavujeme kuchyn a ji vytapetovat, chtela bych poradit jakou pouzit, chtela bych neco moderniho, linku budu mit svetlou v lesku, tak aby se to k ni hodilo 🙂.

hanasedla
22. kvě 2019

@larascont v odkazu ktery jsem poslala maji nafocene i interiery a nevypada to vubec spatne

gabrolo
22. kvě 2019

@hanasedla jj ta bílá je hezká a myslím si že teď i celkem moderní a relativně i univerzální že nemusí být nutně jen do kuchyně ale dá se využít i do jiných pokojů líbí se mi sjednocení bytu

janawaes
autor
24. kvě 2019

@jankol prave ze jsem se divala na odkaz ktery tu nekdo daval https://www.obklad-levne.cz/ a jsou tam vodeodolne coz si myslim ze je fajn protoze maji sirokou skalu pouziti

jankol
25. kvě 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@janawaes mě zaujala tato myslíš že by se hodila i do kuchyně ?

janawaes
autor
28. kvě 2019

@jankol ono zalezi jakou kuchyn budes mit at ti to nezanikde pokud bude tmavsi tak urcite ale pokud zvazujes bilou tak bych vybrala neco jineho, ale jinak se mi take libi 😉

hanasedla
29. kvě 2019

ty blaho devcata me lakate porad neco doma vymyslim tak asi budeme mit nejakou novinku 🙂 že bych ozivila dvere ... mame stare uz nic moc dvere tak bych je mohla otapetovat a hned by to bylo lepsi co myslite ?

janawaes
autor
4. čer 2019

@hanasedla asi zalezi jake dvere mate dvere se sklem bych asi ozivovat nechtela s tim bude piplacka ale muze to vypadat hezky

jankol
5. čer 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@janawaes právě že chci v dřevodekoru k dlažbě kterou máme na zemi děkuji za schválení výběru 😉

hanasedla
6. čer 2019

@janawaes nastesti mame vsude plne dvere takze to pujde dobre nemate nejaky tip i na lepidlo kterym by to mohlo drzet?

larascont
8. čer 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

@hanasedla aha tak ten jsem asi přehlédla pohledám a kouknu. Nevíte co by to udělalo kolem normálního krbu? Asi by to ohořelo nebo jak to napsat prostě by to časem nebylo moc pěkné co?

janawaes
autor
11. čer 2019

@hanasedla jako ono pokud chces objednavat to co tu koluje tak bych vzala od nich i lepidlo maji za dobrou cenu koukej https://www.obklad-levne.cz/Profilep-lepidlo-na...

jankol
17. čer 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@larascont no kolem klasického krbu bych asi volila přírodní kámen a nebo umělý kámen ale určitě ne tento obklad jako píšou že jsou odolné ale asi ne tepelně protože jsou z tenkého PVC takže by se asi teplem zkroutily

hanasedla
18. zář 2019

@jankol vidis to mi vubec nedoslo ze to je vlastne z plastu tak to zvolim asi klasicky kamenny obklad :D ale maji hezky vyber takze asi vyberu jinam 😉

jankol
29. zář 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@hanasedla jj taky jsem se dala do rekonstrukce pořád něco předěláváme takže budu také vybírat. mají fakt velký výběr a i poradí když si nevíš rady jak s výběrem tak s "instalací"

larascont
29. zář 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

@jankol přesně jak píše hanasedla, občas si příjdu jak blbá blondýna vůbec mi nedošlo že je to plast :D no nic koupila jsem už dříve u nás je všechno na dýl takže to použiji jinde :D všechno zlé je pro něco dobré ... plány se plánují blázni se radují teď jsem ráda že je u nás všechno na delší dobu protože bych nadávala sama sobě až by to ohořelo :D

hanasedla
5. říj 2019

@jankol my zenske jsme asi v tomhle stejne porad neco predelavame a zutulnujeme :D taky u nas nic dlouho nevydrzi na jednom miste kdyz nepredelavam tak aspon stehuju nabytek :D

monika9876
5. říj 2019

Holky zdravím nepročítala jsem celou diskusi tak se omlouvám pokud už to tu bylo ale chci se zeptat chtěla bych nějak zkrášlit zeď za televizí ale nechci malovat. Líbí se mi třeba kamenný obklad ale bohužel nemám kdo by mi to nalepil a firmu se nedoplatím :( takže něco co zvládnu sama ale ať je to hezké 🙂 snad poradíte

hanasedla
7. říj 2019

@monika9876 koukej kamarádce jsme dělali v kuchyni toto a myslím si že za televizí by to bylo super jen teda záleží jakou chceš barvu světlou, tmavou, hnědou, šedou .... tam už je to jen na tobě ale myslím si že tím kamenem nic nezkazíš 😉

emamokra
8. říj 2019

Holky koukala jsem na tapety o kterých píšete a chtěla bych vědět jestli máte vyzkoušené i to lepidlo které nabízí BIOFLAME? Chci to lepit do obýváku za sedačku nezničí se to jak budu dávat třeba přehoz přes sedačku? Ať to nemám hned ošoupané :(

monika9876
8. říj 2019

@hanasedla Je moc dekuji za foto zatim jeste nevim jestli sedou nebo hnedou protoze budeme objednavat sedacku a podle sedacky budu vybirat barvu ale jsem spise pro tuto sedou jen draha polovicka ma taky nejake slovo tak uvidime co vybereme. To co jsi poslala vypada dobre muzu se zeptat kde jste sehnali?

hanasedla
9. říj 2019

@monika9876 my jsme koupili přes ineternet o firmy BIOFLAME .Brali jsme i lepidlo a dělalo se fajn vše drží jak má.Instalaci jsme zvládli i my ženské.

monika9876
9. říj 2019

@hanasedla je to fajn jelikoz to budu muset taky vsechno zvladnout sama my jsme zenske sikovne.😉

emamokra
12. říj 2019

@hanasedla zdravím koukám že už máte za sebou aplikaci jak je to s životností? vydrží něco aby se hned neošoupala barva?

larascont
12. říj 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

@emamokra osoupat by se ti to nemelo protoze to nejsou klasicke papirove tapety je to PVC takze vydrzi jsou i vodou omyvatelne, ale odpovidam jen co jsem se docetla vlastni zkusenost zatim nemam

janawaes
autor
13. říj 2019

holky barva se urcite neosoupe jsou omyvatelne vhodne i do kuchyne. Delali jsme na jare kuchyn takze mame skoro pul roku a barva je jak kdyz jsme lepili 😉

gabrolo
13. říj 2019

my máme delší dobu také od bioflame a jsme spokojeni barva drží a lepili jsme lepidlem které mají v nabídce a bez problémů jsou i ochotní a když je třeba tak poradí s aplikací, ale myslím si že ani nebude potřeba 😉

emamokra
13. říj 2019

Děkuji všem za rady a zkušenosti teď už jen vybrat dekor 😉 mají fakt velký výběr. Jak tady čtu tak nalepení bych taky mohla zvládnout snad nebudu úplně levá tak ještě jednou díky a jdu vybírat 😉

hanasedla
14. říj 2019

@emamokra jo tak výběr mají fakt velký ale kamarádka měla svou představu takže naštěstí měla vybráno jedna dvě 😉

emamokra
14. říj 2019

@hanasedla no uvažovala jsem nad tím kamenným obkladem ale líbí se mi u nich ty bílé vzory - ten diamant by nemusel vypadat vůbec špatně za sedačkou. Je výrazný ale ne kýčovitý . Tak asi zvolím ten

chlebika
15. říj 2019

Já bych klidně volila nějakou tyrkysovou barvu pokud máte do moderna.