Abstinenční příznaky batolete

petulatibi
3. lis 2017

Dobrý den je ti někdo kdo má zkušenost s abstinencnimi priznaky batolete ?mám dítě v pěstounské péči a jeho matka byla a je závislá na drogách a brala je i v těhotenství děkuji za rady

robin92
3. lis 2017

Osobni zkusenosti nemam, ale jedna znama od chlapa v tehotenstvi pila a kourila, ale silene, ze to dopadlo tak, ze mala jak se narodila musela mit nikotinove naplasti ☹. Chudak porad plakala a kdyz ji dali naplast, tak za chvilku prestala, protoze dostala svoji davku, je to hnus a ji bych osobne vyliskala. Mala byla taky hodne vztekla.

annasmyckova
3. lis 2017

osobní zkušenost nemám, ale znám jednu rodinu, chlapečka po porodu vozili do nemocnice na nějaké injekce, pak už když byl odvyknutý, problémy neměl...dnes je mu 10 let je to znát na inteligenci i na tělesných proporcích, už to nedožene https://www.modrykonik.cz/abstinencni-syndrom-n...

prcekverunka
3. lis 2017

Jak to že má batole abst. příznaky? Chápu, že po porodu, když brala v těhotenství, ale v batolecím věku?

annasmyckova
3. lis 2017

@prcekverunka taky jsem se zarazila, ale třeba paní myslí nějaké přetrvávající problémy...ale spíš bych se obrátila na pediatra nebo si zažádala vyšetření u neurologa - třeba třes může být epilepsie...má to dítě nějaké konkrétní příznaky absťáku? Viděl ho doktor?...

zmrzlinka
3. lis 2017

Spis bych se radila s dětským lékařem a nebo neurologem.Podle mne to chce odbornou pomoc.Drzim palce.

petulatibi
autor
5. lis 2017

Díky moc

aktakd
5. lis 2017

Zkuste se poradit s vasi doprovazejici organizaci, mohli by vam pomoc nebo minimalne by mohli mit kontakt na odbornika.