• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kapky Jeřáb ptačí a vaše zkušenosti s tím

29. listopadu 2016 
reru, já ho taky užívala jen měsíc :slight_smile: Můj chlap jedl ještě pro jistotu Selezink ACE, i když měl spermiogram ok. A vyšlo to :dizzy_face:
21. srp 2007 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
neee, nemám, jen ultr. a to říkala, že je vše ok. Já nevim, říkala, že pokud po létě nic, tak to začneme řešit.
21. srp 2007 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, můžu se zeptat kde se dá sehnat? Dnes jsem se ptala ve dvou lékárnách a neměli to, takže asi někde jinde??
21. srp 2007 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
U mě to byly taky zažívací potíže. Ale na druhou stranu si myslím, že jsem si to tak trošku způsobila sama. Téměř nikdy jsem nedodržela časové doporučení o jídle. Jinak věřím, že to funguje. :wink: A mám dokonce i chuť to vyzkoušet znovu.
Markulina - u nás to v lékárně taky normálně nemají, ale bez problému mi ho objednali. Lékárna v Hypernově. :wink:
Holky, to je bomba, že Vám to vyšlo hned první měsíc. Jak dlouho jste se před tím snažeili? Já na jednu stranu jsem už dneska ochotná zkusit téměř cokoliv, ale na druhou stranu jsem už z toho unavená. cca. 8 měsíců
21. srp 2007 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Já ho v lékárně nesehnala. Koupila jsem ho v bylinkářství a nebo je taky na netu, já měla konkrétně tenhle http://empatia.inshop.cz/inshop/shop.asp?kat=VJ0022

Jinak my se snažili přes rok... Poctivě podle ovu testů a BT
21. srp 2007 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Také užívám... společně s dalšími tinkturami z nadeje-byliny.eu ... mám sestavenou kůru přímo na srovnání hormonálního cyklu a přípravu k otěhotnění... už dřív mi jiná kůra pomohla a dala do pořádku problémy s vaječníky a s cystamy... takže pevně věřím, že pomůže i tentokrát. :wink:
21. srp 2007 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já ho koupila v zelené lékarně, tam by ji měli mít a myslím, že je v každým větším městě. beru ho třetí den a cítím se normálně :slight_smile: však nečekám zázrak po pár dnech :wink:
22. srp 2007 v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí
lenkanemeckova - chtěla jsem se zeptat, kdo danou kůru naordinoval? sama jsis zkusila nějaký preparát, nebo někdo poradil? díky
22. srp 2007 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky se přidávám, že užívám ptačí jeřáb :wink: Uźívám ho společně s dalšíma tinkturama/sestavená kúra/. Užívám cca týden, takže účinek zatím nemůžu posoudit, ale vzhledem k tomu, že je to bylinné, tak to škodit určitě nebude!
22. srp 2007 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, taky se přidávám, včera jsem začala užívat sestavenou bylinnou kůru od Naděje (ptačí jeřáb, dub, eleuterokok, měsíček, černý rybíz-maliník), v říjnu/listopadu se chystám na KET, tak doufám, že mi to pomůže. Kůra by měla být na vyživení dělohy, podporu růstu děložní sliznice a úprava hormonálních hladin. Tak jsem zvědavá, jestli to zabere. :slight_smile:
22. srp 2007 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Alušo, můžeš mi prosím napsat jakou kůru máš sestavenou a no co by přesně měla zabírat. Díky. a všem brzo //
22. srp 2007 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Zajdav, mám sestavenou kůru také od Nadějě - ptačí jeřáb, lékořice, dub, měsíček a černý rybíz maliník. Mělo by to být asi tak nějak všeobecně na ženský organismus, psala jsem paní magistře, že jsem v květnu byla na revizi a chceme mimčo a ona mi sestavila podle toho kúru :wink:
22. srp 2007 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
... díky, taky jsem psala paní magistře a ona mi sestavila výše uvedené. Jedna holčina u nás v práci, taky kapala kapičky od Naděje a podařilo se po 8 letech léčbě neplodnosti, několika umělých oplodnění a inseminací, přirozeně. Jen nevím jaké přesně tinktury měla, je na mateřské.... :slight_smile: :slight_smile: , tak třeba to pomůže i nám, a kdyby náhodou nepomohlo, tak rozhodně neublíží...
22. srp 2007 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky si myslím... a věřím, že to pomůže :wink:
22. srp 2007 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
HANULIK v Jihlavě koupíš kapky v bylinkářství Mandragora na náměstí u mincovny.Dva dny v týdnu je tam i léčitel,ten mi doporučil jeřáb,měsíček a kontryhel.Já chodím do Sanusu,ale to jsem ti psala do IP.
22. srp 2007 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme se snažili 4 roky, pak to bylo po té operaci okamžitě, možná že ten ptačí jeřáb k tomu přispěl a určitě psychika, protože tak brzy jsme s tím ještě nepočítali. Nemyslím, že by to mohlo uškodit, tak jestli máte zájem zkuste www.nedeje-byliny.eu, sestaví vám tam kůru přímo podle vašich potřeb, ta p. Podhorná, co to vede, je úžasná dáma, byla jsem na její přednášce a docela mě přesvědčila. Nebo se to dá sehnat v prodejnách se zdravou výživou. Tak hodně štěstí. :slight_smile:
22. srp 2007 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
zdarec..já ho budu brát ode dneška..takže budu referovat..:o)))))))))))))).....tenhle cyklus do toho už praštím..stůj co stůj..:o)))))))))))))))))))
22. srp 2007 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
margarita1 jak už tady padlo... naordinovala mi ji paní Podhorná, dle toho co jsem ji o svém stavu a cílech napsala... a i adresu na stránky jsem napsala (i když poněkuď méně nápadněji než reruna :wink:)
já mám toto: lékořice, eleuterokok, ptačí jeřáb s biopolem, bříza, tamaryšek, černý rybíz-maliník ... kůry sestavuje opravdu každému na tělo :wink:
22. srp 2007 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
katarina82-před chvíli jsem někde četla,že ti pomohl maliník na hlen,to jako čaj nebo v jaké formě.díky
22. srp 2007 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
oznamuji, že jsem dnes začala s kúrou...:o))))))))))))
23. srp 2007 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
rosall, máš nějakou celo kúru nebo jen ptačí jeřáb?
23. srp 2007 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
holky co je to ta Naděje ?
23. srp 2007 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
macc, to je firma, která vyrábí tinktury, mrkni na jejich www stránky :wink:
23. srp 2007 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Od včerejška kapkáme oba... já i můj manžel... oba máme kůry od naděje :wink:
25. srp 2007 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Nehci to zakřiknout, ale jeřáb a spol. mi zkrátil cyklus o 6 dní, každopádně OVU proběhla o 6 dní dříve než jsem jí podle zvyku očekávala.
27. srp 2007 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky taky uvažuju o jeřábu nevíte jestli by mi pomohl k ovu? Nebo něco jiného? díky za rady...
27. srp 2007 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, já mám takový dotaz. Na co ten jeřáb ptačí přímo je? Chtěla jsem nalistovat stránku té naděje ale nějak mi to nejde.
27. srp 2007 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky,
tak myslím, že po užívání jeřábu sem dostala ovu, užívala sem ho zhruba týden ovu se dostavila :slight_smile: tak to asi do sebe neco má!!!! :sweat_smile: budu to brát dál!!!!!!!!
28. srp 2007 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Prdecku díky to jsem potřebovala slyšet hned jsi jdu objednat 2balení :wink:
28. srp 2007 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek