Dlouhé cykly. Jeřáb ptačí, kontryhel, kdy a jak použít?

Ahoj Holky, snad se tu najde někdo, kdo má, nebo měl stejný problém jako já... Po vysazení antikoncepce mám dlouhé cykly, momentálně jsem 42DC MS nikde ... 😞 jsem z toho zoufalá, rádi bychom miminko, ale s takovou... koupila jsem po přečtení spousty diskuzí Jeřáb ptačí, kontryhel, ale nevím, kdy a jak co používat, poradíte?
klariss01
13. lis 2013
Ahoj, mívala jsem MS pravidelnou, změnou práce a stresem se mi to celé rozházelo... mívala jsem cykly 34, 38, ale i 43 dnů... O dítě jsme se snažili zhruba rok a půl, nějakou dobu jsem si dělala ovluační testy - každý den, zhruba v půlce cyklu... stejně se mi povedlo otěhotnět, až když jsem "to vzdala" a jak se říká, nechala to koňovi 🙂
Každopádně to pořeš s gynekologem, měl by tě pořádně vyšetřit a hlavně vyloučit závažná onemocnění (nechci malovat čerta na zeď, ale můžou to být různé nádory, záněty a podobně). Neváhej ani minutu...
naomi6
13. lis 2013
@sabrine23 Ahoj, já po vysazení HA nedostala měsíčky vůbec. Chtěla jsem to nechat na přírodě, pila jsem různé čaje - kontryhel, jeřáb ptačí, gynex..... nic nepomáhalo. Asi po 3 měsících bez ms jsem už to nevydržela a šla na gyndu. Doktor mi nasadil nějaké léky na srovnání cyklu, pak po nějaké době snažení se zjistilo, že nemám vůbec ovulaci, tak mi nasadil clostil a hned první cyklus se povedlo miminko. Takže já bych to řešila radši hned s doktorem, než se trápit sama s bylinkami, které nemusí zabrat. Držím palce! 😉
eeen
13. lis 2013
@sabrine23 ahoj, tak to jsme na tom stejně, po vysazení HA první cyklus ukázkový 28, druhý už 35 a teď jsem 37 a nic ani MS a ani pozitivní test...taky přemýšlím co s tím...
sabrine23autor
13. lis 2013
Holky díky, já to s dr. řeším, zatím jsem byla na UZ a ten byl v pořádku, stěry mám také v pořádku a byly jsme domluvené, že 14den cyklu dorazím na kontrolní ultrazvuk kvůli ovulaci, abychom určily kdy tedy je a zda vůbec ... zatím teda čekám, kdy to dostanu, když do pondělí ne, zavolám a skočím na vyvolávačku... nebo nevím.... nakoupila jsem si čajík, protože jsem četla úžasné recenze a chtěla zkusit sama na srovnání.. no uvidíme.. jen jsem chtěla vědět, zda v tom nejsem sama.. a jestli je tu někdo kdo taky bojuje s kým si o tom můžu popovídat 🙂
sabrine23autor
15. lis 2013
holky poradite jeste?od 35Dc jsem mela 3dny co jsem slabe spinila a od te doby nic,furt cekam na Ms, ty 3 dny asi za Ms povazovat nemam,ze?
martinano89
1. led 2014
ahoj, já mám po vysazení HA cyklus cca 42 dní. tentokrát to bylo už i 53 dní. Začala jsem pít Kontryhel teprve před 4 dny, tak uvidíme, jestli budou nějaké výsledky. ale po novém roce jdu na gyndu, tak uvidíme co doktor na to...

Začni psát odpověď...

Odešli