Mateří kašička na srovnání cyklu. Máte zkušenost?

dzalli
13. kvě 2020

Nemate nekdo prosim zkusenosti s materi kasickou nebo necim jinym na srovnani cyklu? Zkousela jsem Drmek, Gynex, jerab cerny i ptaci, malinik, kontryhel, homeopatika...snazime se skoro rok a MS nepravidelna a ovulace vzdy celkem pozde (pokud vubec).
Mudr. rikal, ze mu prijde, ze je vse v poradku, ale nepravidelny cyklus mi srovnat nemuze, jelikoz jsem (doted) v noci jeste kojila...
Poradite, cim to srovnat?

veruuu_kubesovic
13. kvě 2020

mě pomohla Fertiprona a čaj Ludmily Mojžíšové na srovnání cyklu a do 3měsíců jsem otěhotněla a to jsme se snažili rok...

dzalli
autor
13. kvě 2020

@veruuu_kubesovic a za jak dlouho jste prosim pocitila, ze se cyklus lepsi? Ja jsem mela oboji cca neco pres mesic a zadny efekt jsem nepocitila:(

veruuu_kubesovic
13. kvě 2020

@dzalli no musíš počítat s tím, že to musíš brát minimálně 2měsíce, já měla cykly rozhozené když jsem pila kontryhel, takže jsem je měla i 41denní, pak jsem na doporučení gynekologa začala brát od 1DC fertipronu a pít ten čaj a cyklus byl hned 30denní 🙂
A co vím tak na ovulaci je právě dobrá Fertiprona, Nosifol a Inofolic (Fertiprona vychází z nich nejlevněji) a jinak vím, že se doporučuje brát i vitamín E 🙂

dzalli
autor
13. kvě 2020

@veruuu_kubesovic ja mela fertipronu a ted zkousim Nosifol Forte. Ale prijde mi dle slozeni, ze je to vicemene stejne...zatim mam posledni dva cykly 26dni, ale ovulaci treba az 20. den, tak to je celkem naprd..tak jsem si rikala, ze zkusim tu materi kasicku, pry to muze take srovnat hormonalni drahu

veruuu_kubesovic
13. kvě 2020

@dzalli ono se hlavně doporučuje, i gynekoloh mi to tvrdil, že se toho nemá brát "moc" jako že stačí čaj + vitamíny/čaj + kapky/nebo jen vitamíny/jen kapky...že úspěch neznamená, že toho budeš brát spoustu...
a mě třeba kamarádky vychvalovaly https://www.ogestan.cz/?gclid=EAIaIQobChMIlJjq2...
a na hormonální rovnováhu je dobrá i pupálka 🙂

dzalli
autor
13. kvě 2020

@veruuu_kubesovic ja vzdycky zkousela kombinaci treba veci. Ne vsechno najednou🙂 diky, zajimavy clanek! A neumela byste mi doporucit konkretni kasicku, pokud s ni tedy mate zkusenost?

dzalli
autor
13. kvě 2020

@veruuu_kubesovic mne doporucovali z otehotnet.cz, ze je dobre kombinovat caj+tinkturu+kapky...takze jsem mela treba dva doplnky stravy + caj. Ale cim dyl se nic nedeje, tim vic se mi nechce to uz resit a nechat to na prirode.

anita003
13. kvě 2020

Já po dobrání antikoncepce neměla menstruaci cca půl roku a rozjel mi ji až na doporučení Sarapis Mensis, tak můžeš taky zkusit...

biton
13. kvě 2020

Pokud máš krátkou luteální fázi, tak na její prodloužení jsem četla, že je dobrý pyridoxin.

dzalli
autor
14. kvě 2020

Holky diky za rady...mam to fakt nejake divne...predevcirem jsem byla u gynekologa (14DC) a pry ze ovulace neni (dle UTZ). A vcera mi vysel "pozitivni" ovulacni test (carka byla skoro stejna jako ta kontrolni) a od te doby carka na testu slabne...tak nevim, jestli teda vubec byla, nebo nebyla :P